Gelinimiz Abimi bizden uzaklaştırdı Aile dağıldı ne yapmalıyım?

Ay çok sinirlendim

Kusura bakmayın da buraya yazacak nasıl yüz buluyorsunuz?Gelinin hayatını mahvetmişsiniz,en güzel aylarını çöp etmişsiniz.Hala kalkmış vicdanını sorgular umarım diyebiliyorsunuz.Pes…
Ben görümcelik yapmadım!!! burada benide ailemide rezil ediyor eğer bunu okuyorsan Allah seni bildiği gibi yapsın tek sözüm bu.

Sizin kocaniz məsafeli amma gelin kötu .Abiniz 20 yaşında evlənmemiş 36 yaşinda evlenmiş .Napsaymiş bekar kalıp ömrü boyu kardeşinizin arkasiycami suruklenseymiş.Gelin çox tərbiyəli biri bence evliliyi burnundan getirmişsiniz .Ha bide gelinde calişsin size borcmu ödəsin istiyorsunuz .Siz ödəyin birazda kocaniz ödesin .Abiniz arabasını vermiş daha ne istiyorsunuz .Sizin ve anneniz gibi kaynana gorumceyle asla goruşmem gelniniz çok sabirli

Bunu diyecektim. Kesinlikle bu konuyu gelin açtı. Ve haklıymış. Çift taraflı da öğrenmiş olduk
Bu konuyu görümce ağzından yazan da bence gelin. Görümce ağzından yazarken bile annem haksız, ikizim haksız falan demiş. Annem gelin foto atmış cevap vermemiş, geline laf soktum falan demiş. Ben görümcenin konuyu böyle anlatacağını düşünmüyorum. Kendi laf soktuğu kısımları anlatmaz neden düşman oldu anlamadım derdi

Adam 36 yasına kadar birikim yapmıs araba almıs
onuda ailecek yemıssınız
Annene babanda o paradan vermıs
Onlar senın masrafına harcamıs olabılırmı?

Kocana rezıl oldum dıye aılene sırt cevırmıssın
Sımdı ne ıstıyorsun
Dogumgununu kutlasınlar ,..
Bütün sorunun bumu

Sen abı olarak yanında olmamıs,herseyı gormezden gelmıssın
Sımdıde o sozı gormezden gelıyor
Gelin yapsaydı bunu bastan yapardı

Yapmamıs ,üstüne sizlik birsey yok gelıp gıdın demıs

Ama onuda bıktırmıssınız
Yanında abınızıde bıktırmıssınızkı ikiside kendını gerı cekmıs

Kımse kımseye karısmasın bi durulun ..

Ay içim şişti birde hala geline laf ediyorsunuz tam olarak hangi utanmazlıkla. Kız az bile yapmış ben evime asla sokmam sizi. Sizin aile problemlerinizi triplerinizi çekmek zorunda mı kız. Nişandan beri yapmadığınız kalmamış.
Abiniz ayrı bir birey evin babası değil. İkiziniz borç yaptıysa kendi ödesin bir zahmet evlilik arefesinde ki abisine kardeşimiz dolandırıcı sen ödeme yapmak için evlenmezsin demek bencilliğin kaçıncı boyutu?
Kendinizi gelininizin yerine koyun eşiniz böyle bir durumda kalsın annesi evlenmesini istemesin nişandan sonra ayılıp bayılsın oğlu gidecek diye aman yarabbi. Bence de siz gelinle görüşmeyin hatta abinizler de görüşmeyin mutlu mesut evliliklerini yaşasınlar

Kız evleniyor kardeşinizle, borçla uğraşıyor. İşsiz kalıyor, anneniz iş beğenmiyorsun diye fırçalıyor. Kız mı suçlu? Aramıyorsa aramayın. Siz kendi evinizde eşinizle, bulaşmiyim diyebiliyorsunuz,ama gelin ailenize gelin geldi diye işin içine sokuluyor, sonra da işsizliği sorgulanıyor, işsizken annenizi bi kere bile çağırmadı diye vs. İnsanlar evlenmiş yeni 'aile' olmuş. Neden izin vermiyorsunuz? Herkesin evlendiği ailesi yeni ailesidir. Sizin de hayatınızda uyguladığınız gibi. Rahat bırakın abinizi de gelininizi de. Abinizle evlendi o kadın, annenizle, sizinle değil. Abinizi de arada bırakıp aile huzurunu bozuyor bu tepkileriniz. Çok üzücü gerçekten.

Konu hangısıymıski

Aile boyu hatalısınız. Gelininizin vicdanını rahatsiz edecek bir davranışı olmamış. Bence siz ve aileniz hem iğneyi hem de çuvaldızı kendinize batırın.

Gelinlere bilenip durmayın. Abinizin ve evinin başında duruyor çekip çeviriyor işte daha ne yapsın.

Burada beni ve ailemi karalayan bir gelin var.kaç tane görümce bohça yapar ben altınımı taktım en pahalı parfümü aldım.İş buldu teprik ettim.Telefon açmamak nedir!!! Eğer okuyorsan iki yakan bir araya gelmesin...

Insanlari rahat birakin ya sizler yuzunden yuvalar dağılıyor kendi evliliğine bak

36 yaşındaki adama acelen ne mi dediniz :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…