Gelinimiz Abimi bizden uzaklaştırdı Aile dağıldı ne yapmalıyım?

Burada beni ve ailemi karalayan bir gelin var.kaç tane görümce bohça yapar ben altınımı taktım en pahalı parfümü aldım.İş buldu teprik ettim.Telefon açmamak nedir!!! Eğer okuyorsan iki yakan bir araya gelmesin...
Terbiye sınırlarını aşmak sizin kalitenizi gösterir. Burada bir sürü insan ne sizi ne gelini tanır. Objektif yorum yapıyor herkes. Okuduklarınızdan ders çıkartmayacaksanız neden konu açtınız.

Konu baya ben haksızım diye bağırıyor . Ama gerçekse cevap yazıyorum 😄
Abiniz onca sene çalışıp eve yardım etmiş ve kardeşin durumunu saklamasa yine evlenme diye ortalık karışacaktı. Tamam para yokken evlenmek doğru değil ama adam kendi hayatını yönetememiş ki ailesine bakmaktan hala da evlenmese yine ailesine bakacaktı 36 yaşında adam gitmesin diye ağlayan oğluna bağımlı bi anne var. Hala adam evlenmesin de evine baksın derdindesiniz ama abiniz annenizin kocası değil. O da kendi ailesini kuracak.
Gelin bi hata yaptıysa o da kaoslu bi ailenin çocuğuyla evlenmesi olmuş ama uzaklaşmaları daha iyi olmuş geçinmeleri için belki eşiyle arası iyidir eşi de anne bağımlısı değilse

Bende okudum ve bizim gelinimizin yazdığını düşünüyorum eğer okuyor ise vicdanını sorgular umarım
Bu tarz hikayelerde iki tarafı da dinlemenin önemli olduğunu düşünüyorum. Sizin de gelinin haklı olduğunu yazınızdan anladım.Hatalısınız 36 yaşındaki adam daha evlenmek ve baba olmak için kaç yaşına kadar bekleyecekti, siz yuvanızı korumak için ailenizle aranıza mesafe koyarken iyi ama gelin mesafe koyunca sıkıntı. Madem evlendiniz kendi aileniz var eşin etliye sütlüye karışmıyor siz de karışmayın. Başkasının iş beğenmemesi de sizi ilgilendirmez.

Gelin haklı bir çoçuk yapıyorsak geleceklerini planlayalım (tabi çoçuklarda da çabalamalı ) 36 yaşıma gelen adam illa evlenevekn anneniz babanız hiç düşünüp kenara para koymamış mı adam zaten çalışıp destek oluyormuş öncenen eve aileniz çok bencil gelin haklı bende olsam mesafe koyar hiç konuşmazdım ayrıca gelinin konusunu da okudum şimdi gayet güzel kötülemeden olanı yazmış azim gibi kötülememiş

Bakın Görümceyim diye gelinler olarak beni suçlamak işinize geliyor.Annemin yaptığından ben sorumlu olamam.Burda aşırı benzer bir konu var kesinlikle bunu o paylaştı sen kendini çok iyi biliyor sun sıkıyorsa ara görüşelim.Platformda burada beni kadınlara ailemi rezil etme niyetin ne .Aradım insanlık gör ama insan olmadığın için telefonumu bile açmıyorsun.Abimide doldurmayı kes.Sıkıyorsa yüzüme de

Ben ne yaptım söyler misiniz? Suçum nedir? Kız beni nasılsın canım diye bir kere aramadi kendi kendine uzaklaştı.Doğum gününde parfüm aldım.iş buldu hayırlı olsun dedim bana adım atmayan kendisi abimle olayları gizleyip evlenen yine kendisi.herşeye rağmen insanlık yapıp aradım dün yine ama telefonum açılmıyor.Ben kocama ikizim yüzünden rezil oldum zaten daha fazla rezil olmamak için uzak kaldım hepsi bu ama ara ara ayda 1 aradım gene.
E tamam abinizde eşine rezil oldum dıye uzaklaşsaydı
Ona nıye hak gormuyorsunuz

Bakın Görümceyim diye gelinler olarak beni suçlamak işinize geliyor.Annemin yaptığından ben sorumlu olamam.Burda aşırı benzer bir konu var kesinlikle bunu o paylaştı sen kendini çok iyi biliyor sun sıkıyorsa ara görüşelim.Platformda burada beni kadınlara ailemi rezil etme niyetin ne .Aradım insanlık gör ama insan olmadığın için telefonumu bile açmıyorsun.Abimide doldurmayı kes.Sıkıyorsa yüzüme de
Abini bi salsanız keşke

Yoo bizlerin de erkek kardesi / abisi var. Siz deccal oldugunuz icin sucluyoruz. Hem abin sana bilezik takmis sen niye altin taktin onu acikla bakalim?

Aynı olayı farklı kişiler üzerinden anlatınca aldığınız cevapları kullanarak; kendinizce bir araştırma mı yapıyorsunuz ?

Bu konu, diğer konunun da gerçek olmadığını doğrulama konusu olmuş sadece.

Siz bu konuyu abiyle evlenen yenge olarak forumda Mayıs ayında açmadınız mı zaten ?

26 Mayıs 2024 Eşimin Ailesi ve bize yaşattıkları hakkında
Haha tam tahmin ettiğim gibi. Arkadaş konuyu sırf görümcesine insanlar laf soksun, eşinin ailesine kötü şeyler yazsınlar diye görümce gözüyle tekrar açmış.

Alerjikrinit diye bir üye var. O da zırt pırt eltisinin gözünden konu açıyor millet eltisine saydırsın diye. Bir akrabalıkları var mı acaba

Konu baya ben haksızım diye bağırıyor . Ama gerçekse cevap yazıyorum 😄
Abiniz onca sene çalışıp eve yardım etmiş ve kardeşin durumunu saklamasa yine evlenme diye ortalık karışacaktı. Tamam para yokken evlenmek doğru değil ama adam kendi hayatını yönetememiş ki ailesine bakmaktan hala da evlenmese yine ailesine bakacaktı 36 yaşında adam gitmesin diye ağlayan oğluna bağımlı bi anne var. Hala adam evlenmesin de evine baksın derdindesiniz ama abiniz annenizin kocası değil. O da kendi ailesini kuracak.
Gelin bi hata yaptıysa o da kaoslu bi ailenin çocuğuyla evlenmesi olmuş ama uzaklaşmaları daha iyi olmuş geçinmeleri için belki eşiyle arası iyidir eşi de anne bağımlısı değilse
Bu platformda yazıp beni ailemi rezil etmeye hakkı var mı elinizi vicdanınıza koyun engelleyin lütfen herkesden ricam

X