Gelinimiz Abimi bizden uzaklaştırdı Aile dağıldı ne yapmalıyım?

hersey mümkün ben daha birseye şaşırmaz oldum

Kusura bakma ama annen çok bencilsiniz. Abin 36 yaşına kadar ev geçindirmiş, düğün yaparken satarım dediği arabayı bile satıp size vermiş, hala evlenmeseydin neden evlendin diye adama hesap soruyorsunuz. Ne istiyorsunuz mesela ömür boyu bekar kalıp sizimi geçindirsin? Sen kocam rahatsız olur huzurum bozulur diye kenara çekilebiliyorsun ama gelinin böyle bir hakkı yokmu? Eğer aileni çok düşünüyorsan çalış birazda sen bak anne babana. Gelini işe sokmaya çalışmak sana düşmüyor.
Gelin hanım eğer konuyu okuyorsan vicdanın rahat olsun. Hem kendini hemde kocanı kurtarmışsın bunların elinden.

Ayy evlerden ırak, Allah düşman başına vermesin sizin gibi görümceyi. Gelin her konuda haklı. Abiniz eşini de alıp başka sehre yerleşip sizle iletişimi tamamen kesmeli.

Erkegin evlenmesi ile sizinki bir mi ya? Adam elini kolunu kaptirmis zor kurtulmus

Ben ne yaptım söyler misiniz? Suçum nedir? Kız beni nasılsın canım diye bir kere aramadi kendi kendine uzaklaştı.Doğum gününde parfüm aldım.iş buldu hayırlı olsun dedim bana adım atmayan kendisi abimle olayları gizleyip evlenen yine kendisi.herşeye rağmen insanlık yapıp aradım dün yine ama telefonum açılmıyor.Ben kocama ikizim yüzünden rezil oldum zaten daha fazla rezil olmamak için uzak kaldım hepsi bu ama ara ara ayda 1 aradım gene.

Hep merak ederdim karşı taraf gelip anlatsa kimbilir neler çıkar diye, o merakla okudum. Net bir şekilde diyebilirim ki hayatımda sizden daha haksız kimseyi görmedim ne biçim bir aileye düşmüş kızcağız yazık. Kocama rezil oldum diye bin kere yazmışsınız, o kız da babanızın oğlu değil o da kocanizla aynı pozisyonda. sizin kocanizin ne özelliği var da minnoş kalbi bunları duymaya bile katlanamazken bu kız bunları yaşamak zorunda kalıyor.

Bunu diyecektim. Kesinlikle bu konuyu gelin açtı. Ve haklıymış. Çift taraflı da öğrenmiş olduk
Bizi karalamak ailemizi rezil etmek adına burada ayıp ediyor.Görüyorsa lütfen bunu okusun hakkımı helal etmiyorum bohçana ben destek oldum düğünde geldim tam taktım yazık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…