gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Var ablamın ikizleri var Gerçekten mi bende değerimin yüksek olduğunu düşünüyorum çünkü batım bugün ama iki gün önce öğrendim 477 idi. Çarşamba görülür demi

muhtemelen gorulur canım ama dedıgım gıbı ıkız gelıyordur belkı :)

aman olmasında zaten ya o ilacı kullandığım zaman mahvoldum ya acıkmaktan korkuyodum resmen. bide migrenimi tetikledi benim, benm migren tutunca kusuyorum malesef o yuzden baya çektim ama şimdi maşallah ne görsem yiyesim geliyo

çok sevindim canm :)) ikili test içinmi gitceksin peki? bnm bulantım yok çok şükr. sağ kaburgamda ağrı var bugün internetten baktım rahim yukarıya çıkmaya başladığı için olrmuş 3.ayda. bakalım bnde sabırsızlıkla bekliyorm perşmbeyi :)))

senin üç günün kalmış :) evet canım ikili test için çağırdı. sende mi ikili teste gidicektin?

bilemiyormki gidebilcekmiyim. burda yok ikili test. doktr bu hafta için kontrole çağırmştı ikili teste gönderirim seni demişti ama ben gidebilcekmiyim bilmiyorm
hmm doğru dimi yaa. belki yakın yere gönderebilir canım yaa gidebilirsin belki. bak bebeğinin kalbini dinletirse kayda al evde açar açar dilerdin sıkıldıkça. son gittiğimizde eşim kaydetti açıp açıp dinliyorum :) doktor sağolsun kaydedelim diye açıp bekledi biraz :) doktora gidince sonucunu yaz canım herşey yolundamı değilmi diye merakta bırakma. :)

Arkadaşlar size kıyafet konusunda bir ipucu vereyim . Ben yapıyorum ilk aylarda çok işinize yarayabilir.

Küçülen pantolonlarınızı rafa kaldırmayın!

Bir saç tokasını ya da paket lastiğini, önce düğme deliğinden geçirip düğüm yapın. Sonra diğer ucunu, bir kanca gibi düğmeye geçirin! İşte birkaç bedene kadar büyüyebilen pantolonunuz hazır! Aynı hileyi, fermuarınızı düğmenize tutturmak için de kullanabilirsiniz, böylece yürüdükçe aşağı doğru inen fermuarınıza da çözüm olur.

*

ayyy valla süpersin canım deniycem bunu kesınlıkle :) yanımızda ne olur ne olmaz fazladan alstık bulundursak ıyı olur :) kopar falan bıde

Sagol canim bak bu cok iyi fikirmis :) benim pantolonlar oluyo ama karin kismi olmuyo daha dogrusu bebegi skstirmak istemiyorum dar geliyo denicem bunu pantolon aldim bide o kadar para verdim bebis rahat olsun diye simdiden :)

Kızlar bunuda deneyin şimdilik ilk aylarda boşuna sütyen almaya gerek yok. ileriki aylarda mecburen alıcaz zaten

Bir kopça da işinizi görür!

Günlük kullandığınız sütyenlerinizi çok seviyorsunuz ama artık içlerine giremiyorsunuz. Olsun, çözümü kolay. İç çamaşırı satan mağazalarda bulabileceğiniz bu ek kopçalar sayesinde, küçük gelen sütyenlerinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

sen hayat kurtarıcısınnn

Sagol canim bak bu cok iyi fikirmis :) benim pantolonlar oluyo ama karin kismi olmuyo daha dogrusu bebegi skstirmak istemiyorum dar geliyo denicem bunu pantolon aldim bide o kadar para verdim bebis rahat olsun diye simdiden :)
bencede denemelisin :) banada olmuyor karın kısmı sıkıyor ve pantolon arayışına girdim. baktım hamile pantolonları için bayağ bi göbek gerekiyor e bizde de şuan o göbek mevcut değil. araştırırken ne yapabilirim diye bunu buldum

LCW da hamile pantolonu değil de, beli kalın lastikli pantolonlar var renk renk ve bayağı da ucuz.. ben aldım iki tane, bu da aklında olsun canım madem lazkizu

Ayyy bakalım benim ne Zaman çıkacak :) bi alışveriş te ben yapıcam yakında galiba :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…