gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

gunaydınnn canlarrrrr ben gıbı 9.haftasında olupta bulantısı hıc olmayan var mı ?

Gunaydin Canım... benim de şuan 8+1 ama daha ciddi bir bulantim veya kusma olmadi şimdiye kadar. Zaten bazı kişilerde olmuyormus bu tarz belirtiler. İçin rahat olsun

evet kuzusu bende arastırmayaptımda sımdı normal bır durummus bır an enddıse etmedım degıl .

evet kuzusu bende arastırmayaptımda sımdı normal bır durummus bır an enddıse etmedım degıl .
Ahh o endişeler, hiç bitmeyecek ki Bu arada bisey sorucam tatlim, sizin de göbeğiniz şiş mi _? Benim baya bi önden gitmeye basladi ama erken diye düsünüyorum. Eger böyle devam ederse, bikaç ay sonra yuvarlanırım ben

O şişlik bende de var. Kilolu değilim ama biraz göbeğim vardı. Hamile kaldıktan sonra 7. haftadan itibaren göbeğim şiş. Sanki 4 5 aylık hamileyim Henüz 8+6 yım. İştahsızlığa rağmen 1 kilo almışım. Doktorum onun ödemden kaynaklandığını belirtti. o 1 kilo da gitti zaten :)

kuzusu göbek şişliği var tabı hafıfıten ama muhtemelen adet olamıyorum onunda etkısı var bırde bagırsaklar artık yavas yavas sıkısmaya baslıycak kabızlıkta etken tabı bu duruma ; ama kasıklarımın oldugu aanda yanı göbegımın bır karıs altı sertlesmeye basladı.

Bnm bulantıyla başım dertte bide acı bi tat var agzımda zaten ayva göbekliydim şimdi iyice göbüş oldu ama bnce gazdan

Bende de ara sıra oluyor aşermeler. Ama burada yazmayacağım birbirimizin canını çektirmeyelim

kızlar bişi sorucam benim bat 23 temmuz 9+3 hamileyim ancak doktor 8+3 bir hafta geriden geliyor normal dedi böle olan yada duyan var mı ???

C
canim ben burda kendime göre hamile pantolonu buluyorum trdende almistim onu kucultebiliyosun biraz benim karnim masallah 4 aylik hamile gibi surekli sis esim diyo nasil oluyoda bu kadar cikiyo göbegin sisirme falan
Ya tek sorun en fazla iki defa hamile kalicam bosa para vermek istemiyorum bebegime harcarim onu :)

gunaydınnn canlarrrrr ben gıbı 9.haftasında olupta bulantısı hıc olmayan var mı ?
Canim 8+1 deyim hala bulantim yok benim sadece yemeklerden tiksinmeye basladim sevdigim yemeklerin tadi kötü geliyo, tuz tadi alamiyorum ve bayilarak yedigim yemekleri yapamiyorum dusununce migdem bulaniyo ama oyle sabah bulantim yada kusmam olmadi hic. Annemde böyle gecirmis hamileliklerini belkide irsi olabilir bilemedim ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…