gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Kizlar size bisey sormak istiyorum. Ben inanilmaz usuyorum hatta donuyorum. 6+5 haftalik hamileyim aranizda yasayan var mi bu sekilde?
ewt cnm ben varim battaniye yetmiyo bile donuyurum aile hekimine sordum hayret diyor genelde ates basar diyor ama kanim biraz dusuk ondan olabilir sen tahlil yaptirdin mi

Kızlar bugün hamile olduğumu öğrendim değerim 477 dört gün sonra gel kesen görünür büyük ihtimalle dedi doktor acaba karından ultrasonla mı bakacak bide değer yüksek değil demi daha adetime iki gün varken bu sonuç çıktı

günaydın kızlar :) iki gün önce beta 331,36 idi. perşembe gününe randevu aldım doktordan. 1 hafta sonraya karından ultrasonla kese görebilme imkanımız var mı yoksa anca alttan mı görülür?

Selam kızlar. 6+2 deyim kalp atisi yok cuma gunu gel dedi. Bebeğinizin Kalp atisini ilk ne zaman duydunuz?
Canım hemen üzülme ben 7 ve 9. Hafta arasında duyuluyo diye biliyorum. Daha öncede okumuştum bi yerde . Kötü düşünme haftaya gittiğinde miniğinin pıtpıtlarını düşün :) Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Kızlar bu kusma beni öldürecek sabahtan beri uç kere kustum dorduncu de yolda mide boş ilkinde boşaldı zaten birde üçüncü de hafif bir iki damla kan geldi kusarken birşey olur mu

Kızlar bu kusma beni öldürecek sabahtan beri uç kere kustum dorduncu de yolda mide boş ilkinde boşaldı zaten birde üçüncü de hafif bir iki damla kan geldi kusarken birşey olur mu

Canim kanamanin azi cogu olmaz. Bi dr a görün derim. Kusmadan kaynakli kanama olmaz bence. Ilk gebeligimde bende cok istifra ettim ama kanama falan olmadi. Bence görün mutlaka

Kızlar gittim doktora tahriş olmuştur dedi bir iki damla gelmişti o da mide bosalmisti mide öz suyunu kusunca oldu galiba bebise baktı sorun yok dedi

6 hafta 2 günlük olduk bugün Bi baktırdık doktora ama kese var içi boş dedi acaba dikkat etmedi mi ? Moralim bozuldu bhcg de bakıldı 21 bin civarı görünüyor. Okuduklarımdan da böyle yaşayan çok kişi varmış ama Bi kere içime kurt düştü ya artık iflah olmam (

gönlünü ferah tut dua et canım inşallah doktor yanılmıştır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…