Gebelik Haftasına Göre Beta -Hcg Değeri Kaç Olmalı?

Ben de kendimi tamamen hamile hissediyordum, predictor yapmıştım o negatif göstermişti. Bence de en doğrusu kan tahlili. Tam 14 gün geçsin diye düşünüyorum aslında. Yarın ya da salı gidip kan vericem ben de bakalım sonuç ne olacak
Ne kadar yıpratıcı oluyormuş meğer ya. Amaan. Ben de yarın mı yapsam salı mı bilemedim şimdi. Ctesi beklenen adet tarihim. Yarınki ruh halime göre bakıcam 😪

Ne kadar yıpratıcı oluyormuş meğer ya. Amaan. Ben de yarın mı yapsam salı mı bilemedim şimdi. Ctesi beklenen adet tarihim. Yarınki ruh halime göre bakıcam 😪
Gerçekten çok yıpratıcı bir süreçmiş. Demekki çekmeyen anlamıyormuş😔 hepimizin hakkında hayırlısı olsun umarım her şey gönlümüzce olur 🙏🏻

Ben dün kan verdim canım. Adetime 5 gün vardı.
Negatif maalesef. Ama üzülmüyorum daha ilk denememdi zaten. Yarım yamalak olan bir şey. Acemilik 😅 reglden sonra çalışmalara devam
Merhaba, ben de bugün adetime 7-8 gün kala kan verdim 1.20 çıktı. Çok da umutluydum oysaki🥲 hakkımızda hayırlısı olsun, dediğin gibi çalışmalara devam😅

Meraba. Ben gecen hafta tahlıl yaptırdım. Beta hcg degerım 1.65 cıktı. Bı haftadır mıde bulantım ve afedersınız ıshal var. Bı hafta gecsın dıye bekledım. Cuma gunu tekrar tahlıl ysptırıcam. Bu degerdr olup hamıle kalan arkadas varmı acaba 😟

Meraba. Ben gecen hafta tahlıl yaptırdım. Beta hcg degerım 1.65 cıktı. Bı haftadır mıde bulantım ve afedersınız ıshal var. Bı hafta gecsın dıye bekledım. Cuma gunu tekrar tahlıl ysptırıcam. Bu degerdr olup hamıle kalan arkadas varmı acaba 😟
yaptırdınmı tekrar tahlillll

Kızlar gebelik testim silik çıkınca reglime bir gün kala beta değerim 9.91 çıktı. Kasığımın solunda inanılmaz ağrı var iki gündür ve belimde hiç ağrımazdı o da çok ağrıyor. Kimyasal olabilir mi acaba ? Çok mu düşük?

Eklentiler

• IMG_2213.jpeg
    IMG_2213.jpeg
    25,8 KB · Görüntüleme: 52
3 4 gün daha bekleyip öyle test verip emin olabilirsiniz ya da günlük test yaparak testlerin günden güne koyulasip koyulasmadigina bakabilirsiniz bazen geç döllenme olabiliyor aklınıza getirmeyin lütfen inşallah hamilesinizdir🌷
Kızlar gebelik testim silik çıkınca reglime bir gün kala beta değerim 9.91 çıktı. Kasığımın solunda inanılmaz ağrı var iki gündür ve belimde hiç ağrımazdı o da çok ağrıyor. Kimyasal olabilir mi acaba ? Çok mu düşük?

3 4 gün daha bekleyip öyle test verip emin olabilirsiniz ya da günlük test yaparak testlerin günden güne koyulasip koyulasmadigina bakabilirsiniz bazen geç döllenme olabiliyor aklınıza getirmeyin lütfen inşallah hamilesinizdir🌷
Bugün tekrar dün sabah yaptığım aynı marka testten alarak yaptım. İkinci çizgiyi gördüm ama çok çok silik. Dün yaptığım ile hemen hemen aynı. Sanırım belirginleşmesi gerekiyordu. Bugün adet günüm. Kimyasal sanırım 😢

Eklentiler

• IMG_2216.jpeg
    IMG_2216.jpeg
    27,8 KB · Görüntüleme: 49
X