gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

herkese selamlar, bende 10 gün önce hamile olduğumu öğrendim idrar testiyle.
son adet tarihim 22 ağustos tu, adet döngüm 26-27 gün,
17 eylül de HCG değeri 260 , 20 eylül de HCG değeri 1013 çıktı
bu sabah dr a gittim 5+0 haftalığım, ultrasona girmek için, kese göründü ama dr. 6 gün önceki bu kan değerine göre kesen çok küçük yaklaşık 7 mm dedi daha büyük olması lazımdı dedi, tekrar HCG istedi değere bakıp konuşmam lazım dedi. yarın kan verip sonucu alıcam ama moralimi bozdu dr.
bugün tam 5+0 ım ve bu haftada kesenin çok küçük görünmesi anormalmi? dr. mu cins yoksa
varmı bu durumları yaşayan?

valla ben çok üzülüyorum bütün dolabım çöp oldu diye ama sigarayı da hamile olduğumu öğrenir öğrenmez bırakmış olmamın, kıyafetlerimin olmamasında büyük etkisi var tabii...
Ya bende sigarayı bıraktım ama iştahımda hiç açılma yok hatta kesildi bir kilo vermişim, kendimi zorlamasam yemek aklıma gelmiyor resmen. Mide bulantısı da yok anlamadım iyimi kötü mü. Sağlıklı olsunlar da kilolar verilir.

Kafana takma bu haftalarda herşey farklı olabiliyor, benim gecen hafta Bebek görünmüyordu bile bir tuhaflık var di bu hafta pıt pıt kalbi atıyor

Aynı durum bende de vardı. Doktor cins ben sana diyim. Hamile psikolojisinden anlamıyorlar.. Banada böyle bi doktor denk geldi moralimi çok bozdu "doktor olmuşsunuz ama insan olamamışsınız" diyip kapıyı çarpıp çıktım kendime yeni bi doktor buldum..
ve şuan herşey normal. Çokta kafana takma :)

canım benim de 5+2 de 8 mm idi ama doktorum hiç olumsuz bişey söylemedi haftaya gel kalp atışına bakalım dedi.1 hafta geçmek bilmedi ama çarşamba randevum

Kafana takma bu haftalarda herşey farklı olabiliyor, benim gecen hafta Bebek görünmüyordu bile bir tuhaflık var di bu hafta pıt pıt kalbi atıyor

canım benim de 5+2 de 8 mm idi ama doktorum hiç olumsuz bişey söylemedi haftaya gel kalp atışına bakalım dedi.1 hafta geçmek bilmedi ama çarşamba randevum

çok tşk ederim , evet sanırım dr. un cinsine denk geldim, kendi dr.um uzakta diye öylesine meraktan evime yakın bi kliniğe gittim moralimi bozdu sinir şeyyyy.. yarın kan sonucumu alıyım da hayırlısıyla kendi dr.uma gideceğim..

5+0 haftadaki kesede bu şekilde karartı halinde ok koydum rahat görülsün diye :)

Merhaba Anneler gebelikte hangi ayda en az ne kadar yürümeliyiz kaçıncı ayda başlamalıyız bu konuda herhangi bir veri varmı?

Merhaba Anneler gebelikte hangi ayda en az ne kadar yürümeliyiz kaçıncı ayda başlamalıyız bu konuda herhangi bir veri varmı?
Eğer doktor istiharat vermediyse Doğuma kadar yarım saat yürüyebilirsin, hatta spor alışkanlığın varsa bir saat te yürüyebilirsin. Yabancılar hatta alışkın oldukları kosu programını bile bi sure azaltmalarda sürdürüyorlar.

enchante sat ı 22 temmuz olan regldaşım ve de beklenen doğumu 29 nisan 2017 olacak doğumdaşım naber, nasıl gidiyor?
Valla iyi gidiyor canım :) tesadüfün bu kadarı diyorum :) çokta merak ediyorum sizinkilerin cinsiyetini ve ne zaman doğum yapacağınızı daha çok küçük olduğu için birşey hissedemiyorum Şu an naz yapmakla geçiriyorum bu zamanları sende durumlar nasıl ?

Sat ımız aynı olduğuna göre, heralde peş peşe doğum yaparız canım valla nolsun kasık ağrılarım geçmişti, gene hortladı şu an regl tarihlerimizdeyiz ona bağlıyorum bu durumu veya rahim genişliyor diyorum onun dışında ben de son derece nazlıyım dediğin gibi bakalım cinsiyetler ne olacak, aman sağlıklı olsunlar da kuzucuklar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…