gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

6 hafta 2 günlük olduk bugün Bi baktırdık doktora ama kese var içi boş dedi acaba dikkat etmedi mi ? Moralim bozuldu bhcg de bakıldı 21 bin civarı görünüyor. Okuduklarımdan da böyle yaşayan çok kişi varmış ama Bi kere içime kurt düştü ya artık iflah olmam :KK43:(
Canim bende 6 haftalik gittim ama ultrasonda 6+2 diyo neyse yolk kesesi olusmutu kesenin icinde ama daha bebek yoktu doktor kücük daha normal dedi ama tabi benimde icim rahat degil dogal olarak. Dün gittim olmadi bakalim carsambaya randevu görürüz insallah. Sende 1-2 hafta sonra tekrar git umarim hersey yolundadir

Bu resmi yorumlayabilecek varmı ? Bebek görünmüyor dedi doktor ama asistandı ve incelemedi bile :KK43:(

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    51,9 KB · Görüntüleme: 73
Canim bende 6 haftalik gittim ama ultrasonda 6+2 diyo neyse yolk kesesi olusmutu kesenin icinde ama daha bebek yoktu doktor kücük daha normal dedi ama tabi benimde icim rahat degil dogal olarak. Dün gittim olmadi bakalim carsambaya randevu görürüz insallah. Sende 1-2 hafta sonra tekrar git umarim hersey yolundadir
İnşallah Bi sorun yaşamayız.. Hakkı'mızda hayırlısını dilemekten başka birşey gelmiyor elimizden

İnşallah duharsın cnm yavrınun sesini bende 6+1 oldum bnide 7 +3 de gidicem doktora inşalllah bende duyarımm
Canim malesef hasteneden randevusuz oluyo demislerdi klinik icin gittik ordada dediler olmuyo carsambaya randevu verdiler benim sata göre bebisim 7+4 bu gun ultrasona göre 7+6 umarim hersey yolundadir. Insallah sende duyarsin yavrunun minik kalbini.

Canim malesef hasteneden randevusuz oluyo demislerdi klinik icin gittik ordada dediler olmuyo carsambaya randevu verdiler benim sata göre bebisim 7+4 bu gun ultrasona göre 7+6 umarim hersey yolundadir. Insallah sende duyarsin yavrunun minik kalbini.
İnşallah cnm allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah

bide bende hiç miğde bulantksı yok sadece ekşime var kazınıyo resmen midem bide belim kasıklarım ağrıyo

İyiym canm herşey yolunda :) perşembeyi iple çekiyorm kontrole gidicem.sen napıyosun bulantın geçtimi??
canm ya bana bulantıyı progestan yapıyomuş ilaç bi bitti bende bişi kamladı. doktoruma bile dedim sanki ben hamile değilim diye :) bende pazartesi gittim en son eşimle o da duydu kalbi bin şükür :) artık 12. haftada çağırdı 12-13 ekim gibi gidicem gün sayıyorum :) perşembe yaz mutlaka ne kadar olmuş büyümüşmü bebiş :) sen nasıl oldun bulantın falan varmı

bide bende hiç miğde bulantksı yok sadece ekşime var kazınıyo resmen midem bide belim kasıklarım ağrıyo
Bendede yoktu ama dun aksamdan beri bulanti var bide tiksiniyorum sanirim yavastan yemeklerden falan bu gun cok sevdigim yemegi yapayim dedim dusununce bile migdem bulandi baska birsey yaptim, yemek yerkende bulaniyo migdem bakalim ne olacak. Kasik agrim sadece cok ayakta durunca oluyo yoksa sükür rahatim

Kızlar bugün hamile olduğumu öğrendim değerim 477 dört gün sonra gel kesen görünür büyük ihtimalle dedi doktor acaba karından ultrasonla mı bakacak bide değer yüksek değil demi daha adetime iki gün varken bu sonuç çıktı

canım selam degerın guzel cıkmıs muhtemelen karından bakıcaktır ; bu arada sulalede ıkız gebelık varmı degerın sankı ıkız cıkıcak gıbı

Bu resmi yorumlayabilecek varmı ? Bebek görünmüyor dedi doktor ama asistandı ve incelemedi bile :KK43:(

ıkıncı noktanın altında bır beyazlık var canım sende gordun mu belkıde kese ıcındekı bır goruntudur bıleemıyorum ama yolk sac denılen kese olabılır mıkı o acaba bana o beyazlık dıkkat cektı acıkcası

canm ya bana bulantıyı progestan yapıyomuş ilaç bi bitti bende bişi kamladı. doktoruma bile dedim sanki ben hamile değilim diye :) bende pazartesi gittim en son eşimle o da duydu kalbi bin şükür :) artık 12. haftada çağırdı 12-13 ekim gibi gidicem gün sayıyorum :) perşembe yaz mutlaka ne kadar olmuş büyümüşmü bebiş :) sen nasıl oldun bulantın falan varmı

canım benımde progestan bıttı bıtelı hıc bulantım bıse yok ; bı 7.haftamda progestanı yenı kullandıgım zaman dıyelım sabah bulantım asırı vardır sımdı 1 haftadır sukur hıc bıseyım yok

slm kızlar, ben de geçen çarşamba öğrendim gebeliğimi, tüp bebek benimki, kaç haftalık oluyo hiç bir fikrim yok. İlk değerim 154, iki gün sonraki ise 357. Drum 10 gün sonra ultrasona çağırdı. Bu süreçte bir şey olur diye çok korkuyorum. Tekrar kan testi de istemedi, sizden yorum bekliyorum :)

slm kızlar, ben de geçen çarşamba öğrendim gebeliğimi, tüp bebek benimki, kaç haftalık oluyo hiç bir fikrim yok. İlk değerim 154, iki gün sonraki ise 357. Drum 10 gün sonra ultrasona çağırdı. Bu süreçte bir şey olur diye çok korkuyorum. Tekrar kan testi de istemedi, sizden yorum bekliyorum :)

canım degerın guzel gıdıyor doktorunun senı 10 gun son ra cagırması muhtemelen kese ve bebegın gelısımı ıcın ultrasonla bakıcak ; 10 gun sonra degerın kesen gorulebılcek duruma gelecegınden oyle demıstır. korkma endıse etme dua et emı bol bol

canım selam degerın guzel cıkmıs muhtemelen karından bakıcaktır ; bu arada sulalede ıkız gebelık varmı degerın sankı ıkız cıkıcak gıbı
Var ablamın ikizleri var Gerçekten mi bende değerimin yüksek olduğunu düşünüyorum çünkü batım bugün ama iki gün önce öğrendim 477 idi. Çarşamba görülür demi

canım degerın guzel gıdıyor doktorunun senı 10 gun son ra cagırması muhtemelen kese ve bebegın gelısımı ıcın ultrasonla bakıcak ; 10 gun sonra degerın kesen gorulebılcek duruma gelecegınden oyle demıstır. korkma endıse etme dua et emı bol bol

Çok teşekkür ederim :) Bekleyeyim bakalım o çok heyecanlı günü :)

X