gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Merhaba, istanbulda mısınız? Benimde doktor tavsiyesine ihtiyacım var. Henüz 4+4 olarak heyecan dorukta

Kızlar ben süt içemiyorum ama içine cok az bal katıp içiyorum ama cevrede bi kaç kişi bal bebeğe zararlı olur dedi doktora da sormayı unuttum bilginiz varmı bu konuda ?

Kizlar ilişki konusunda hep tereddüt luyduk bi sıkıntı da yoktu bugun cookk kanamam oldu acile gittik ultrason la bakti keseyi görmüş oldum bi sıkıntı yok dedi kanama olursa gel dedi az az leke ve kanama geliyo cookk korkuyorum

Hâlâ az az geliyo ne yapacağım yaa

Dinlen hic ayaga kalkma tuvalet disinda. Lekelenmeler onemli. Ben malesef bugun dusuk yaptim doktorum yalanci gebelik dedi yani kimyasal. Lekelenmeleri dikkate al hemen progestan kullan. Stres yapma iliski kalp atisi duyulana kadar yasaktir ama allah yardimcin olsun

Ilac vermedi kese saglam gerek yok dedi bayram dolayısıyla bi dr.gidemedim acilden ogrenmistim hamile oldugumu dua edin bi sey olmasin suan cok az kahverengi olmuş

Cok uzuldum canm ya inşallah kisa zamanda tekrar olur sağlıklı bi s e kilde

Merhaba, istanbulda mısınız? Benimde doktor tavsiyesine ihtiyacım var. Henüz 4+4 olarak heyecan dorukta

canım selam istanbulda degılım kocaeli -izmitteyım - konak hastanesine gidiyorum istanbulda da var dıye hatırlıyorum konak grubunu bır arastır ıstersen güzel bir hastane

5 haftalıkken keseyi gördüğümüzde, doktorum ilişkiye girebilirsiniz hafif kan gelebilir normaldir, 2 hafta sonra geldiğinizde de kalp atışını dinleteceğim dedi. biz yine de tereddüt ettik dikatti davrandık.

ben kalbını duymadan hıc hareket etmedım kuzular ; doktor kalbını dınlettıkten sonra serbest dedı tabi daha dikkatli

Gunaydın kızlar bende dün keseyi gördüm doktor 12mm dedi 5 haftalık ama bebekle ilgili bişi demedi

çok kucuk oldugundan henuz gorunmuyor olabılır canım ; endıse etme bir işki haftaya bebısınıde gorur kalbınıde duyarsın ınsallah

Ilac vermedi kese saglam gerek yok dedi bayram dolayısıyla bi dr.gidemedim acilden ogrenmistim hamile oldugumu dua edin bi sey olmasin suan cok az kahverengi olmuş
bayram falan gitti ama artık gidebilirsin dünde gidebilirdin bayrammı kaldı canım? neden riske atıyosun gitsene bi doktora

ben ataşehir avicenna hastanesi sibel zorbaş a gidiyorum, fakat bir de central hospital da cengizhan kolata nın ününü duyduğum için ona da gideceğim randevumu aldım bakalım..

ben ataşehir avicenna hastanesi sibel zorbaş a gidiyorum, fakat bir de central hospital da cengizhan kolata nın ününü duyduğum için ona da gideceğim randevumu aldım bakalım..

Dün internette yaptığım araştırmada Dr. Pınar Tokatlıoğlu ile ilgili çok güzel yorumlar buldum. Ataşehir de muanehanesi varmış, randevu almayı düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…