gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Kızlarrr bgn aslımda 7+2 deydim ama doktora gttm kalp atışını duyar mıyım diye çok şükür duyduk ama 6+3 dedi doktor biraz geriden geliyomuş ama sorun yok çok sevindim darısı sizlere :)

Kızlar ben de bugün doktora gittim 5 haftalık keseyi gördük çok şükür kalp atışı için 1 hafta sonraya çağırdı. bi kaç test verdi hormon testi sanırım hamile kalmadan önce yaptırmıştım ama kontrol amaçlı istedi. daha çok minik allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah bebişlwrimizi

benımde oluyor ilk başlarda cok oluyodu cok korkuyodum şimdilerde daha az oluyo ve birde aşırı gaz sancısı heralde anlam veremiyorum oda gecer umarım bende salı gıdecegım inş
Aksam kanamam oldu acil dr aradik ilac ve igne soyledi hemn hastaneye kanama durdu Yarin uzmana gozukun dedi ALLAHIm sana guvendim bebegim sana emanet

Aksam kanamam oldu acil dr aradik ilac ve igne soyledi hemn hastaneye kanama durdu Yarin uzmana gozukun dedi ALLAHIm sana guvendim bebegim sana emanet
Rabb'im yardimcin olsun Can'ım dualarimiz seninle ..insallah hic Bi kotu bisi olmaz sana ve bebeğine ...kanaman neden oldu kaçıncı haftadasın

Canimmmm kusura bakma cok yanlis Bi kac kelime kullanmışım ..özür dilerim çok cok Hakkı'nı helal et.Allahım yardimcin olsun..bol bol dua et.ve uzan.kanaman durduysa sorun yoktur...uzme yorma kendini..

tyy1987, post: 48085650, member: 471557"]Aksam kanamam oldu acil dr aradik ilac ve igne soyledi hemn hastaneye kanama durdu Yarin uzmana gozukun dedi ALLAHIm sana guvendim bebegim sana emanet[/QUOTE]
Cok gecmis olsun

Kizlar benim migrenim var 2 gundur cok fena ne yapacağım bilmiyorum ilaç almakta yok artik

Çok cok üzüldüm rabbim tez zaman da sağlıklı nadip etsin inş

Herkese gunaydin.kizlar bana bir akil verin ne yapacagimi sasirdim temmuz ayinda kimyasal bir dusuk yasadim sat 1 agustos ve ben yeniden hamile kaldim.kaldim kalmasina ama doktora gittiğımde kendi hesaplarima gore 5+5 iken dr hcg 1000den buyuk olmasina ragmen doktor keseyi goremedi ve gec do)enme olabilir 4 haftalik dedi ve progestan verdi tabi araya bayram girdi ve ayni sorunu yasamamak icin bayram ertesi tekrar giitik bizim dr yoktu baska bir dr kontrolumu yapti keseyi gordu 4-5 haftalık oldugunu 20 gün sonra kalp atışını duyabilecegimizi dis gebeligin olmadadigini ama kimyasalim oldugu icin test yaptirmam gerektigini hatta çok geçç kalmış olabileceğimi test sonucu 20 günde çıkarmış çıkana kadar da hıbor diye iğne kullanmam gerektiğini söyledi.büyuk ihtimal pıhtılaşma olabıleceğni olmasa bıle iğnenin ne anneye ne bebeğe zararı olmadıgını soyledı hatta geliştirirmiş .akşam kendi doktoruma ulastım o da1 düşükle bu ilacı kullanmama gerek olmadıgını soyledi .kusura bakmayın basınızı agrrıttım Ne yapacagımı sasırdım igneyi yapsam mı kalsamı iki arada kaldım

Canım ben iki kimyasal gebelik yaşadim şimdi hamileyim 6.haftamizdayiz progestan iğne verdi doktor 4 haftalıkken şimdi de hapını kullanıyorum Rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah progestanin bebeklerimize bir zararı yok diğer doktor gerek görmese vermezdi kullan bence

Cok gecmis olsun
Kaybettim bitti gitti bebegim[/QUOTE]

Canim cok uzuldum. Benimde bundan onceki dusukle sonuclandi.. uzulme. Sagliksizdi belki de yada hayirlisi boyleymis..Allaha sigin. Tez zamanda saglikli ve hayirli bi evladin olur insallah

Bugun öğlen 14.00 de randevum var bana dua edin doktor net bişey söyleyecek ya Bebek sat tarihinden daha küçük yada gelişiminde sorun olabilir demişti umarım herşey yolundadır benim için dua edin lütfen

Bende hamileliğimden bir önceki ay kimyasal gebelik geçirdim doktorum hiç öyle biley vermedi. Hatta bunu ilk gebwliğin sayıyorum kimyasal gebeliği gebeliktwn bile saymıyoruz demişti. Ama tekrarlar bir kaç kez geçirince sanırım sıkıntı annede olabilir diye araştırma yapıyolardı

Bugun öğlen 14.00 de randevum var bana dua edin doktor net bişey söyleyecek ya Bebek sat tarihinden daha küçük yada gelişiminde sorun olabilir demişti umarım herşey yolundadır benim için dua edin lütfen
Insallah bebegini sag salim kucagina alirsin canim insallah, yüce rabbim hicbirimizi evlatlarimizla sinanamasin insallah. Bazen doktorlar abartiyorlar bizleri ne kadar korkuttuklarinin, strese soktuklarinin farkinda olmuyorlar bizim kadar dusunup duygulu olmayabiliyorlar. Bende daha bebegimin kalp atisini duymadim insallah bir sorun yoktur rabbim yardimcimiz olsun hepimizin

Aynen oyle, bende keseyi goremedim progestan kullaniyorum lekelenmem oldu. Bekleyelim 2 hafta stres yapma diyor. Eee beni strese sen sokuyorsun. Amin insallah sikintisiz bu sefer kavusurum yavruma. Isteyen herkes gibi insallah. Rabbim aratmasin

Kaybettim bitti gitti bebegim

Canim cok uzuldum. Benimde bundan onceki dusukle sonuclandi.. uzulme. Sagliksizdi belki de yada hayirlisi boyleymis..Allaha sigin. Tez zamanda saglikli ve hayirli bi evladin olur insallah[/QUOTE]
Tup bebekti o kadar emek ugras hepsi gitti keske hic il disina cikmasaydim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…