gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

bende randevumu çarşambaya aldım kalp atışlarını duyacağım çok heycanlıyım çokmu geç kaldık kalp atışları içn kafam birsürü soruyla doluuu :/ 6.haftamızda gitmiştik muayeneye bayrama denk geldiği için bu haftaya kaldı kalp atışları

Bende salı gideyim diye ugrasiyordum perşembe ye kaldi bende heycanla bekliyorum ama hersey kader hepimizin hakkina hayirlisi inşallah hepimiz gun gelir hepberaber dogum gunlerimizi sayariz

Aynen oyle, bende keseyi goremedim progestan kullaniyorum lekelenmem oldu. Bekleyelim 2 hafta stres yapma diyor. Eee beni strese sen sokuyorsun. Amin insallah sikintisiz bu sefer kavusurum yavruma. Isteyen herkes gibi insallah. Rabbim aratmasin
Ben doktorumu degistiricem o yuzden insallah iyi biri denk gelirde alir beni

günaydın kızlar ; hersey yolundadır umarım. kalp atısı bekleyenlere ALLAHım yardımcı olsun ; insallah guzel habeleriniz olur.

benim dün gece beta hcg 217 çıktı kızlar daha çok yeni sanırım 3 haftalık filan demiş doktor.
inşallah kalbinin attığı günleri bende görürürm. hamilelik takvimlerine imreniyorum ama bebeğimin kalbinin attığını duymadan takvim yapmak istemedim her şeyin hayırlısı ve sağlıklısı inşallah. sabırsızlanıyoruim :anne: sağlıkla olursa eğer haziran annesi olcam inşallah
eşimin kuzeninin bir oğlu oldu. bebek küvezde hamile kalmaktan daha önemlisi sağlıklı olması sanırım

kızlar acaba beta hcg 200 civarlarında ne zaman gördünüz kaç haftalıkken benim bata 2-3 var heralde geç döllenme mi oldu ? en son adetim 26 ağustostu 4 hafta kadar olcak. 3. haftam olabilir mi

Merhaba kızlar, bayramın geçmesini iple çektim resmen. Bu perşembe doktora gideceğim.
doktora gittiğimde 7+5 olmuş olacak. Doktor geldiğinde kalp atışını dinleteceğim dedi. 7+5 yeterli bir süre mi ? Benimle aynı zamanlardan geçip, kalp atışını duyan oldu mu ?

kızlar acaba beta hcg 200 civarlarında ne zaman gördünüz kaç haftalıkken benim bata 2-3 var heralde geç döllenme mi oldu ? en son adetim 26 ağustostu 4 hafta kadar olcak. 3. haftam olabilir mi

canım selam ben bata 4 gun kala degerım 65,91 ken ögrendım ; daha sonra degerım 1391 ken 4+4 te vajınal muayne ıle kesem mınıcık karartı seklınde goruldu ; daha sonra 6+0 da karından ultrasonla kesem ve bebısım gorundu ayrıca kalp atıslarıda duyuldu. doktorun kullanmıs oldugu cıhazlarda erken ogrenme veya kalp atımı duyma konusunda az da olsa etkılı canım. bilgin olsun.

Merhaba kızlar, bayramın geçmesini iple çektim resmen. Bu perşembe doktora gideceğim.
doktora gittiğimde 7+5 olmuş olacak. Doktor geldiğinde kalp atışını dinleteceğim dedi. 7+5 yeterli bir süre mi ? Benimle aynı zamanlardan geçip, kalp atışını duyan oldu mu ?

merhaba canım öncelıkle ALLAH yavrunu kucagına almay nasıp etsın saglıklı sıhhatlı ınsallah. 7+5 baktıgın zaman cok uygun bır sure ben 6+0 da bebegımıde gordum kalbnıde duydum ama tabı bu durum dollenmeye ve annenın bunyesıne de baglı bunye derken herkesın hamılelıgının bır olmaması anlamında.

canım selam ben bata 4 gun kala degerım 65,91 ken ögrendım ; daha sonra degerım 1391 ken 4+4 te vajınal muayne ıle kesem mınıcık karartı seklınde goruldu ; daha sonra 6+0 da karından ultrasonla kesem ve bebısım gorundu ayrıca kalp atıslarıda duyuldu. doktorun kullanmıs oldugu cıhazlarda erken ogrenme veya kalp atımı duyma konusunda az da olsa etkılı canım. bilgin olsun.

sağol canım :) 3-4 güne tekrar değerlerimi ölçtürmeye gidicem. inşallah sağlıklı olarak yükselir

merhaba canım öncelıkle ALLAH yavrunu kucagına almay nasıp etsın saglıklı sıhhatlı ınsallah. 7+5 baktıgın zaman cok uygun bır sure ben 6+0 da bebegımıde gordum kalbnıde duydum ama tabı bu durum dollenmeye ve annenın bunyesıne de baglı bunye derken herkesın hamılelıgının bır olmaması anlamında.

amin canım cümlemiz için geçerli insallah saglıkla kucağımıza alırız.
gittiğimde herşey normal olursa ultrason yeterli olur sanırım değil mi? 5. haftada vajinal muayene ile keseyi görmüştük. Ultrasonda görememişti.

merhaba kızlar. Doktorum sat 21 temmuz degil 28 temmuz dedi. Bu durumda bebiş 7+1 miş. Herşey yolundaymış sorun falanda yokmuş cok şükür. Kalp atışlarını da duyduk şimdi tahlil sonuçlarımızı bekliyoruz.

Canım bizde çarşamba günü kalp atisini duyacağız inşallah keseye göre bizde çarşamba 7+5 olacağız:)) inşallah duyarız bebislerimizi:))

X