gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

canım hosgeldın bebegın hayırlı olsun ınsallah. rabbım kucaklarımıza almayı nasıp etsın ;i cok heycanlı bır bekleyıs gercekten bende kalbını duyana kadar hem streslendım hemde kendımı rahatlatmaya calıstım ama duydugun o an cok baska bır hıs

kızlar günaydın
ben iki gündür göbek deliğimde ağrılar hissediyorum. hamileliğin normal seyrine göre bu durum normal mi. korkacak bişey var mı acaba?
gerilip uyuşuyor gibi ağrılarım var göbek deliği etrafında. normal mi, korkuyorum acaba ani hareket ettim de bişey mi var diye

canım gunaydın ne kadarlık hamılesın ? ben 9. hafta ıcınde sayılırım 8+'lardayım ve benımde dunden berı kasık agrım artttı hem rahım genıslemesınden hemde adet dongumdeyım vucut tepkı verıyor sanırım ; hafıf sancılar yasadım

hayatımın en güzel sesini duydum bugun bir bedende başka bir kalbin daha atması dünyanın en güzel melodisi Rabbim isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın.. bu arada 7+1 haftalıkmışız geç oluşmuşuz

ne guzel bır haber masallah canım ınsallah kucagına alacagın zamanalrda olur

Hoşbulduk canım :)
Sağlıkli sihatli kucagimiza alalimda tek gerisi önemli değil artik :)
Ins senin içinde hepimiz içinde sorunsuz bi hamilelik geçiririz

3 haftalık doktor öyle demiş ama daha fırsat olmadı ikinci kan testi yapmaya. cuma gidicem kadın doğum doktoruna kesin haftasını söyler heralde. sol kasık ağrım şişliğim ve göbek deliği etrafında acayip ağrı var ağır kaldırmıyorum oturuyorum ama korktum ne bileyim

kaldırma canım agır bırak beklesın işler evde de yorma işte de yorma kendını ; masa bası calısıyorsan güzel ; ama ayakta flansan arada bır dınlen uzak ayaklarını cok sık eğilip kalkma bırde ayaklarını sıcak tut.

evet masa başındayım ama ayağa da kalkıyorum. sıcak tutuyorum birden olduğundan daha da hassaslaşıyor heralde vücut. migrenim var dün akşam ağırdı parol plus içtim korktum acaba düşük gibi kötü bişey olmaz inşallah. paroldan başka ağrı kesici almıyorum 3 haftadır. hayırlısı sağlıklısı olsun istiyorum

migren ıcın ALLAH sabır versın canım cokta ılaca yuklenmemeye calıs fakrındayım parol hamılelıkte kullanılabılıyor ; düşük olsa kanaman baslar ALLAH korusun kanaman yoksa beyaz normal akıntın falan varsa korkma dedıgım gıbı dunden ben adet olur gbı agrım oldu ama oda rahımın gıttıkce genıslemesınden kaynaklanıor

çok ağırınca alıyorum yoksa şiddetlenir iğne vurdurmak daha kötü canım. kanama yok adet günüm ama adet olmaz heralde belirtisi yok şu anda adetin. beyaz akıntım var iki gündür

çok ağırınca alıyorum yoksa şiddetlenir iğne vurdurmak daha kötü canım. kanama yok adet günüm ama adet olmaz heralde belirtisi yok şu anda adetin. beyaz akıntım var iki gündür

Dedım ya canım dunde benım adet döngümdü o yıuzden dı agrım muhtemelen senınde ondan

bir de kramplar var sol tarafımda. ne bilim bebiş istiyorum heralde o yüzden neremde ağrı olsa korkuyorum

Hayırlı olsun öncelikle
Aslında hissettigin seyler normal sayılır. Hormonel degisiklik yaşıyorsun. rahim büyüyor. Belki kistin olabilir. Hamilelikte olabiliyomus ciddi degilmis.Bende 6 haftaligim göbek cevremde agri hissediyorum zaman zaman. Kontrole gidince sorucam bende

rahimimde sıkıntı yok canım. hamile kalmadan önce kadın doğumcuya gittim baktırdım kist iltihap vs yok dedi. bende gidicem doktora cuma günü. heyecanlıyım insallah hormonlar yükselmiştir. pazar gecesi 217 idi

Sevindim canım
Sen benden önce gidiyosun. Doktorun ilettiklerini paylasirsan sevinirim. Bizede faydasi olabilir
Dikkat et kendine :)
Bu arada no stres

Sevindim canım
Sen benden önce gidiyosun. Doktorun ilettiklerini paylasirsan sevinirim. Bizede faydasi olabilir
Dikkat et kendine :)
Bu arada no stres

tabi canım iletirim, benimki erken sanırım ama benim acayip kasık ağrım biraz karın şişliğim vardı test yaptım çıktı canım. Hepimiz hakkında hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…