gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Yok Can'ım oyle düşünme ..herkesin bir degil sonuçta.insallah hepimiz sag Salim bebislerimizi kucağımıza aliriz

Akıntı normal kızlar kafaya takmayın, benim de baya bir sarı akıntım var doktora sordum koku ve kaşıntı yoksa gayet normal olduğunu söyledi.. Hatta cinsel ilişki sonrası akıntının içinde biraz pembemsi açık renk leke vardı ama bir daha olmadı ben de kafaya takmıyorum, sonuçta hamileyiz elbet değişik akıntılar olacak..

mrb canım ben de şu an 4+3 teyim 10 eylülde kan değerim 430 çıktı tekrar kan vermeye gideceğim.kese görünecek mi çok merak ediyorum bide bayram girdi araya iyice heyecan yaptım
Benimde en son 8 eylulde 2052 ydi...idrara sıkışık bekletti doktor minikte olsa keseyi gördük ..Bayram'dan sonrada kalp atımını duyucaz insallah ...[/QUOTE]

inşallah canımben bugün gidip tekrar kan testi yaptırdım onda da 1000 çıktı değer artış var bayramdan sonra ben de doktora görüneceğim belki kese görünür

Benimde en son 8 eylulde 2052 ydi...idrara sıkışık bekletti doktor minikte olsa keseyi gördük ..Bayram'dan sonrada kalp atımını duyucaz insallah ...

inşallah canımben bugün gidip tekrar kan testi yaptırdım onda da 1000 çıktı değer artış var bayramdan sonra ben de doktora görüneceğim belki kese görünür [/QUOTE]
Guzel yukselmis canimmm görünür buyuk ihtimal Bayram'dan sonraya

Hamisler kilo alimlari nasil? Ben birden cok aldim ya bunalima giricem yakinda :) nasil besleniyorsunuz?

Ben gecen ay 65 dun tartildim 66ya cok kilo alirsam bide suan yemek yemede bi problem yasamiyorum iştahim iyi

Hamisler kilo alimlari nasil? Ben birden cok aldim ya bunalima giricem yakinda :) nasil besleniyorsunuz?
Ben henüz kilo almadım hala aynı kilodayim:) kalsiyum ağırlıklı besleniyorum ben ve çiğ yiyeceklerden uzak duruyorum. Salam sosis sucuk cig köfte midye v.b. yemiyorum.

Ben henüz kilo almadım hala aynı kilodayim:) kalsiyum ağırlıklı besleniyorum ben ve çiğ yiyeceklerden uzak duruyorum. Salam sosis sucuk cig köfte midye v.b. yemiyorum.
Canim normalde bende almazdim dogru duzgun yemek yemeyen bi insandim 4 senedir dikkat ediyodum cocuk yapmaya karar verince biraz beslenmeye basladim o zaman kilo aldim bide trde canim surekli adana cekiyodu ordada tatil diye otur ye oda kilo yapti :) geri evime dondum bu arada hic almadim rahatim daha saglikli besleniyorum istedigimi yiyorum tek basima orda herkesin icinde Kendine ayri yapamiyosun :) hedefim en fazla 75 le doguma gitmek bakalim artik :)

Yaaaaa aynı durum bende de var en sevdiğim yemekleri yiyemiyorum cacık yiyip duruyorum kaç gündür... süt bile içemiyorum midem bulanıyor napicaz böyle varmı önerisi olan..?

Benim doktorum bebek ilk üç ay zaten senin depolarından besleniyo sen sadece bulantı yüzünden kendini şunu yiyim bunu yiyim diyerek tiksindirmemeye çalış. 2 saatte bir azıcık ekmek peynir zeytin kraker galeta gibi katı gıdalarla mideni bastır boş kalırsa daha çok bulanır. Az az bunlardan ye sık ye çok zorlanmadan bu dönemi atlatırsın demişti :)

Kızlr merhabalar bende hamile oldugumu öğrendm ama nedense içim buruk 5+1 de 3 mm di kese doktor bişey demed ama sanki bana küçük geldi önümüdeki pazartesi tekrar gidicem sizce kalp atışı duyulur mu

Kızlr merhabalar bende hamile oldugumu öğrendm ama nedense içim buruk 5+1 de 3 mm di kese doktor bişey demed ama sanki bana küçük geldi önümüdeki pazartesi tekrar gidicem sizce kalp atışı duyulur mu

Hiç öyle kötü düşünüp kendini kötü etkileme canım benim belki geç döllenme olmuştur. Ki 5 haftalıkken çok büyük olmaz diye biliyorum ben

Kizlar bu gün gittim doktora tam 6 haftalik olduk cok kücük daha dedi yolk keseside göründü kalp atislarinida duyamadim malesef sordum daha kücük oldugu icin duyulmaz dedi. Ilk randevuyu taaa 6 hafta sonraya verdi sagolsun. Allah korusunda Ya bos gebelikse bi sorun varsa 6 hafta nasil beklicem ben simdi normalmi sizce o kadar gec cagirmasi? 3 aylik hamile olucam sonrasinda insan daha cok yikilir. Cok tedirginim ne yapsam bilemedim.

C
canim aynen 6 hafta cok..ben olsam bende beklememem doktorunu değiştir bence 7 haftada kalp atımı duyuluyomus diye biliyorum ben

C

canim aynen 6 hafta cok..ben olsam bende beklememem doktorunu değiştir bence 7 haftada kalp atımı duyuluyomus diye biliyorum ben
6 hafta sonra ikili test diyolar trde onun zamani geliyo ya 12 haftalikken ondan o zaman verdi ama bencede gec yani 4 haftada bir kontrol etmesi lazim bence kafam cok karisik isvicredeyim cok sorumsuz burdakiler ilk kontrolu bile 8 haftalikken yapiyoruz diyolar bakiniyorum doktorlara bu kezde alirlarmi hangi hastaneye baglilar dogumda falan iyice karisti kafamda ya

Y
yaaa ben sen turkiyedesin zannettim ..burda oyle degil Allahtan özele git her turlu bakıyo..bende bilemedim simdi Nasıl bir yol izleyeceğini .ben cok pimpirikliyim.o kadar duramazdım

Y

yaaa ben sen turkiyedesin zannettim ..burda oyle degil Allahtan özele git her turlu bakıyo..bende bilemedim simdi Nasıl bir yol izleyeceğini .ben cok pimpirikliyim.o kadar duramazdım
Canim benim icinde beklemek zor ama ne yapacagimi sasirdim iste bende. Sigorta olaylarida biraz kafa karistirici ona görede iYi bi hastane ve o hastaneye bagli doktor bulmak istiyorum. Isvicre belkide dunyanin en iyi standartlarinda okullarina sahip ama tip sifir tecrube sifir. Dünyanin parasini kendimiz ödüyoruz cebimizden saglik sigortasi icin ama o bile her isimize yaramiyo sirf para alsin hepsi doktorlarida oyle.

Kizlaar bnde 4 haftalik hamileyim. Kesesini bnde goremedim doktor bayramdan sonra gel kesesini goruruz ondan on gun sonra kalp atisini duyariz dedi banada. Bnm sorum su size, bnde hic mide bulantisi kokuya hassasiyet canimin biseyler cekmesi gbi seyler hatta gaz sancisi haric hic belirti yok. Cok erken diye mi boyle acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…