gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Canım yoğun koyu sarı akıntı bende de var ve ağrılar ise bu işin en başından beri var ama yanmalar için bişey diyemem, istersen bir doktora görün..
Doktora gittinmi hiç agrilar normalmi

Ayyy Rabbime binlerce kez şükürler olsun bebişimizi gördük teyzişleri ekrandan kalp atışlarınada baktık pıt pıt kesenin yanındaki kanamada gitmiş çok az kalmış 1 aya normale dönersin dedi doktorumuz 5+5 mişiz

Cok sevindim canim allah sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah. Carsamba bizde 6 haftalik olucaz bende bebegimi görüp kalp atislarini duyarim insallah dua edin teyzeleri

Cok sevindim canim allah sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah. Carsamba bizde 6 haftalik olucaz bende bebegimi görüp kalp atislarini duyarim insallah dua edin teyzeleri
Amin canım inşallah Çarşamba günü görünür miniğimiz büyük ihtimalle de görünür sende bize yazarsın

Günaydın hamişler bugün yemeğe olan ilgimiz azaldı bizim daha önceki günlerde erken saatlerinde miğde ağrıtır cinsten açlık hissediyordum tiksinme vs. yoktu baya baya yiyordum bugün kahvaltıyı zorla yaptım yine tiksinme yok ama ağzıma bir lokma atacak yerim yokmuş gibi hissediyordum sizlerde durumlar nasıl

Yaaaaa aynı durum bende de var en sevdiğim yemekleri yiyemiyorum cacık yiyip duruyorum kaç gündür... süt bile içemiyorum midem bulanıyor napicaz böyle varmı önerisi olan..?

Doktora gittinmi hiç agrilar normalmi
Tabi kaç kere gittim hem de.. Valla tüm batın ultrason dahil yapılmayan tetkik kalmadı ama hiçbişey çıkmadı ve çok şükür ben de bebeğim de sağlıklıyız :) bugün 7+1 ve ağrılar gittikçe azalıyor ama asla tam anlamıyla geçmedi bak şimdi tatildeyim denize de giriyorum yani takmamaya çalış, ki ben kaç geceyi sabah ettiğimi bilirim ağrıdan ağlamaktan senin ne kadar oldu canım?

Kizlar ben süt iciyorum sabah aksam ama onun disinda canim hic yemek yemek istemiyo bisey cekmiyo. Turkiyede yedim catlayana kadar buraya geldim istahim kalmadi. Bide 6 haftalik bile degilim tam sonrasinda ne yapicam bilmiyorum.

Al benden de okadar ağzımın tadı sıfır dünden beri midem kötü bu sabahta öğürmeye başladım zar zor çorba içtim başka bişey yiyemiyorum yemek görmek istemiyorum

Kızlar Merhaba bende 8 haftama girmek üzereyim 2 3 günüm kaldı mide bulantısı yok hala sadece bazı kokulara hassasiyet var gün içinde fazla acikmi yorum sabah kahvaltı öğlen hafif atistiriyorum akşam normal yemeğimi yiyorum sadece bazen çok aciktigimi hissediyorum yemeye oturunca iki yudum yiyorum hemen doyuyorum geçen gün ilk defa benimde canım cacık istedi eve gelip yaptığım bir oldu resmen 3 4 kase yemisim

:) rica ederimm . ben 4-4,5 haftalıkken keseyi görmüştüm. 6 haftalıkkende kalbi duyulmuştu canım herkeste değişiyor bir dahaki kontrolde duyarsın ıns :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…