gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

:) 12. haftada kıza benziyor dedi 16. haftada kesinleşti çok şükür :) kızımızz gelıyorrr

[QUOTE="pkrsnm, post: 48045734, member: 22bi kaç kere gittim hem de.. Valla tüm batın ultrason dahil yapılmayan tetkik kalmadı ama hiçbişey çıkmadı ve çok şükür ben de bebeğim de sağlıklıyız :) bugün 7+1 ve ağrılar gittikçe azalıyor ama asla tam anlamıyla geçmedi bak şimdi tatildeyim denize de giriyorum yani takmamaya çalış, ki ben kaç geceyi sabah ettiğimi bilirim ağrıdan ağlamaktan senin ne kadar oldu canım?[/QUOTE]
Daha 5.haftadayim bugun az agrim oldu umarim gecer

Daha 5.haftadayim bugun az agrim oldu umarim gecer[/QUOTE]
Ben hamile kaldığımı bile beklediğim reglden 5 gün önce ağrılar yüzünden test yaparak öğrendim :) takma kafana, benim hala ağrım var..

Daha 5.haftadayim bugun az agrim oldu umarim gecer
Ben hamile kaldığımı bile beklediğim reglden 5 gün önce ağrılar yüzünden test yaparak öğrendim :) takma kafana, benim hala ağrım var..[/QUOTE]
Bende suan 5. Haftamdayim ama iki gündür agrim yok ...normal mı acaba

Ben hamile kaldığımı bile beklediğim reglden 5 gün önce ağrılar yüzünden test yaparak öğrendim :) takma kafana, benim hala ağrım var..
Bende suan 5. Haftamdayim ama iki gündür agrim yok ...normal mı acaba[/QUOTE]

mrb canım ben de şu an 4+3 teyim 10 eylülde kan değerim 430 çıktı tekrar kan vermeye gideceğim.kese görünecek mi çok merak ediyorum bide bayram girdi araya iyice heyecan yaptım

Bende suan 5. Haftamdayim ama iki gündür agrim yok ...normal mı acaba

mrb canım ben de şu an 4+3 teyim 10 eylülde kan değerim 430 çıktı tekrar kan vermeye gideceğim.kese görünecek mi çok merak ediyorum bide bayram girdi araya iyice heyecan yaptım [/QUOTE]
Benimde en son 8 eylulde 2052 ydi...idrara sıkışık bekletti doktor minikte olsa keseyi gördük ..Bayram'dan sonrada kalp atımını duyucaz insallah ...

Benimde agrilarim gecti sayilir ama akintim cok yogun sari herşey y yolunda dir inşallah bayram bi geçse dr.bi gidip ultrasonnda gorsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…