gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Bizde kesemizi gördük daha cok minim 4+3

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    27,8 KB · Görüntüleme: 57
[QUOTE="pkrsnm, post: 48045734, member: 22bi kaç kere gittim hem de.. Valla tüm batın ultrason dahil yapılmayan tetkik kalmadı ama hiçbişey çıkmadı ve çok şükür ben de bebeğim de sağlıklıyız :) bugün 7+1 ve ağrılar gittikçe azalıyor ama asla tam anlamıyla geçmedi :KK43: bak şimdi tatildeyim denize de giriyorum yani takmamaya çalış, ki ben kaç geceyi sabah ettiğimi bilirim ağrıdan ağlamaktan :KK43: senin ne kadar oldu canım?[/QUOTE]
Daha 5.haftadayim bugun az agrim oldu umarim gecer

[QUOTE="pkrsnm, post: 48045734, member: 22bi kaç kere gittim hem de.. Valla tüm batın ultrason dahil yapılmayan tetkik kalmadı ama hiçbişey çıkmadı ve çok şükür ben de bebeğim de sağlıklıyız :) bugün 7+1 ve ağrılar gittikçe azalıyor ama asla tam anlamıyla geçmedi :KK43: bak şimdi tatildeyim denize de giriyorum yani takmamaya çalış, ki ben kaç geceyi sabah ettiğimi bilirim ağrıdan ağlamaktan :KK43: senin ne kadar oldu canım?
Daha 5.haftadayim bugun az agrim oldu umarim gecer[/QUOTE]
Ben hamile kaldığımı bile beklediğim reglden 5 gün önce ağrılar yüzünden test yaparak öğrendim :) takma kafana, benim hala ağrım var..

Daha 5.haftadayim bugun az agrim oldu umarim gecer
Ben hamile kaldığımı bile beklediğim reglden 5 gün önce ağrılar yüzünden test yaparak öğrendim :) takma kafana, benim hala ağrım var..[/QUOTE]
Bende suan 5. Haftamdayim ama iki gündür agrim yok ...normal mı acaba

Ben hamile kaldığımı bile beklediğim reglden 5 gün önce ağrılar yüzünden test yaparak öğrendim :) takma kafana, benim hala ağrım var..
Bende suan 5. Haftamdayim ama iki gündür agrim yok ...normal mı acaba[/QUOTE]

mrb canım ben de şu an 4+3 teyim 10 eylülde kan değerim:KK200: 430 çıktı tekrar kan vermeye gideceğim.kese görünecek mi çok merak ediyorum bide bayram girdi araya iyice heyecan yaptım :110::110::110::110:

Bende suan 5. Haftamdayim ama iki gündür agrim yok ...normal mı acaba

mrb canım ben de şu an 4+3 teyim 10 eylülde kan değerim:KK200: 430 çıktı tekrar kan vermeye gideceğim.kese görünecek mi çok merak ediyorum bide bayram girdi araya iyice heyecan yaptım :110::110::110::110:[/QUOTE]
Benimde en son 8 eylulde 2052 ydi...idrara sıkışık bekletti doktor minikte olsa keseyi gördük ..Bayram'dan sonrada kalp atımını duyucaz insallah ❤️ ...

Benimde agrilarim gecti sayilir ama akintim cok yogun sari herşey y yolunda dir inşallah bayram bi geçse dr.bi gidip ultrasonnda gorsem

X