gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Kizlar bu gün gittim doktora tam 6 haftalik olduk cok kücük daha dedi yolk keseside göründü kalp atislarinida duyamadim malesef sordum daha kücük oldugu icin duyulmaz dedi. Ilk randevuyu taaa 6 hafta sonraya verdi sagolsun. Allah korusunda Ya bos gebelikse bi sorun varsa 6 hafta nasil beklicem ben simdi normalmi sizce o kadar gec cagirmasi? 3 aylik hamile olucam sonrasinda insan daha cok yikilir. Cok tedirginim ne yapsam bilemedim.
6 hafta cok ya benmki başlar riskli diye iki haftada cagırdı bu zamana kadar neden o kadar gec cagrdı acaba rıske grme arada baska doktora git derim ben

Kizlaar bnde 4 haftalik hamileyim. Kesesini bnde goremedim doktor bayramdan sonra gel kesesini goruruz ondan on gun sonra kalp atisini duyariz dedi banada. Bnm sorum su size, bnde hic mide bulantisi kokuya hassasiyet canimin biseyler cekmesi gbi seyler hatta gaz sancisi haric hic belirti yok. Cok erken diye mi boyle acaba?
Canım daha çok erken mide bulantısı 5 veya 6.haftada başlıyor daha geç başlayanda var.ilk zamnlarda bnmde hiç belirtim yoktu sonradan yavaş yavaş başlıyo canm sıkıntı yapcak bişey yok :KK66:

Nasil lekelenme? Dün doktor vajinal ultrasonla bakti bana dünden beri bendende kahverengi akinti geliyo ama zararlimi bilemiyorum.
Dün sabah kahverengi pembemsi akıntı geldi sonrasında adetten sonraki akıntı gbi geldi bugünde cok az öyle gelmiş korktm bnde sen doktoruna sordn mı canm

Kızlr merhabalar bende hamile oldugumu öğrendm ama nedense içim buruk 5+1 de 3 mm di kese doktor bişey demed ama sanki bana küçük geldi önümüdeki pazartesi tekrar gidicem sizce kalp atışı duyulur mu
Hiç korkma ve boş yere evham yapma. Bende 5+3 te gittim 3 mm idi. Ve 6. haftanın sonunda duyduk kalp atışlarını:) içini ferah tut :)

Kizlar bu gün gittim doktora tam 6 haftalik olduk cok kücük daha dedi yolk keseside göründü kalp atislarinida duyamadim malesef sordum daha kücük oldugu icin duyulmaz dedi. Ilk randevuyu taaa 6 hafta sonraya verdi sagolsun. Allah korusunda Ya bos gebelikse bi sorun varsa 6 hafta nasil beklicem ben simdi normalmi sizce o kadar gec cagirmasi? 3 aylik hamile olucam sonrasinda insan daha cok yikilir. Cok tedirginim ne yapsam bilemedim.
İlk zamanlarda 10 günü geçmeden çağırıyorlar burda beta takibi fln. Ve ilk kan testlerini yapmış oluyorlar. Şöyle düşün eskiden annelerimiz de bu kadar sık doktora gitmezlermiş yani :) içini rahatlatmak için 7 veya 8 haftalık olduğunda başka bir Dr a gidebilirsin. Ancak o zaman net anlaşılır.

Ya suanda 5 haftaligim benimde gobek fena. 4 aylik gibi. Pantolonlarim olmuyor resmen. Nolcak neden boyle ki daha şimdiden...

İlk zamanlarda 10 günü geçmeden çağırıyorlar burda beta takibi fln. Ve ilk kan testlerini yapmış oluyorlar. Şöyle düşün eskiden annelerimiz de bu kadar sık doktora gitmezlermiş yani :) içini rahatlatmak için 7 veya 8 haftalık olduğunda başka bir Dr a gidebilirsin. Ancak o zaman net anlaşılır.
Bende onu diyorum canim eger deseydi 8 haftalik gel bebegi görelim kalbini duyalim bakalim hersey yolundami onun sonrasinda 4 hafta sonra yine gelirsin ikili test zamani geliyo o zaman anlardim ama bebegin olusup olusmayacagini yada kalbinin atip atmayacagini bilmiyo 6 yada 6.5 hafta sonra gel diyo eminmis gibi allah korusun bebek uc aylik olucak ve o zaman cok daha zor olur. Ben iyiyim saglikliyim bi sorunum yok sonunda allahin taktiri insallah 8.5 ay sonra kucagima alirim sorunsuz. Problem su bi doktora gidiyosam ancak memnun degilsem degistiririm onu ama arada bi defa bakmaya kabul etmez baska bi doktor cins bi ulke ya

Dün sabah kahverengi pembemsi akıntı geldi sonrasında adetten sonraki akıntı gbi geldi bugünde cok az öyle gelmiş korktm bnde sen doktoruna sordn mı canm
Yok canim sormadim gicik oldum o doktora zaten aramak istemiyorum bidaha kahve akinti sorun degil diyorlar ama sadece pembe gelirse yada kanli o zaman skinti olabilir

Nasılsıniz hamiş hatunlar:KK66:):anneadayı: hiç böyle olmqzdim ben ac ama tok gibi herseyi yemek istiyorum ama hicbirsey yiyemiyorum:)):kk77:

Ben bugun ii Değilim hic mide bulantım yoktu ta ki bugüne kadar.aksam cok kotu oldum ne yediysem hepsi cikti..karnimin icine bisiler battı sanki .halada batiyo :KK43:

İnsallah Can'ım cok kotu resmen karnıma karnıma bisiler battı simdi uzandım gecti ...yoğurdun icine şeftali doğrayıp yiycem simdide :)
Ohh afiyet olsun bende canim tatli istediginde yiyorum ilk kez hamilelikte denedim seftali ve yogurdu gercekten güzel oluyo :) herkese tavsiye ederim

X