gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

valla hayatım bende ilk öğrendiğimde diyoum ki aman ne olacak annelerimiz hmileyken halı dövmüş cam silmiş tarlalarda çalışmış bunları düşünüyodum ama hiçte öyle değil en yakın arkadaşlarım çocuklaını düşürdüler ve çok yaygınlştı u malesef eski nesil gibi değiliz kocam iş yaptırmıyo allah razı olsun bulaşık dahi yıkatmıyo bu aralar miğdem çok bulanıyo zatn pek yerimden kalkmıyorum o yüzden ağrımda olmuyo oyüzden sende hiç kalkma yani tabi gez ama cam silme perde takma elini çok yükeğe atma ne olur ne olmaz çok sıkıcı böyle olması ama bebişimiz için katlancaz:))

Vala dogru diyosun Can'ım oyle cok zorlu isler yapmamaya özen gösteriyorum ama iste durmuyorum ev icinde hic.bugunden itibaren özen gostericem ..en korktuğum sey bisi olmasi bebisime..Allah im esirgesin elimden geleni yapicam dinleniceemm

aynen öyle valla dinlen bu fırsat daha gelmez kim san dinlen diceek başka :)))hamileliğini az naza çek :))9

Bugün 6+1'de miniğimi gördüm ve kalp atışlarını dinledim. Artık gerçek gibi gelmeye başladı Olumsuz her düşünceden uzak durmalıyız bence. O kadar şey okudum ki forumda, boşu boşuna yıpratmışım kendimi. İyi düşünelim, iyi olsun her şeyimiz

haklısın canım bebişimizi gözümüden sakınıyoruz ona bişiy olcak korkusu içtn içe yiyo işte yerimden bile kalkmıyorum sarsılırzannediyorum :) ilk gebeliğim :)

ay insalla Bayram'dan sonra bizde duyucaz...sen bu kadar dikkat ediyo musun oeki Can'ım ..ev isinde falan

kızlar merhaba ben de dun gebe olduğumu ogrendım adetım 2 gun geçmişti evde test yaptım pozıtıftı. dr umu aradım bugun için yanına gıtmemı istedi neyse kontrol esnasında vajinal ultrason ile baktı rahım yatağı kalınlaşmış ama kese gorunmuyor dedi bhcg ve progesteron istedi ve benım değerler bhcg 52.51 progesteron 3.9 sonuçları mesaj attım sonuç olumsuz gıbı gorunuyor ama yarın tekrar bhcg baktır dedi o bunu progesteron dusuklugune bağlı soyledı çok uzuldum

ama bhcg yüksek çıkmış ama kese görüncek kadar yüksek değil benim 894.8 çıktı ona rağman görünmedi

hevesleniyorum yazdıklarınıza
ahh bende şu güzel haberi bi alsamm şuanda reglimin 3.günündeyim

ama bhcg yüksek çıkmış ama kese görüncek kadar yüksek değil benim 894.8 çıktı ona rağman görünmedi
canım sorun şu dr um progestan dusuk olduğu için sağlıklı gebelik olmaz düşükle sonuçlanır dıyor araya da bayram tatılı gırıyor kafam allak bullak oldu

canım sorun şu dr um progestan dusuk olduğu için sağlıklı gebelik olmaz düşükle sonuçlanır dıyor araya da bayram tatılı gırıyor kafam allak bullak oldu

valla hiç anladığım konu değil benimdeilk gebeliğim bilgim çok yok Allah kolaylık versin sıkma canını dua et

valla hiç anladığım konu değil benimdeilk gebeliğim bilgim çok yok Allah kolaylık versin sıkma canını dua et
oyle canım Allah herkese kolaylık versın bu benım 4. gebelıgım bebeklerımın kalbı duruyordu kürtaj olmaz zorunda kalıyordum bu ılk kez oluyor nasıp kısmet eger o bebek benımle olacaksa rabbım bırseyı bahane eder herseyın hayrlısı

rabbim gönlüne göre versin ne diyim inşallahen kısa zamanda herşey istediğin gibi olur

Canlarımm dün nihayet döndüm evime bugün de bebişimin kalp atışlarını gördüm sesi henüz duyamadık ama ultrasonda pıt pıt attığını gördüm şükür

[QUOTE="lazkizu, post: 48036372, member: 769malumCanim sende enfeksiyon varmi , sari ve idrarda yanma enfeksiyon yada mantar belirtisi olabilir doktora belirt ve onlemini al derim benimde var akintim ama beyaz ve kokusiz buda en normali[/QUOTE]
Sanirim oyle ama rand3vu bulamadim acillet malum gecen 1 kan vermeye 4 saat bekledim

Çok sevindim canım, bana bir sonraki için 1 ay sonra gel demişti yani 6 Ekimde gidecem..

Benimde haftam ayni evet yogun koyu sari akintim var ve agrimda cok idrardada yanmam var ustelik
Canım yoğun koyu sarı akıntı bende de var ve ağrılar ise bu işin en başından beri var ama yanmalar için bişey diyemem, istersen bir doktora görün..

Merhaba kizlar :)) bende keseyi gördüm tatilde olduğum icin tam tesekkullu doktora gidemiyorum 6 haftalik hamileyim kalp atisini ne zaman duyacagim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…