gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

ewet canım 7+3 olacaz persembe gunu net bırsekılde duyamk ıcın 6 haftamda vardı kalp atısı net duyamasın bırsey anlamasın demıstı canlandırmak ıcın ılac aldım persembe buyuk gun
Senin adına sevindim inşallah duyarsın o ilacın adı ne ne işe yarıyo ki

Kizlarrr kizlarrr cok sukur cokkkkk sukur bebiside gordm minnacikk kalbinide duydummm ay yok boyle bir heycan yokkkk cok duygulandimmm yaaa anlatamam gelisimide son adet tarihime gore ayniymis 6+0 dan saymaya devam edlim dedi testler yapildi idrar kan bidaha ay belli olcak suan iyi gidiyoruz dedi rabbime bin sukur cok sukur ALLAHimmm , sizlere de nasip olsn kizlar sizlerede insallah bubduygu cok baska ") hele esimin yuzundeki mutluluk ya ck mutluyum rabbim sizlerede yasatsin

ayy dort gozle senı beklıyordumm masallah kurban olurum ona ben ya ben okur okumaz guldum mutluluktan duydun demek kalbınıı :)))) ayy masllah yaaa

Canım yaaa çok sevindim çok şükür. Çok güzl bi mutluluk gerçekten Allahım güzel haberlerin devamını getrsin inşallah

karnından mı baktııı :) kalp sesını duydun ultrasyonda kendıne gordun demı bırdee resmını verdı mııı :)

Ayyyy çok sevindim canım yaaa ayyy darısı başımıza inşallah sağlıcakla kucağına al inşallah kuzum

Süper :) :) :) karından mı baktı vajinal mi?

canım benim çoooooook sevindim Allah nazarlardan saklasın ben de yarın gidecem 6+5 olacaz yarın, inşallahhhhh ben de senin gibi kalp atışlarını da duyarım bebişi de görürüm şimdi de bana dua edin olur mu

hadi gözün aydın canım darısı bekleyenlerin başına inşallah çok çok sevindim valla sesler duyulur mu direk cihazdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…