gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Canlarimm hepinize cok tesekkur ediyoru ALLAH bin kere razi olsun karindan bakti girmeden cikolata da yedim sagbtarafima yerlesmis kuzucum , bebiside gosterdi minicik yavrum kalbi güm güm masllah nazar degmesin , esimde bende gorduk 3-4 kere.dinletti durdundoktor saolsun simdi yuklicem resmi minicik kosede beyaz cikinti varya iste o teyzislari alttada kalp ritmi var

Eklentiler

• IMG-20160905-WA0003.jpeg
    32,4 KB · Görüntüleme: 139
lazkizu hadi az kaldı canım, hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah enchante sen de bugün gidecektin kuzum, senden de haber bekliyoruz..
yuppi yuppiii yupiiii kalp atışını duydukkk çok şükürrr 5+5 günlük dedi. adet döngüsüne göre 7 haftalık ama kızlar müthiş bir şey o kalp atışı mucize resmen yaa.. herşey normal ve kontrol altında.. çok küçük olduğu için zor duyduk cumartesi tekrar gidicez. karından ultrasonla baktı bu arada :) darısı size artık kızlar pkrsnm lazkizu

Slm kızlar bende bugun tam 5 haftalık hamileyim doktora gittiğimde 4+3 tü kesem göründü ama bebişi göremedik bende korkuyorum boş gebelik olurmu die 3 sene sonra rabbim kendiliğinden verdi
Canımmm benımde aynı şekilde 5 haftalık kesesi gözüktü Bebek gözükmedi içini ferah tut en erken 6.cı hafta da Bebek görünüyormuş doktor öyle söyledi bana

ayyyy hadi gözünaydın canım benim :) bende bugün duydum kalp atışını çok şükür..

gözün aydın canım rabbim bizlerede nasip etsin inşallah

canım benim, senin de gözün aydın olsun darısı yarın benim de başıma inşallah

Ay maşallah cok sevindim canımm cok şükür .. inşallah bizlerde görüp duyarız en kısa zamanda bebişlerimizi. Rabbim isteyen herkeslere nasip etsin

çok şükür.. sağlıkla ilerlesin inşallah herşey.. darısıı kalp atışını duymayı bekleyen herkese inş <3

Canımmm benımde aynı şekilde 5 haftalık kesesi gözüktü Bebek gözükmedi içini ferah tut en erken 6.cı hafta da Bebek görünüyormuş doktor öyle söyledi bana
Kızlar bende 10 ağustosta hamile kalmışım doktorum öyle dedi yani 25 günlükmüş ama keseyi gördük çok şükür kese 8.28mm yalnız kesenin yanında bir şey daha belirlendi ikiz olabilir dedi sonra kan pırtısıda olabilir dedi ;-( dün gece sağ kasığım inanılmaz ağrıdı tuvalete gittim beyaz akıntı ve serçe tırnağımın yarısı kadar açık pudra rengi bişey vardı birdaha da gelmedi bugün doktorum düşük iğnesi verdi haftada 1 - ilacını 1 haftadır kullanıyordum zaten.. Cumartesi doktor tekrar gel dedi ;( inşallah bu sefer tutunur.;(

ayy ben mi cok gec kaldım ya kalp atısı ıcın yarın gıdesım geldı yemınle :)

Hayirli olsun. Cok sevindim. Bende yarin bu heyecani yasicam ins. Ayni tarihte dogumlarimiz hemde. Okadar heyecanliyimki saglikli sihhatli kucagimiza almayida nasip olsun birsolukta.

Oyşşşş çok sevindim Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah canımmm

Aynı gün olmasa da herkes aynı hafta doğuracak muhtemelen bende bugün 5.haftama girdim ama hamilelik takvimini ekleyemiyorum sistemde sıkıntı var
Hadi yaa telden değilde bilgisayardan dene canım istersen inşallah sağ salim alırız bebişleri sen doktora gittin öi bn hiç gitmedm daha

Hadi yaa telden değilde bilgisayardan dene canım istersen inşallah sağ salim alırız bebişleri sen doktora gittin öi bn hiç gitmedm daha
Gittim Can'ım alttan ultrason yaptı direk kan falan almadan keseyi gördü 4 hafta 4 günlükken şimdi 5.haftanın 6.günü gidicem belki Bayram'dan önce kalp satışlarını duyarız dedi.Yalnız benim gözyaşın gözümün ucunda bekliyor çok duygusallaştım herkesin derdine ağlar oldum sizlerdede böylemi

Ben TVde duygusal bi şeye bile ağlar oldum eşim bile laflarına cok dikkat ediyor aglamamam için cok duygusal oldum

Anladm bnde persembe gitcem cnm bnde aglak bişey oldm iyice

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…