gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

ınsallah kuzucum benım ınsallah guzel haberlerımız olur. içimde bır ferahlık var nedense hiç olumsuz seyler gelmıyor aklıma hıssetmıyorumda ama tabı RABBIM nasıl nasıp ederse .
Tabikide en güzelini yapıyosun böyle olmak lazm stres yapıp minik bebişlerimizi etkilemeyelim herşey güzel olcak inşallah :KK54:

Merhaba bende 5 haftalikken ogrendim. Hcg degerim 3230 cikmisti.kese gorundu ve bu hafta 6. Haftamiz kalp atislarini duyabilecekmisiz

Merhaba arkadaşlar. Pimpirikli bir insan olup çıktım. O yüzden sizlerden fikir almak istiyorum. Rutin gebelik testlerim yapıldı. Hepatit negatif çıktı, demek istediğim vücudumda mikrop olmadığı gibi antikor da yok. Doktoruma mail attım sonuçları ama birşey demedi. İkinci randevum 19 Eylül'de. SAT'a göre 5+6'yım şu an. Aranızda benim durumumu yaşayan var mı? Aşı konusunda ne düşünüyorsunuz?

Doktorum benden beta Hcg falan testi istemedi bu ikinci randevu için. Oysa ki, forumlarda bir beta Hcg almış başını gidiyor. Ben de bugün sağlık ocağından kan verdim eksik kalmamak için :) Ama ne beklemem gerektiğini bilmiyorum. 25 Ağustos'ta (o tarihte 4+3 müşüm) reglim 1 gün gecikmişti ve değerim 2556 çıkmıştı.

Ha bir de, benim mide bulantım yok, sadece yorgunluk, halsizlik var. Kasık ağrım vardı, o da geçti neyse ki. Sizler nasıl hissediyorsunuz kendinizi:KK49:?

X