gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Tatlımmm çok sevindim darısı başıma. Bende tatilden döner dönmez cumartesi günü gitcem inşallah..

Yeni gelenlet olmuşşş herkes hoşgemiş hepinize hayırlı olsun dönünce tanışırız hepinizle :))

saol canısı senınde guzel haberlerını beklıyorum

Bilgisayardan girdiğim halde hala ekleyemiyorum şu gebelik takvimini bir tek bendemi sorun var lütfen kalem kalem tarif edin yanlış birşeymi yapıyorum da olmuyor acaba??

merhabaa nasılsınız arkadaslar nasıl gıdıyor bır gelısmenız var mı rutin olarak
merhabalar şeker.. :) benm bulantım oluyo ara ara.haftasonu özellikle çok oldu bide bugün var hafiften.iştahımda azaldı haliyle.ama çokta rahatsız edici değl şimdilik. sende nedir durumlar ?

merhabalar şeker.. :) benm bulantım oluyo ara ara.haftasonu özellikle çok oldu bide bugün var hafiften.iştahımda azaldı haliyle.ama çokta rahatsız edici değl şimdilik. sende nedir durumlar ?
bende pek bırsey yok canm benm canm aşure ısıtıyordu en son 1 haftadır takım kı hala delı oluyorumm evıme gıder gıtmez yaptıracam ınsllah :) cook fazla aglamaklıyım son 1gun kaldı dr gıtmemıze :) benm bulantılar bıttı hıc yok 2 gundur

hemde gümbür gümbür duydum kuzum cok sukur bin şükür...
hay masallah kuzuyaa :) bende duyarım ınsllah catlıycam artık persembe olsaydı bı :) testlerımde yaptıracam ınsllah bırsey cıkmaz sorun cıkarsa dırek hap verılıyormus torit fazla cıkarsa felan :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…