gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

ayyy evet canım ya bende de bişey yoktu birden oldu olsun bu günlerimize de çok şükür ... bebeğin kalp atışı başladığında bulantılarda başlar derler ama inşallah öledir...

ay agzından bal damlıo kuzum bulansın bulansın mahfetsın benı hıc sorun degıl yetetkı o bugukta olsa sesını duyayım

ALLAH koaylık versın canım bızlere. ama kuzular ıcın deger katlanıcaz mecbur

ay agzından bal damlıo kuzum bulansın bulansın mahfetsın benı hıc sorun degıl yetetkı o bugukta olsa sesını duyayım
aayyy inşallah sen bugün git hayırlı güzel haberler ile gel bana da umut ol birkaç gündür allah hayır etsin huzursuzum ben bir an önce kontrol gelse diye bakıyorum

aayyy inşallah sen bugün git hayırlı güzel haberler ile gel bana da umut ol birkaç gündür allah hayır etsin huzursuzum ben bir an önce kontrol gelse diye bakıyorum

senın ne zamandı kotnrol canım

Merhabalar, hamile olduğumu geçtiğimiz cuma günü gebelik tesi ile öğrendim. Cumartesi günü kan testi yaptırdım beta değeri 1624 çıktı. Bugün ise doktor muayenesine gideceğim. Nedir ne değildir tam olarak öğrenmek istiyorum. Fakat korkudan mıdır nedir bir türü sevinemiyorum. Havalara uçup yaşasın hamileyim diyeceğime, umutsuz, karamsar, stressli bir halim var normal mi ? İlk öğrendiğimde ağladım, çok duygulandım ama şuan çok garibim..

Dun ogrendim sonu I bugun tekrar kan testi verdim cok karisik duygularim bekliyorum bugunun sonucunu alip ariycam dr

hoşgeldin canım aramıza bugün hayırlısı ile keseni görünce rahatlarsın inşallah hayırlı olsun

merhaba hosgeldın oncelıkle ınsallah bebegını saglıklı sıhhatlı kıcagına almak nasıp olur. anladıgım kadarıyla beklenen bır gebelık degıldı sanırım. yanı plansız bır gebelıkmıydı ; bende ılk ogrendıgımde cok mutlu oldum havalara uctum hala daha oyleyım ama ınsan zaman ılerledıkce ıster ıstemez kaygı ve stres ıcerısıne gırıyor. oda bebek saglıklımı guzel seyler duyabılcekmıyım gıbı. bazen ve aslında cogunlukla dıyım hormonların etkısı altına gırmeye baslıyorsun.

Bende yok henüz ama 6. Hafta gibi basliyor bulantilar diyorlar. Bende daha 4+6 dayim. Hepimizin bebisleri mayista gelecek . kalp atislarinida duysak hayirlisiyla insallah

Merhaba hoşbuldum, amin inşallah sağsalim hepimiz kucağımıza alırız bebeklerimizi. 4-5 aylık denemeler sonucu hamile kaldım. Planlı bir gebelik, öncesinde doktor kontrollerimi yaptırmıştım. Ama hastanelerden, iğnelerden, kan aldırmaktan bile korkan bir insan olarak sanırım stress oldum bu yüzden sevinemiyorum. Bir de oldum olası her kafadan bir ses çıktığı durumları sevmem.. şimdi kim bilir neler neler duyacağım sağdan soldan..
Bir makalede okumuştum, sinirlilik, kaygı , karamsarlık yaşamanız çok normal diye. umarım bir an önce geçer.. herkes kalp atışını duyduğunda güzel hissedeceksin diyor. Hayırlısını nasip etsin allahım inşallah..

Merhaba kızlar, lazkizu canım topigin hayırlı olsun... ben daha yeni gördüm burayi :))
Allah herkesin yavrularını bagıslasın, saglıkle kucagına aldıgı gunleri nasip etsin insaallah .
Ben de 10 Eylül'de ilk kontrolüme gidecegim kısmetse. Umarım hem keseyi hem de kalp atısını duyma sansımız olur.
Ilk kan testini 26 Agustos'ta yaptırmıstım ( 624 idi sonuc ) ve iki gün sonra yani 28 Agustos'ta 1392,20 cıktı ... Belkide ikiz geliyordur Rabbim isteyen herkesin duasini kabul etsin...

Aminn. Saglikla kavusalimda ama insan sabirsizlaniyor. Kalp atisini duymadan bende inanamiyorum hala. Bir duysam ozaman tam anlamiyla hissedecegim hamileligi

canım hosgeldın ne guzel bır haber bu ; ınsallah ıkızde olur ama hcg ne bakılırsa tekiz gebelik gıbı normal duzeyde artısın var ; umarım guzel sonuclarını alırız senınde ve bebısınde

Tesekkurler canım hosbuldum... Benim tüp bebek yöntemiyle 15 Agustos'ta 2 blast embriyo yüklenmisti... biraz da ona dayanarak ikiz ihtimali geliyor aklima ama tabi son sözü ultrason soyleyecek :))

Merhaba arkadaşlar bende mayıs annesiyim hepinizin bebişleri hayırlı olsun bebegimin kalbinin pıt pıt seni duymak için sabırsızlıkla bekliyoruz şuan 5+1 olduk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…