gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Kızlaaar selam benım de 4haftalık flnmıs pazar gunu 200lerdeydım. Salı gunu keseyi görmeye calısıcaz umarm hersey sorunsuz devam eder. İlk bebegımızı bekliyoruz hemen keseyi görelim kalp atısını duyalım istiyor insan dimiii mide bulantılarım oluyo ona bile seviniyorum sukrediyorum. Allah hepimizin bebişlerini korusun insallah

Kızlar tecrübeli hamileler yardımcı olabilir mi ?İlk gebeliğimde bebeğimin kalp atışları durduğu için kürtaj oldum.Şimdi tekrar hamileyim ama 6+1 de kalp sesini dinletemedi doktor.Haftasına göre uyumlu dedi,haftaya duyarız dedi ama benim ilk tecrübem de kötü olunca telaşlanıyorum açıkçası.Siz ne zaman alabildiniz kalp atışlarını?

7+3 de duydum . İnsallah sende diyarsin.panik yapma lütfen. İnsallah bu kez herşey yolunda gider sağlıkla bebeğini kucağına al insallah

Canım ne kadarlıkken kalp atışını duydun ?

6 haftalikken canim simdi 6+5 gunluk oldum c.tesi tam 7 hafta olucam iste yine gidicem.. ama soyle bisey duydum kiz cocugunun daha gec duyulurmus kalp atisi erkegin daha erken ama emin degilim kulaktan dolma duydum. Bana da ikiz olabilir dedi doktor ama bakalim c.tesi belli olucak :))

Kan değerlerin nasıldı?

evet canım değerin yüksekmiş ikiz olma ihtimali var, hadi hayırlısı bakalım :)

Saglikli olsun da kuzum tek veya ikiz farketmez eli ayagi duzgun olsun akli yerinde olsun hayirli bir evlat olsun insallah hepimizinki.. hep boyle dua ediyorum herkes icin.. c.tesi zaten yayinlarim sonucu :)

rhaba 5+3 te kese görünmedi b hcg 650 cıktı çok düşük dedi. 2 gün sonra tekrar gideceğim ama endişeliyim.böylesini yaşayan varmı

rhaba 5+3 te kese görünmedi b hcg 650 cıktı çok düşük dedi. 2 gün sonra tekrar gideceğim ama endişeliyim.böylesini yaşayan varmı
belki 5+3 degildir gec dollenmedir bilemedim kii. 2kat artmali hcg saglikli gebeliklerde 2gune bir

aslında farkettikten sonraki ilk kan testim ve doktora ilk görünmem. ama önceki adet tarihine göre 5+3 dedi.
bence sakin ol bana gore 6haftaligim ama doktor 4+3 oldugumu iddia ediyor ultrasona gore:) gec yumurtladigimi dusundum .kese gozuktu benim .sorun yok ilerde netlesir haftasi dedi . 2gun sonra degerin 1200 1300lerde olursa anlayabilirsin ancak canim

bence sakin ol bana gore 6haftaligim ama doktor 4+3 oldugumu iddia ediyor ultrasona gore:) gec yumurtladigimi dusundum .kese gozuktu benim .sorun yok ilerde netlesir haftasi dedi . 2gun sonra degerin 1200 1300lerde olursa anlayabilirsin ancak canim
tesekkür ederim umarım güzel haber veririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…