gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Kizlar bende 37 gunluk hamileyim :) hava sartlari nedeniyle c.tesi keseyi gormeye gidemedim cok merak ediyorum kese nasil kalp atislari nasil. Ayin 14.de gidecegiz insallah sizce kalp atisini da duyar miyim. Bide bu dis gebelik kimyasal gebelik falan nasil oluyor yani suan ben gitmedim ama oyle bisey olsa vucudum da kendini belli eder miydi yoksa normal gebelik gibi mi devam ederim? 2 ocakta adetime 2 gun kala beta hcg 2750 cikmisti.

Merhaba 4+3 de keseyi gördük çok minik 6+1 de kalp atışını duyar mıyız acaba duyan oldu mu hicc 6+1 dee

Canim doktor değilim seni yanılmak istemem ama yasadiklarima dayanarak söyliyim kimyasal gebelik kendiliginden sonlanir yani leke falan gormediysen hiç korkma. Dış gebelik şüphesi wardi bi dusugumde doktor bana söyle demişti kendini takip et baş donmen olursa bayılma fln hemen gel dis gebelikte krampli sancılar lekelenme de olur. Tabiki en yakın zamanda kontrolune git ama ozamana kadar için rahat olsun die yazmak istedim..

benden iyilik vallaaa. vakit geçirmeye çalışıyorum sanki zaman geçmiyo nisan ayı gelmiyo :) cumartesi kontrolum var heyecanla onu bekliyorum :) sen neler yapıyorsun
Bizim kontrol ocak sonunda zaman geçtikçe heycan çoğalıyo bide nasil dogurcam dusuncesi sarmaya basliyo

Sagol canim benim paylasimlarin icin.. persembe gunu yine kar yagicakmis yani insallah gidebilirim doktora cunku devlet hastanesinde sira gelmiyor ozelde de iste hava sartlarindan ya doktor gelemiyor yada biz gidemiyoruz. Acaip moralim bozuluyor yani kuzum. Bende lekelenme yok Allaha sukur ama bazen kasiklarima kramp giriyor hastalanicakmisim gibi anlik oluyor hemen geciyor. Bide benim sag kasigimda kist var oda agri yapiyor olabilir.. bas donmem en basindan beri var canim yani hamile oldugumu anlamadan onceden beri. Ama suan korktum haber vericektim ben sana zaten canim doktora gidince keseyi gorunce sozum vardi :)

Merhaba Canım, cok sevindim saglıklı olmasina... Ben daha bugun girebildim nete. Kar magduruyumdum resmen :)) Ben detaylı ultrasonu 21+3'te Istanbul'da özel bir klinekte yaptırdım canım... Radyolog bakti, toplam 300 TL ödedim.

Canim kist benim kuzenimde de var oda hamile doktor ondan korkma 13 haftada kendiliğinden yok olur o demişti. Böyle şeyleri kafana takma bak gidip gorceksin inşallah keseni belki bebeğin kalp atislarinida duyarsin 6 haftalik gozukuosun:) rahat ol hamileliğinin tadını çıkar aksi giden bi durum da zaten anlarsın kanaman baslamadigi surece korkma hiç. Kanamayla baş dönmesi bayılma olursa hiç bekleme gerisi. Senin yaşadıkların hamilelik belirtileriylede aynı çünkü.. adet sancısı gibi sancın olmasi baş dönmesi ara ara mide.bulantısı hamilelikte de olur.

Teşekkür ederim canim, insallah Allah hepimize nasip eder saglikli ve hayirli evlatlar.. cumartesi ilk sana haber vericem :) icimi ferahlattin Allahimda senin icini ferah tuttursun hep.

Az kaldi kontrolumuze ama ama ama hic gecmiyor zaman ya 30 40 gunde 1kontrol eziyet gibi görmek istiyorumm sürekli kizimi ama olmuyor işte oturup bekliyoruzz

merhabalarrr benimde degerim 4225 cikti kesemizi gorduk.klp sesini ne zaman goruruz kac haftaligiz acabaa :) 4+3 yazmis ama bence 5+3 olmaliydi o neden acabaa

merhabalarrr benimde degerim 4225 cikti kesemizi gorduk.klp sesini ne zaman goruruz kac haftaligiz acabaa :) 4+3 yazmis ama bence 5+3 olmaliydi o neden acabaa

Hayirli olsun Allah saglicakla kucagina almayi nasip etsin insallah.. doktorlar son adet tarihini baz aliyor sen hangi gunden hesapladin? Belki o yuzden sen bir hafta fazla yada eksik gormussundur canim. Bide benim yengemde bebegin iki hafta onden gidiyordu gelisimi o yuzden iki hafta fazla hesapliyordu doktoru. Biraz karisik bu durumlar ama bence tarihe falan takilma rakamlara da takilma.

senindee hayirli olsun canimmm .benim dusuk oldu gecen aay adet tarihim yoktu yani:) o yuzden karisik kafam ama 22aralikta yumurtlamistim bildigim bu.seninle az cok ayni zamanimiz galibaa ne zaman kalbini duyacaksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…