gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

rhaba 5+3 te kese görünmedi b hcg 650 cıktı çok düşük dedi. 2 gün sonra tekrar gideceğim ama endişeliyim.böylesini yaşayan varmı

Merhaba, boyle bir durum yasamadim ben ama kese bazen gec gozukebiliyor 6. 7. haftalarda kalpte gec duyulabiliyor bu kadar endise etme gec dollenme olabilir icini ferah tut iyi seyler dusun hayirlisi olsun

bence sakin ol bana gore 6haftaligim ama doktor 4+3 oldugumu iddia ediyor ultrasona gore:) gec yumurtladigimi dusundum .kese gozuktu benim .sorun yok ilerde netlesir haftasi dedi . 2gun sonra degerin 1200 1300lerde olursa anlayabilirsin ancak canim

bence sakin ol bana gore 6haftaligim ama doktor 4+3 oldugumu iddia ediyor ultrasona gore:) gec yumurtladigimi dusundum .kese gozuktu benim .sorun yok ilerde netlesir haftasi dedi . 2gun sonra degerin 1200 1300lerde olursa anlayabilirsin ancak canim
canim bende 6+6 haftaligim ama doktor dun 5+6 hafta oldugumu soyledi..bende dun duydum kalp atisini..5 ocakta kan degerim 2648 kese gozukmemisti..

Merhaba, boyle bir durum yasamadim ben ama kese bazen gec gozukebiliyor 6. 7. haftalarda kalpte gec duyulabiliyor bu kadar endise etme gec dollenme olabilir icini ferah tut iyi seyler dusun hayirlisi olsun
çok teşekkürler rahatlattığınız için.bende ilk gittiğim için günde güne değer nasıl değişiyor bilmiyorum. yarın tekrar bakacaklar. heyecanla bekliyorum.

Selam kızlar dun ogrendım gebelıgımı. Hayırlısı olsun. Bende keseyı ve bebisi beklemedeyim.:anneadayı:

X