gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

hayirlisiylaa saglikla gelsin bebis:)
ben de ayniyim cok heyecanliyimm:) keseyi gordugun ultrason kagidin var miii orda yazan bir seyler var mi :)
Sağol canım ultrason kağıdından bişey anlamamıştım ben sadece 5+3 olduğunu anlayabildim doktorda sağolsun hicbiseye cevap vermemişti öyle değişik bi doktordu

5+ 3 te kese göründü.6+3 te kalp atışı duyuldu.günüme göre tqm uyumluymuş bebek.karından ultrasonla bakıldı hep.

Rabbim evlatlarımızı kucağımıza almayıda nasib etsin.evladı olmayanlara da en yakın zamanda nasib etsin.Aminnnn

Salı günü gidicem canım 6+3 te yani ama yine de duyamayabiliriz dedi duyulmazsa 1 hafta daha beklicez ama inşallah duyulur stres olmayız :))
hm ben telasliyim diye 2hafta dedi bana :) kesin olsun diye galiba. dusuk yasayinca insan daha cok korkuyor ya Allah kimseye yasatmasin .ultrason kagidinda 147 diyor o kalp atisiymis galiba gorunmus ama bekleyelim bakalim haner verelim birbirimize hadi hayirli haberlerle♡

d
darisi bize insallah canim sagliklaa gelsin bebislerimizzz♡

Dddml B buyan87 kizlar dun doktora gittim.. ikiz degilmis tekmis bebisim :) ama masallah iyi bakmissin dedi doktor daha simdiden gelisimi bir hafta onden dedi :) 3 hafta sonra tekrar gidicem.. sizden de guzel haberler bekliyorum :)

kalbini duydun dimiiii :) gozunaydin insallahhhhhh :) neler yaptinnn nasil baktin bebisee bize de soyleeee♡

kalbini duydun dimiiii :) gozunaydin insallahhhhhh :) neler yaptinnn nasil baktin bebisee bize de soyleeee♡

Duymaz miyim tabiki duydum :)) bebis valla suan o kadar minik ki ultrasonda baksan da bisey anlamiyorsun :) baktim baya kalbini dinledim doktor hersey yolunda masallah dedi iyi bakmissin dedi :) artik 3 hafta sonra gidicem tekrar o zaman baya belli olurmus sekli :)

Bu arada ozellikle dikkat ettigim bisey yok canim. Hergun 1 adet turk kahvesi iciyorum. Ceviz badem kuru uzum yiyorum hergun 2ser 3er tane. Yogurt yiyorum. Salata yiyorum. Et kofte balik mecbur yiyorum. Tavuk yasak sadece o da saglikli tavuklar satilmadigi icin.. valla baska da bisey yapmiyorum :)

Turk kahvesi zararli deil mi canim

Turk kahvesi zararli deil mi canim
Nescafe ve cay kadar degil canim doktorum bana gunde 1 tane icebilirsin dedi.. ama nescafe tamamen yasak ben bazen kacamak yapiyorum tabi :) cay icinde 3 4 bardak acik sekersiz icebilirsin dedi ama ilk baslarda iciyordum simdi bi bardak iciyorum icimden gelmiyor

Canım bende cumartesi gittim dr a. 5 haftalıkmışım, kese göründü. 10 gün sonra gidicez kalp atışını duymaya, ama bana kahve yasak dedi, kahveyi de çok severim

Ay maşallah cnm ya süper, neler yiyip içiyosun cnm bize de söle ben ekstre ceviz, süt ve yoğurt yemeye çalışıyorum.

Canım bende cumartesi gittim dr a. 5 haftalıkmışım, kese göründü. 10 gün sonra gidicez kalp atışını duymaya, ama bana kahve yasak dedi, kahveyi de çok severim
Gozunaydin kuzum Allah kucagina almayi nasip etsin.. valla canim bana da nescafe yasak dedi turk kahvesi gunde 1 tane icebilirsin hic sorun yok dedi.. cay da acik ve sekersiz 3 4 bardak icebilirsin dedi.. ben normal seyler yemeye devam ediyorum hatta bu aralar o kadar acikiyorum ki yasak olan hamur isleri kizartmalara bile saldirdigim oluyor. Hatta soyledim boyle boyle diye bisey diyemedi sasirdi kadin ama yeme dedi. Ultrasonda da masallah iyi bakmissin bebise dedi. Hergun ceviz ye yogurt ye sut icemiyorsan ki ben icemiyorum ayran ic dedi bana. Bide bem cok acikiyorum ne bulsam yiyorum ne yalan soyliyim.. hatta sigara bile iciyorum bu aralar gunde 2 tane icebilirsin demisti benim bazen 3 4 oluyor.. ama birakmam lazim.. bide hazir kapali seyler tuketme canim. Yogurdu yapabilirsen kendin yap.. bana beyaz ekmek yeme dedi ama kepek ve bugday yiyemiyorum..

benim doktor oyle rahat kiii hic bir sey demiyor sagolsun:) kendi halime birakiyor.sinir oluyorum:)

Bende hala halsizlik devam ediyor ve bulantılarım da, canım çok bişi yemek istemiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…