gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

yok tatlım hiç öyle düşünme bizim daha hissetmemiz için çok erken 16. haftada falan ufak ufak hissedebilirmişiz arkadaşım 26. haftasında bir haftadır hissedyrm hareketlerini dedi

sağolun kızlar inşallah sıkıntı yoktur. moralim bozulmuştu gerçekten. yarın güzel haberler alırım inşallah

sağolun kızlar inşallah sıkıntı yoktur. moralim bozulmuştu gerçekten. yarın güzel haberler alırım inşallah
kıpır kıpır görceksin yarın inşallah bebişini ben de yarın ikilinin sonucunu öğrencem Rabbim inşallah güzel sonuçlar almayı nasip eder

kıpır kıpır görceksin yarın inşallah bebişini ben de yarın ikilinin sonucunu öğrencem Rabbim inşallah güzel sonuçlar almayı nasip eder
inşallah canım alırsın güzel sonuçları
geçen hafta sık sık başım ağrıdı yeme içmemde biraz azaldı, zorla yiyorum o da etkiledi beni. inşallah iyidir bebibişm

inşallah canım alırsın güzel sonuçları
geçen hafta sık sık başım ağrıdı yeme içmemde biraz azaldı, zorla yiyorum o da etkiledi beni. inşallah iyidir bebibişm
benimde tam mide bulantılarım geçti diyorum tekrar başlıyor ama merak etme bebişlerimiz iyi inşallah ben daha bir hafta önce görmüş olmama rağmen arada endişeleniyorum ilk bebişlerimiz olduğu için sanırım

doğrudur ilk göz ağrımız sonuçta bende bullantı yok da canım migren yüzünden halsizlik iştahsızlık oluyor malesef. inan bende kendimi değil bebeğimi düşünüyorum, parol minoset içmemde sıkıntı olmamasına rağmen o ilaçlarıda bıraktım bebeğim sağlıklı olsun diye. hayırlısı inşallah

bana doktor çok defa bulantı ilacının bir zararı yok dediği halde onu bile içmemiştim inat edip benim de bir sonraki randevum 6 aralık nasıl sabredicem bilmiyorum valla

bana doktor çok defa bulantı ilacının bir zararı yok dediği halde onu bile içmemiştim inat edip benim de bir sonraki randevum 6 aralık nasıl sabredicem bilmiyorum valla
o zamanikili testten sonra 1 ayda bir mi kontrole gidicez acaba canım. hakkaten nasıl sabreder insan. sen bi de koç burcusun sanırım daha sabırsız olmalısın canım

Selam canım... ya inanir misin aynı korku bende de var bikaç zamandir sebebini bilmiyorum ama kendi kendime stres yaptim. Haftaya kontrolum var, insaallah herhangi bir sorun yoktur

o zamanikili testten sonra 1 ayda bir mi kontrole gidicez acaba canım. hakkaten nasıl sabreder insan. sen bi de koç burcusun sanırım daha sabırsız olmalısın canım
öyle yapıyorlar heralde canım ayda bire düşürcekler sanırım bundan sonra aynen tatlım koç burcuyum her konuda sabırsız değilim aslında ama bu konuda nedense çok sabırsızım her hafta hergün gitsem giderim

Selam canım... ya inanir misin aynı korku bende de var bikaç zamandir sebebini bilmiyorum ama kendi kendime stres yaptim. Haftaya kontrolum var, insaallah herhangi bir sorun yoktur
bende başkalarından duyuyorum canım, 3. aydan sonra anne farketmezmiş kalbi dururmuş, belki gereksiz evham yapıyoruz. beni etkileyen etrafımdaki cahil insanlar hiç düşünmüyorlar hamiledir bizde anne olduk kızı strese sokmayalım diye. binde migrenim gittikçe beni perişan ediyor, kendim için değil bebişime zarar vermesin diyorum. Allah annelere sabır versin migrenli annelere daha çok sabır versin

canımızı sıkmayalım bende yarın büyük ihtimal 2li teste gidicem. güzel haberleri hepimiz paylaşırız inşallah

Aminn canım tüm kalbimle insaallah güzel bir sonuc aliriz... Bu etraftaki gereksiz söylemler yüzünden bu hale geliyoruz maalesef. Hakkımızda hayırlısı olsun

Ben kendim özel doktora muayenehanesine gidiyorum bu ultrason taramasına orda bakamazmı acaba

Benim doktorumda özel de. Yaptırdığım yer de özel ama ultrason ü radyoloji doktoru yapıyor
Anladım yanlız fiyat aralıkları herkesde farklı farklı garip yani.benide haftasonı çağırdı doktorum bir bakayım bebeğe sonra ikiliye göndericem dedi önce boy belli bir aralığa erişmesi gerekiyor sanırım

ya az evvel geldım doktordan yıne alttan baktı cok net bısey goremıyorum dedı.. çıldıracağım hesaplarıma göre döllenmeden azami 27 gün geçti..içime doğan daha cok kucuk dıye gorunmuyo.. ama dış gebelik mı dıye de uzuluyorum..
rahım kalınlaşmış gebelik var ama işte niye goremıyoki yaa ://
bı de ben 1 hafta once fılan başka doktora gıtmıstım o uc haftalık kese gorunuyo demıstı hem de karından bakıp..anlayamıyorum bu doktorları biri başka konusuyo bırı başka ..
az sonra kan tahlılımı alıp hem keseyı görmeyene hem görene atıcam acaba dıyorum ultrason cıhazı eski olabılır mı dıgerının yenı dıye daha ıyı görmüş olabılı rmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…