gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Kızlaaaaaarrr sonunda rengimizi belli ettik oğlumuz oluyormuş.. ( inşallah sonradan değişmezse) Dr net konuştu cinsiyet konusunda:) Çin ve Rus takvimine göre kız çıkıyordu bizimki ama demekki tutmuyormus 21. Haftada renkli ultrason istedi. 3 luye ve 4 lu teste gerek yok dedi. Hadi bakalım hayırlısı artık. Darısı sizlerin başına pkrsnm lazkizu Sup3risi S sevosevo26

İyi akşamlar kızlar doktordan geliyorum bebişimin ilk defa ellerini ayaklarını gördüm normalden ölçümlerimiz ilerde çıktı 11+2 çıktık.nasıl oynatıyor ellerini ayaklarını ya rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah.ve doktorum erkek gibi gözüküyor ama %100 demiyorum dedi bakalım:)

mrb kızlar ben de katılabilir miyim ? adetin 2. günü değerim 204 sizce nasıl?bir sorun yoktur dimi?

Benim beklediğim adetimin 2. Günü 50 çıkmıştı 9. Haftadayız hiçbir sıkıntı yok çok şükür. İçini ferah tut canım
teşekkür ederim canım benim . beslenmen nasıl bu arada ? benim çok yeni olmasına rağmen şimdiden dikkat etmeliyim diyorum doğal beslenmeli değil mi mesela?

İlk 3 ay bebek annenin beslenmesinden etkilenmiyormuş hep öyle okudum ama katkı maddeli ürünleri tüketmemeye çalışıyorum. Kendi sağlığımız için de bebeğimiz için de ne kadar doğal beslensek o kadar iyidir sen de dikkat etmeye başla canım haticenurrr

Kızlar, ben de doktora gittim bugün. Bebişimin kesesini gördüm çok şükür. Çok heyecanlandım garip bir duyguydu. 5+3 deyiz, haftaya da kısmet olursa kalp atışını duymak için gidecem. İnşallah bir aksilik olmadan minik kalbini de duyarım. Rabbim sizlerin bebeğini de hayırlı eylesin, isteyenlere nasip etsin.

Ayy ins duyarsin kalp atisini bende carsamba gunu umutluyum ama bakalim kendini duyuracak mi bize :)

Oy masallah sonunda gösterdi annesini daha fazla catlatmadan :) darisi basima tabi kizsa gösterirmi bilemicem :) insallah gösterir ya bende cok merak ediyorum daha iki hafta var. Rabbim herseyden önce saglikla kucagimiza almayi nasip etsin insallah

kızlar günaydın hayırlı haftalar. ya siz geceleri nasıl uyuyorsunuz ben çok sıkıntıdayım daha şimdiden sırtüstü yatamıyorum yüzüstü yatamıyorum sağ tarafada çok yatmıyorum genelde soluma yatıyorum ama resmen çürüyo solum sabaha kadar çok acıyo ağrıyo

Günaydın kızlar bu ikili tarama testinde neler yapılıyor tam olarak? Birde nerde yaptırıyorsunuz ne kadar bir ücreti var deneyimliler anlatabilir mi?

Günaydın kızlar bu ikili tarama testinde neler yapılıyor tam olarak? Birde nerde yaptırıyorsunuz ne kadar bir ücreti var deneyimliler anlatabilir mi?
ben özelde yaptırdım doktorum ense kalınlığını ölçtü burun kemiği var mı yok mu ona baktı kolunu bacağını gösterdi bir de kan verdim o kadar 75 lira ödedim

aman yaa kızlar fazla erken gıtmemek lazım benım gec döllenme oldu yanı ılıskı tarıhımı de dongumu de bılıyorum..
alttan ufak bısey gordu dr muhtemelen daha üç haftalıktı o zaman ama net bısey dıyemem dedı..hcg de yaptırmamıştı bugun yıne cagırdı dört haftalık anca var benım hesaplara gore acaba bugun daha net gorebılecek mı kalbım pır pır sabah sabah kalktım heycandan..bi de dış olursa ne kadar erken farkedılmelı bılmıyorumki hiç gıtmesem dırekt 6 da mı gıtsem dıyorum sonra korkuyorum yıne alttan bakcak öff

ben özelde yaptırdım doktorum ense kalınlığını ölçtü burun kemiği var mı yok mu ona baktı kolunu bacağını gösterdi bir de kan verdim o kadar 75 lira ödedim
Pahalı da olsa yaptırıcaz tabi ki ama fiyat olarak uygunmuş.en son ultrasonda da doktorum burun kemiğini gösterdi bana hatta 2 li taramada bunlar önemli demişti.peki ultrason uzun mu sürüyor

İçin rahat etmeli stres sanada bebişe de zarar çağırdıysa git bugünbence göremesen bile hemen panik yapma

Pahalı da olsa yaptırıcaz tabi ki ama fiyat olarak uygunmuş.en son ultrasonda da doktorum burun kemiğini gösterdi bana hatta 2 li taramada bunlar önemli demişti.peki ultrason uzun mu sürüyor
aynen canım pahalı da olsa ben mecburen yaptırcaktım çünkü devlette sıra bulmak çok zor. benim ufaklık uyuyordu doktor uyandırmak için uğraştı biraz uyandıktan sonra uzun sürmedi ultrason

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…