gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

aynen canım pahalı da olsa ben mecburen yaptırcaktım çünkü devlette sıra bulmak çok zor. benim ufaklık uyuyordu doktor uyandırmak için uğraştı biraz uyandıktan sonra uzun sürmedi ultrason
Çalıştığım için bende özelde yaptırırım onlar iyi olsunlarda herşey onların sağlığı için değilmi zaten.dünya kadar ilaç kullanıyorum ama napıcan rabbim isteyen herkese versin inşallah

amin canım amin inşallah. ne ilacı kullanıyorsun hayırdır

Gunaydın kizlar ya benim camasirim kahverengi leke olmus gece,baska yok ama wc ye gittim kackere hani peceteye falan gelmiyo bisey cok korktum,randevumda yarın bi aksilik olmaz dimi yarına kadar yaa

amin canım amin inşallah. ne ilacı kullanıyorsun hayırdır
D vitamini alıyorum + glifor kullanıyorum şeker hastası değilim ama gebelikten önce başladı doktorum pko var diye hala devam diyor sonra imom kullanıyorum birde kutum bitene kadar folik asit :)

Ayyyyyy evett sonunda cinsiyeti öğrenebildik. Öğrendikten sonra insan daha bir farkına varıyor sanki :) darısı başına artık. Bizim bi sonraki kontrol 5 hafta sonra zaman geçmez artık

benım beta 44---253.7 ve bugun 510 çıktı keseyi gormeye çok mu var kızlar?

günaydın kızlar :)))

canım bende dün 3. kez rüyamda erkek bebek diye gördüm. hayrolsun rüyalarımız bakalım bebişlen gerçekten erkek mi olcak. sağlıklı olsunlar tabi önce :)
inşallah sağlıkla doğsunlar tatlım ama benim içime senin de benim de erkekmiş gibi geliyo

inşallah sağlıkla doğsunlar tatlım ama benim içime senin de benim de erkekmiş gibi geliyo
bakalım hayırlısı canım :))

canım birde son iki gündür moralim çok bozuk benim. eltim, başkaları diyorki bebeğin tekmelerini hissediyor musun. ama daha üç aylık oldum ilk gebeliğim ve acıyla kıvranmadan ba ve gerilmeden başka bişey hissetmiyorum. ve bu ara ara oluyor. korkuyorum acaba bebeğimin kalbi filanmı durdu

Günaydın annişler.Bugün 16. Haftamızın ilk günü haftaya hem üçlü taramaya giricez hem cinsiyetimizi öğrenicez.Bu ilk gebeliğim henüz hiç hareket hissetmedim tahminen kaçıncı haftalarda başlarım hareketlerini hissetmeye bebişimin.bu arada kilolu bir bayan değilim 65 ile başladım gebeliğime şuan 66 kiloyum.

Kızlar hepinize selamlar. Ben de 5+5 teyim. Keseyi gördük, önümüzdeki cuma da kısmet olursa kalp atışı için gidecem doktora. Yalnız iki gündür karnımda ağrı var. Bacaklarımda ve belimde ağrı vardı da doktorum bunlar normal ve olması sorun değil demişti. Karın ağrım yoktu o Zaman, iki gündür var. Şiddetli değil de adet olacakmışım gibi, bir fikriniz var mı? Normal mi sizce, doktoruma yakın mesafede değilim. Bulunduğum yerde kadın doğum doktoru yok, yardımcı olur musunuz? Endişelendim :-(

hamileyken normal adet tarihlerin gediğinde, adet döneminde ağrı sızı stres göğüs hassasiyeti yaşıyorsan aynısını hamilelikteki adet döngüsünde de yaşıyorsun canım. belki budur

yok tatlım hiç öyle düşünme bizim daha hissetmemiz için çok erken 16. haftada falan ufak ufak hissedebilirmişiz arkadaşım 26. haftasında bir haftadır hissedyrm hareketlerini dedi

hamileyken normal adet tarihlerin gediğinde, adet döneminde ağrı sızı stres göğüs hassasiyeti yaşıyorsan aynısını hamilelikteki adet döngüsünde de yaşıyorsun canım. belki budur
Cevabın için teşekkür ederim canım, içim biraz rahatladı. Adet Zamanı ağrı olmuştu da geçmişti bir haftadır yoktu tekrar geldi ağrı. O yüzden de endişe ettim. Bir de çalışıyorum ayakta kalıyorum. Oturmak dinlenmek için Zaman bulmaya çalışsam da pek mümkün olmuyor. Galiba ağrım da ondan. Bebişe bişey olmasın da ağrıya razıyım.

canım doktorlar kanama olmadığı sürece ağrılara normal olarak diyorlar rahmin büyümeye başlıyor çünkü ağrı hissetmen normal daha çok ağrın sizin batmaların olacak

yedi selam kızlar bende bu gün 5+5 teyim normalde antalya'da yaşıyorum cenazemiz vardı bundan dolayı 25 gündür kayserideyim hamile kaldığımı burda öğrendim 4 gün önce özelde kesemi gördü doktor 9mm ama bu gün gittiğim devlet hastanesindeki doktor hiçbişey görmediğini söyledi bu nasıl iş anlamadım başına böyle saçma bişey gelen oldu mu bana bi akıl verin şimdi kafayı sıyıracağım

Ay oda nerden çıktı sen içini rahat tut içerde birşeyler ters gitse emin ol vücudunda ters birşeyler hissedersin.ayrıca ilk gebelikte 6.aya yakın hissediliyormuş ama ikinci olsa 4.ay da hissedilirmiş tecrübeden yani hiç sıkma içini

Günaydın kızlar bu ikili tarama testinde neler yapılıyor tam olarak? Birde nerde yaptırıyorsunuz ne kadar bir ücreti var deneyimliler anlatabilir mi?

Canım ben yaptırdım. Ultrason biraz uzun sürüyor. Detaylı bakıyorlar çünkü burun kemiği ve ense kalınlığına. Sonra kan verdim 5 gün sonra bugün sonucu gösterdim. Toplam 135 tl verdim. Erdem hastanesinde normalde doktorum ama orada 375 Tl idi. Bende evime yakın hastanede yaptırdım

hadi gözünaydın kuzum, daha değişmez artık :) gelsin bakalım oğlanlar sağlıcakla <3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…