gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Can'ım benim ya. Bende aynı şeyleri yaşıyorum yataktan kalkmıyorum azaldı şükür. İnşlh bişey olmaz dua edelim

sagolasın canım yuregıme bıraz su serpıldı ınsallah benım de öyle olur allah bagıslasın yavrularını

rabbim bebeklerinizi sıkı sıkı tutundursun ınsallah korkma

Kızlar sonunda iki hafta geçti ve bugün kontrolüm vardı bebis bir hafta önce çıktı ve durumu gayet iyi tekrar kalp atışlarını dinledik çok güzeldi doya doya baktım bugün yavrumaa.. ve doktor çok erken bir tahmin de bulundu ama büyük ihtimal erkek dedi

Kızlar birşey sormak istiyorum normalde 6 haftalık olmam gerekiyo ama doktor geç döllenme var dedi keseyide gördük 4 haftalık hamile oldugumu söyledi 3 gün önce ama ben adetime 5 gün kala hamile olduğumu öğrendim sizce bunda bir tuhaflık yok mu 3 ekim son adetim 2 kasımda adet olmam gereken zamandı

Hcg artışı kişiden kişiye değişiyor Can'ım. İkiz hamile bazı kadın 350 ile öğreniyor gebeliğini tek bebeğe hamile Bi kadın 1000 le öğreniyor. Test te hcg algıladığı için sen fazla salgılamış olabilirsin. Ben geç döllenmeden sebep idrarda hiç göremedim

Ben ilk kanda beta ya baktırdığımda adetime 5 hün vardı 74.2 çıkmıştı 1 hafta sonrada 574.9 olmuştu sence nasıl yorumlanır bende de geç döllenme olmuş 2 hafta geriden gidiyoruz ?

Ben ilk kanda beta ya baktırdığımda adetime 5 hün vardı 74.2 çıkmıştı 1 hafta sonrada 574.9 olmuştu sence nasıl yorumlanır ?
Benim geç döllenme değil şuan 4 gün kala 38.25 çıktı bundan dört gün sonra 444.15 . Senin değerin gayet iyi. Ama diyorum ya salgıladığın hormona bağlı. Benle aynı haftada olup binlerde değeri olanlar da var

Ay ne biliyim kafam karman çorman oldu valla ya canım

Önce kahve leke. Sonra koyu kahve akıntı. Bi ara pençeleşti şimdi kahve gibi ay bilmiyorum azalıyor galiba :-(
Benimde başta koyu kırmızıydı şimdi pembeleşti pff ya ne zor ( daha Sevinç'ini yaşayamadan kaybedeceğim diye korkuyorum dr ne dedi sana

İyi geceler arkadaşlar 10 gün önce keseyi gördük bu cumartesi de kalp atışını duymak için gideceğiz inşallah bir aksilik olmaz Rabbim herkese nasip etsin ❤ kalp atışı için vajinal ultrason yapmaz dimi bebeğe zarar verir çünkü ve ben çok korkuyorum o aletten

Canım kesen zaten gözükmüş 10 gün heçmiş üatünden karnından rahatlıkla duyarsın kalp atışlarını korkmana gerek yok

ben üç seferdir vajinal ultrasona giriyorum bebeğe bi zararı yok ki sonuçta cinsel ilişki de zarar vermiyor bebek taaa ilerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…