gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Kan sonucunuz kac cikiyor

Benim de migrenim var canım malesef Allahım bu süreçte senin, benim ve tüm migrenli annelerin yardımcısı olsun.

Cihazdan cihaza fark ediyor canım aklına kötü şeyler getirme bak normal ultrasonla gördük bugün 4+2 de hem de ..bazılarım 5. Haftadan sonra alttan görüyor hatta dr ve cihazla alakalı diyorum ben

Cihazdan cihaza fark ediyor canım aklına kötü şeyler getirme bak normal ultrasonla gördük bugün 4+2 de hem de ..bazılarım 5. Haftadan sonra alttan görüyor hatta dr ve cihazla alakalı diyorum ben
Aynen Can'ım cihazdan kaynaklanıyor. Ben acile Bi hastaneye gittim 4 gün önce gördüğüm keseyi göremedi nerdeyse. Bende düşük galan yaptım diye korkup başka hastaneye gittim göremediği keseyi ve içindeki yavrumu kalbini gördük. Ama cihaz gerçekten baya yeni bişeydi Kocaman ekranı vardı ben ağlıyorum diye yakınlaştırdı iki dk izledim çok şükür

hcg 1592 çıktı doktora vatsaptan attım daha cevap gelmedi,vajınal ultrasonla bakmıştı bugun bu mu acaba falan diyo bı emin konuşsa ıcım rahat edecek dış olmasın da görüntü benı tatmın etmedı felan dedı bılmıyorum belkı de cihazdan...zaten muayenehanesi de çok yeni değil..inşallah öyledir cok korkuyorum dua edın

peki kızlar dış gebelik olsa nasıl anlıyor doktorlar illa kanama agrı mı olması lazım ondan once anlaşılmaz mı? olmazsa babam gelınce koc univ hastanesine gidicem bi de orda baksınlar ıcım rahat etmeyecek en azından adam gıbı muamele edıyorlar

Benim değerimin artısı en son 1950 olmuştu doktor bu oran bize dış ebeliğin olmadığının göstergesi dedi

yani benım de degıl mıdır inşallah :/ ıcım bıraz rahatladı canım yanı haftasına gore hcg normal değerde benım baktığıma gore
Valla bana öyle dediyse seninki de öyledir . Değerler yakın birbirine çünkü. Sonra o gün bakmadı keseye 4 gün sonra gördük keseyi kese gördükten 4 gün sonrada bebişi gördük. Ama bebişi başka hastanede gördüm baya iyi cihazlardı hatta netlik beni şaşırttı yani

inşallah kardesım ya cihaz cok onemlı Allah sağlıkla devam ettırsın senınkını de..

EVEt canım önce normal muayene ediyor. Haftasına gününe bakıyor. Sonra radyoloji doktoruna gidip burun kemiği gelişimi ve ense kalınlığına bakıyor. Sonra kan veriyorsun bi kaç güne de onun sonucu çıkıyor. Valla fiyat konusunda bende şaşkınım.

Kızlar bi bakabilir misiniz doktor şu sol alttakine bakıp 'bu olabilir mi acaba beni çok tatmın etmedı'' dedi sabah..hcg istedi yukarda yazdım 1592 çıktı..bu arada vajinal ultrasonla bakmıştı..o kese değil mi ki ya çevresinde hareli bişey olması lazımmış bu da değilse nerde bu kese :/

Eklentiler

• 14992065_225784434520870_3882778316082385557_n.jpg
    50,6 KB · Görüntüleme: 55
Kaç haftadasın ? Kese Can'ım o yakınlaştırmamış benimkini bu halden en yakına getirip resim verdi

haftamı da bılemıyorum hcgye gore 5 gözüküyor geç döllenme fılan oldu da..
ama doktor emin olamıyor anlamadım gitti kese degılse ne bu
Geç döllenmeyse kafanı yorma hiç. Ben kızımda 5 haftalık gittim sat a göre. Geç döllenmeydi sadece rahim duvarında kalınlaşma var gebelik olabilir demişti

Canim gec dollenme olduysa hele hic uzulme.oglumda gunlerce kan tahlili verdim en son 2000 degerleri gecmisti alttan muayenede zor gorundu.su an 3.5 yasinda cok sukurSimdi yeni bir gebelik bekliyorum yine gec diye tahmin ediyorum.sat a gore 5+2 olmasi lazim ama kese gorunmuyor.sabirla bekleyecegiz insAllah

Akşam üzeri kanamam oldu düşük riskim varmış iğne vurdular 2 günlük ped kadar kanamam oldu ve durdu iğneden sonra..dua edermisiniz çok üzgünüm çok korkuyorumdaha bugün görmüştük keseyi bebeğim beni terk mi edecek daha göremeden((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…