Gebelik belirtisi Parmakla rahim kontrolü

Estağfurullah bende öyle çok merak ediyordum okumadığım konu sormadığım insan kalmamıştı şimdi uzun uzun yazacağım işinize yarar umarım

Regle 4 gün kala parmağım 2. Boğuma kadar girdiğinde dokunuyordum ve yumuşaktı , 3 gün kala bi tık daha geri gitmişti ve ne yumuşak ne sertti çok azıcık ıslaktı, 2 gün kala 1 tık daha yukarıya çıktı yine ne yumuşak ne sertti hafif ıslaktı, 1 gün kala 3 boğumun yarısına kadar girmişti daha sertti diğer günlerden, regl günüm tamamı giriyodu parmağımın ve tam burun ucu sertliği gibi değildi ama sertti diğer günlere göre ve yine ıslaktı dün ve bugün parmağımın tamamını sokup biraz ittirince dokunuyorum ve hafif yumuşak gibi ve ıslak parmağımı çıkardığımda beyaz sıvılar geliyor , 3 4 kala dokunduğumda ortasında nokta gibi birşey değiyordu küçücük sivilce gibi oda gitti

En çok merak ettiğim rahim ağzı açık mı yoksa kapalı mı acaba?

Allah akıl fikir versin gerçekten.
Parmakla rahim bulunsaydı doktorlar neden vajinal muayene etmezdi parmakla bakarlardı heralde.
Kendiniz saçma sapan birşeyler yapmışsınız bari örnek olmayın.

Şuan tamamen mi kapalı
Şunuda atlamayayım benim için önemli bir bilgi oldu regl olmama bir gün kala yada olacağım gün afedersiniz ilişki esnasında penis rahim ağzına değiyordu ve kasıklarıma ağrı giriyordu ilişki esnasında ama şuan öyle birşey olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…