Gebelik belirtisi Parmakla rahim kontrolü

Allah akıl fikir versin gerçekten.
Parmakla rahim bulunsaydı doktorlar neden vajinal muayene etmezdi parmakla bakarlardı heralde.
Kendiniz saçma sapan birşeyler yapmışsınız bari örnek olmayın.
Doktorun elinde bunun için cihaz var ya hani gerek var mı sence elle muayene etmesine?Cihaz yokken yapıyorlardı ama emin olabilirsin. Ha sen sormadan ben söyleyeyim 15 tlye alınan testlerden de haberimiz var.Burda kültürlülük bilimsellik taslamadan biraz anatomi falan araştır, üç beş makale oku sonra tekrar konuşalım.İstemeyen de denemez çok basit mantık.

Siz parmağınızla rahminize dokunabiliyorsanız demekki ilahi bi güç yüklenmiş size.

Siz parmağınızla rahminize dokunabiliyorsanız demekki ilahi bi güç yüklenmiş size.
Öncelikle rahim değil, serviks yani rahim ağzı. Google yazıp birazcık araştırma zahmetine girerseniz ilahi bi güç gerekli mi değil mi görürsünüz diyorum size.Bilginiz olmayan konuda fikriniz de olmasa keşke dünya aniden güzelleşir.

Birşey derdimde banlanmak istemiyorum.
Allah akıl fikir versin sizlere.
Kız allah bize akılda vermiş fikirde vermiş işte bizde araştırıp öğrenip uyguluyoruz hiç mi jinekologların vajinanızı rahim ağzınızı tanıyın vs. Tarzında olan makalelerini okumuyorsun sende kullan aklını tavsiye ederim

Sen yeni oluşan veya oluşabilecek gebeligini bence enfeksiyona yol açarak sıkıntılı duruma sokabilirsin. Aklini başına almani tavsiye ederim. Eger aylardır deneyip çocuk olmuyorsa 1 yılı geçtiyse mutlaka bir sorun vardır ki bunuda geçtim sebepsiz infertilite die birseyde var. Bir doktora gidip durumu aydinlatmani ve tedaviye baslamani öneririm.

Çok şükür bir problemimiz yok 1 yılıda geçmedi

Kız sizene sizene ? Koca googleda bile böyle birşey varken sizin cehaleti napcaz ?
Yok o arkadaş parmak sokmanıza cehalet demedi. "Vajina maksimum 3-4 santim bile değil ve ultrason probu rahim içine kadar sokuluyor" şeklindeki uydurma bilginiz için söyledi.

Yok o arkadaş parmak sokmanıza cehalet demedi. "Vajina maksimum 3-4 santim bile değil ve ultrason probu rahim içine kadar sokuluyor" şeklindeki uydurma bilginiz için söyledi.
Arkadaşım bahsettiğim şey parmağınızı soktuğunuzda 3 4 cmlik bir mesafeden serviks e değiyor ya bundan bahsediyorum probuda max 8 9 cm sokabiliyorlar ya biz ittirmiyoruz onlar rahim ağzını ve açıksa içini görebiliyorlar ya

Canımın içi, sultan sarayında yaşayan hürrem sultan mısın nesin? Yapma böyle şeyler, kendine zarar verirsin, kurcalama içeriyi.bu doğru bir yöntem değil.

Canımın içi, sultan sarayında yaşayan hürrem sultan mısın nesin? Yapma böyle şeyler, kendine zarar verirsin, kurcalama içeriyi.bu doğru bir yöntem değil.
Korkmayın kötü birşey yapmıyorum bunu ebelerde yapıyor kendine hatta bu formdada bir ebe ve hemşire vardı regl olacağını bu yöntem ile anlayan ayrıca nasıl bir zararı olabilir söyler misiniz ? İlişkiye giriyoruz birşey olmuyor ben bunu yapınca neden birşey olsun nazik yaklaşımınız için teşekkür ederim ama zararlı birşey değil googledan araştırırsanız böyle birşeyin var olduğunu anlarsınız

Regli bu yöntemle anlamaya gerek yok ki; pcos olan ben bile 3 aydan 3 ayda kasık ağrısı ile anlıyorum regl olacağımı.
Bana hijyenik gelmedi. Eskiden kullanılan bir yöntem olabilir ama günümüzde bunu ilk kez duydum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…