Gebelik belirtisi Parmakla rahim kontrolü

Test yapıyorum zaten 3 gündür sadece deneyemimi paylaştım ve deneyenlerin tecrübelerini öğrenmek istedim aylardır negatif görmekten yoruldum çünkü hiç bir problemimiz olmamasına rağmen . Elbette biliyorum verecek olanda alacak olanda Yüce Allah ama insan her ay bir umutla son günü bekleyip regl olunca yıkılıyor.
Merhaba, hamile misiniz? Bende de aynen sizinki gibi de. . kontrol ettim aynı böyle.. inşallah hamilesinizdir 🙏bana bir cevap yazarsanız çok sevinirim, sağ olun 🙏 🌹

canım ben daha önce de görmüştüm bu formları fakat ben anlayamıyorum 😂 reglim 12 gün geçti zaten düzensiz oluyorum acaba geç döllenme var mı diye merak ediyorum 2 gün önce test yaptım negatif hala olucak gibi de hissetmiyorum sadece göğüslerim şişti acıyo kasık ağrım da yok. Muayene ettim daha girerken bi sertlik vardı fakat ilerleyince çok yumuşak ve elime gelen bişi yok şimdi sence durum ne 😂😂

Belikide siz bole yaptikca gebeliginize engel oluyorsunuz doktorlar gebeligin ilk aylarinda iliskiyi onermiyorken siz parmaginizi sokup kontrol ediyorsunuz bence bu sacmaligi biraktiginizda hamile kalicaksiniz 😒

Oncelikle lutfen vajinaniza parmaginizi sokamaya calismayin kendinize zararinizdan baska birsey dokunmuyor rahminiz soyledigimiz kadar yakininizda degil ve hamile olsaniz bile bebeginize zarar verirsiniz
Parmak sokulan yer serviks bebek rahimde bebeğe ne gibi bi zarar olur? Ayrıca cinsel ilişkiye de girilmesin o zaman. Yeteri temizliği sağladıktan sonra bi sakıncası yok. Ayrıca masturbasyon yapan kadınlar da var. Bunun da bi sakıncası yok.

Parmak sokulan yer serviks bebek rahimde bebeğe ne gibi bi zarar olur? Ayrıca cinsel ilişkiye de girilmesin o zaman. Yeteri temizliği sağladıktan sonra bi sakıncası yok. Ayrıca masturbasyon yapan kadınlar da var. Bunun da bi sakıncası yok.
Ztn gebeligin ilk aylarında iliskiye girilmiyor doktorlar onermiyor

Merhaba. Parmakla rahim ağzına çok rahatla dokunabilrsin. Ama boyle hamilelikle alakalı olduğunu bilmiyordum.
Arkadaşlar da bilmeden konuşmuş rahim ağzına kendin dokunamazsın diye. Gayette zorlanmadan dokunulabiliniyor.
Bende baktım sizin dedigniz gibi yumuşak balon gibi ve ortası delik. Bu ne anlama geliyor. Ve siz rahmin içine sokmuyorsnz değil mi sadece ağzını kontrol ediyorsunuz oyle mi.
Bide iğrenç falan diyenler var. Mesela vajina içini yikadigimzda bile belli oluyor yani. İlla kendimizi zorlayarak sokmak zorunda değiliz.

Regl olacaksın ozaman 😒
canım ben daha önce de görmüştüm bu formları fakat ben anlayamıyorum 😂 reglim 12 gün geçti zaten düzensiz oluyorum acaba geç döllenme var mı diye merak ediyorum 2 gün önce test yaptım negatif hala olucak gibi de hissetmiyorum sadece göğüslerim şişti acıyo kasık ağrım da yok. Muayene ettim daha girerken bi sertlik vardı fakat ilerleyince çok yumuşak ve elime gelen bişi yok şimdi sence durum ne 😂😂

Oncelikle lutfen vajinaniza parmaginizi sokamaya calismayin kendinize zararinizdan baska birsey dokunmuyor rahminiz soyledigimiz kadar yakininizda degil ve hamile olsaniz bile bebeginize zarar verirsiniz
Ay şakamı yapıyorsunuz beni zorla konuşturacaksınız ebeler kontrol ederken birşey olmuyo ilişkiye girerken birşey olmuyorda biz sokunca mı birşey olacak ? Rahime sokmuyoruz zaten serviks e dokunuyoruz

Belikide siz bole yaptikca gebeliginize engel oluyorsunuz doktorlar gebeligin ilk aylarinda iliskiyi onermiyorken siz parmaginizi sokup kontrol ediyorsunuz bence bu sacmaligi biraktiginizda hamile kalicaksiniz 😒
Riskli bir gebelik söz konusu değilse hiçte ilişkiyi önermemezlik yapmıyor.

Ay şakamı yapıyorsunuz beni zorla konuşturacaksınız ebeler kontrol ederken birşey olmuyo ilişkiye girerken birşey olmuyorda biz sokunca mı birşey olacak ? Rahime sokmuyoruz zaten serviks e dokunuyoruz
Ebeler gebeligin sonunda cati muanesi yapiyor oda bazi insanlarda hemen sornasi dogum oluyor hangi gebe gebeligiin ilk ayinda muayene yapmış acaba bu arada gebelikte ilk aylarda ben pek onermiyorum ilişki doktorlar da risk yoksa birsey demiyor ama kendi garanti alma acisindan ben onermiyorum bende lekenme olmustu cunku 6 haftamda her insanin bunyesine gore değişir ama bunun sizde olmiycaginin garantisi yok ben bunu söylemeye çalışıyorum madem cok istiyorsunuz hamile kalmayi oraniza buraniza parmaginizi sokmak yerine catlama gunune ilskiye girip regl gecikmesini bekleyin geciktiginde test yapin herkes gibi emin olun böylesi sizin icin daha saglikli ve iyi olucaktir rabbim gönlünüze gore versin

X