Galiba 6 aylık sevgilim tarafından dolandırıldım.

Ay yok ben o verdiğiniz paraları alabileceğinizi hiç ama hiç sanmıyorum.Üzgünüm giden gitti.

Adam 6 ay disari ciktiginizda 2 tabak yemek ödedi diye paranizi "bütcemiz" yapmişsiniz. Ne alaka nerden ikinizin parasi oluyor, o sizin paraniz ve aranizda da lafi olmali. Arada para lafi olmamasi ufak tefek seyler icin olabilir belki ama kendi hesabinizi ortak butceniz olarak gormemelisiniz takim elbise de bile hala butcemiz diyorsunuz.
Paramiz paramiz diye diye aliştirmayin adamlari boyle seylere.
Bu arkadas baştan beri dolandiriciymis o ayri, acaba size bu kişiyi getiren ya da getirenler de işin icinde mi diye dusunmeden edemiyor insan.

Madem ortak cevreniz var paranizi vermezse herkese anlatacaginizi filan soyleseniz bir işe yarar mi acaba?

Okuyamadım hepsini özür dilerim bazen insan okurken bile çok giriliyor çünkü. Zaten ilk başta yazdiklariniz bile yeterli. O yuzden direk şunu yazmak istedim, sanırım erkekler bizim düşündüğümüz kadar da akılsız değiller. Üstelik de bize nazaran çok sabırlılar yani belirli bir süre gözümüzü boyuyorlar ve bizim için 6 ay her şey yolunda giden uzun bir süreyken onlar için ise o kadar da uzun bir süre değil. Çünkü hedefe giden her türlü şey her türlü sure (uzun zaman bile olsa) onlar icin mübah. Bu 6 ay veya daha uzun bir sure bile olsa belki onlara da çok kısa gelen bir süre değil belki ama onlar için yani sonuç olarak sonunda kazançlı çıkacaklarini dusunup sabirla goz boyuyorlar sanirim. En önemli çıkarmamız gereken derslerden biri de erkekler hakkında cok sabirli olduklari vede ilk ufak suphemizi bile yabana atmamamiz diye düşünüyorum.
Allah kolaylık versin, kesinlikle yanlış bir insan. Umarım bir daha böyle bir insana denk gelmezseniz. Bir avukatla görüştüğün, hakkınızı arayın. O harcamaları sizin yapmadığınıza dair gerçi isteyerek vermişsiniz ama yine de avukatlar işin ehli belki bir çıkış yolu vardır. Tekrar geçmiş olsun

Kendi annem bile bana çok safsin diyor Panda neyse bak konu sahibi de bizden aşağı kalmıyor...
Anneniz çok haklı.

Acil paraya ihtiyacın olduğuna dair kuvvetli bir yalan bul ve ne kadarını kurtarırsan kardır. Daha 6 aydan bu neyin borç istemesi. 3-5 de değil yüklü miktardan bahsediyorsun. Gözünü aç..!! Ve derhal uzaklaş... verirken iyisin ama yok deyince tırnaklarını gösteriyor hemen. Aşk ve sevgi böyle bir şey değil.

Katibim, internet bankaciligindan dijital kredi cekebiliyosun ( en azindan ben maas hesabimin oldugu bankadan cektim. tabi 20 30 bincik falan, paşayı kesmez ama...
Üstünde borç varsa çekemiyor internet bankacılığı ile, şubeye gidin diyor. Borcu yoksa olur o.

Sizinki saflik boyutuna ulasmis hakkaten bu neyin nesi siz adamın sevgilisi değil velisi rolüne girmişsiniz . Adam yağlı kapıyı bulmuş sömürüp duruyor. Gözünüzü açın biraz. İki gün sonra gidecek adam için bu neyin çabası.

Ayy kaptırdığını almasını geçtim. Daha fazla kaptırmasa kârdır bence.

Yahu 20 bin maaşı olsa bir sene en az yemeyip içmeden çalıssa ancak bu para birikir. 40 bin maaş olsa altı ay. Yazık günah yani. Hiç de az değil verilmesi gereken emek ve zamana bakarsna gayet çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…