Galiba 6 aylık sevgilim tarafından dolandırıldım.

250 bin öyle çok büyük bir miktar değil hadi milyon olsa anlarım ama eş dosttan alınacak bulunacak veya kredi çekilebilecek bir borç
250 bin çok para. Öyle tak diye çıkarılacak para değil. İkidebir kredi çektiklerine göre Konu sahibi ve dolandırıcısıda o kadar kazanmıyor.

Yok daha neler ya bacım ne yapmışsın sen ????yazik emeğine parana of arkandan nasıl dalga geçiyordur

250 bin çok para. Öyle tak diye çıkarılacak para değil. İkidebir kredi çektiklerine göre Konu sahibi ve dolandırıcısıda o kadar kazanmıyor.
250bine şuanda ne araba alabilirsin ne de 100 gram altın alabilirsin.Az para değil,ama öyle çok mattah bir parada değil. Ben şuanda çalışmıyorum akbank bana 200bin kredi veriyor eskiye dayalı çok sigortamda yoktu bu arada şuanda çoğu banka düzenli çalışan insanlara 200bine kadar kesin kredi veriyor.

Adam seni kullaniyor hem de manipule ediyor. Beni ucuz takimla gondermeye calisiyorsun ne ya sen bunun sponsoru musun? Araya evlenmeyi dusunuyodum sıkıştırmasi çok klasik bi taktik. Bu adami sutla

Fazla süre tanıma, 1 hafta 15 güne vermezse ver mahkemeye.
Öyle temiz iyi kalpli bir kadın bulup parasını kendi parası gibi harcıyor ise EŞŞEK gibi ödeyecek.

Yazili yapmasin ama sozlu yapsin yoksa bu sefer adam dolandirildim diye polise gider

Benim eski sevgilim bana telefon almak istedi. oyle bisey yaparsan kafana fırlatırım dedim. ben mi enayayim anlamadim ki herkes yolunu bulmus whshhs
Kuzum benim eski telefonun sarjinda sıkıntı olmaya başlamıştı. Eşim iPhone alalım dedi, peki bu salak arkadaş ne yaptı dersin? ' gerek yok' deyip, Xiaomi nin uygun yollu modelini aldı. İnternette daha ucuzu varmiş, boşuna fazla para ödedik diye üzüldü üstüne...Biz kesin enayiyiz, millet ne güzel yolunu bulmuş

Gel sarilalim

Ay bune ya ben kocamdan annemden böyle rahat kartını isteyemem.
parayi ödermi bilmem umarım öder ama aşırı derecede manipüle ediyor sizi ben öyle hissettim.
Yani yok olan bir şeyi yaratamazsınız ayrica evli bile olmadiginiz kişiye bunu ALAMAYIZ demenizi anlamadim.
Güzelmiş diyip çekilin neden hemen biz kısmına geçiyorsunuz işin gitsin alsın begendiyse siz kendi kendinizede fazla ortaya düşüyorsunuz gibi geldi bana.
6 aylık sevgililikte maaşlar ailelerin maddi durumları konuşulmuş vs. ne gerek var ki?
Ayrılmayın hemen borcunuzu ödesin önce adam borç odeyecegine hala takım elbise aldirmaya calisiyor.

Yani insan esine iphone aldirabilir bence ama iste evin butcesi, bu telefonu almak yerine sunu alirim daha faydali olur gibi seyleri dusunuyosundur kesin
Konu bütçe değil aslında...ben oldum olası telefona çok para vermek istemiyorum yüksek lisans yaparken Samsungun ucuz bir modeli vardı bende, iPhone 5s vs yeni çıkmıştı. Sinifta benim dışımda dandik teli olan yoktu. 1 dönem direnebildim, bende aldım mecbur. Oğlan telefonumu kırana kadarda iPhone un farklı modellerini kullandım. Ondan sonra aydinlanmam geri geldi. İşimi gorecek şeylere çok para harcamiyorum. Kocam bile alsa, almıyorum ama bu kısmı biraz saflik

Eski konularımda yazar telefona ilgim ve sosyal medyam olmadığı için eşim eski ıphone telefonunu vermişti bana ama hayat bana isteyenin daha kıymetli olduğunu öğretti. Şimdi elimde 15 ne ayarlarından ne özelliklerinden öyle kullanıyorum

Bu devirde babana bile güvenmeyeceksin sozunu hiç unutmamak lazım.. eslerin bile "ne olur olmaz diyerek kenara ayirdiklari" birbirlerine hesap soramayacakları kisisel bütçesi olmalı.. siz ne yaptınız boyle, anası babası misiniz? o da 15 yaşında cocuk mu ki her ihtiyacını siz karsiliyorsunuz ve hesabinizi ortak yapıyorsunuz.. herseyinizi biliyor daha evli dahi degilsiniz..benim ev hanimi annemin ve yakinlarimin dahi uc bes bilezik vs kefen parası olur her daim kiyida kosede.. siz ne varsa sermişsiniz adamın önüne.. ne ala memleket.
tipki sizin gibi bir arkadaşım motor alırken kredi cekti , dükkan açmasına yardim etti vs derken ilk esiyle ortak aldıkları ve satıp parasını bölüştükleri daireden gelen paranin neredeyse tamamini harcadı adama. o zamanlar uyardık ettik anlamadı.. akli başına geldiğinde is isten coktan gecti, üstüne mahkemeye verdigi icin evine silahlı baskin yapıp korkuttu kadini vs..
ustelik kendi rızanla kredi çekip parani verince de pek netice alınmıyor, giden gitmiş oluyor..
umarim siz daha ilerlemeden isler paranizi alır o asalak adamı da sutlarsiniz. gecmis olsun.

Valla müge anlı da sevgililerini dolandıran bir adam vardı.kizin biri bu taktikle parasını koparmisti.ama tabi biraz geç kalınmış artık inanmayabilir
Beni öğretmenler odasında dolandirmislardi. Çocuğun biri çok çekingen ek iş yapıyor diş macunu satıyordu. Markası için birisi dedi ki kaliteli marka bu markayı biliyorum. 1 TL lik macunu 10 TL ye almıştım. Gitar çalışıyordu kartını da vermişti. O kadar çekingen ifadesi vardı ki. Çok işsiz kalan biri olarak hiç ihtiyaçim yokken aldım. Sonra macunun sahte olduğunu ve bunun bir tezgah oldugunu okudum Google'dan..macunu attım. Dolandirilmak zoruma gitti karttan numarayı aradım. Diğer öğretmenler de beğendi macunu gelir misiniz tekrar biraz daha alcaz dedim. Tamam dedi ama gelir mi. Her türlü versiyonu herkesten önce düşünüyorlar.

Ailesinin hastane masrafları için sizden değil başka bir aile akraba tanıdıktan borç istenir, siz ne münasebet. Ayrıca siz niye alasınız onun giyeceği takımı bu da apayrı bir sorun. Adam tam bir parazit yüzsüz hem de evlerden Irak. Bence aldığı paraları isteyin ödesin, ki muhtemelen ödemeyecek üzgünüm. Evliliğe gitse bile ilişkiniz sürekli yükün sizde olduğu bir hayat olur gibi geldi bana

Aaaaa kabus. Hemen kurtul bu asalaktan. 6 aylık ilişkide insan birbirinin yanında hareketlerine bile dikkat eder utanır. Arkandan diyordur ki bir enayi buldum tüketene kadar devam diye. Parayı tamamen kestiğinde sana tekmeyi atacak! Kendine bir takım alamayacak biriyle arkadaşlık bile yapmam

Devlet memuruyum hiç ödeme aksatmazdım. Kredi skorumda iyi. Araç almak için sadece 150 bin kredi verdi banka. Öde öde de bitmiyor. 250 bin maaşlı çalışanlar için çık büyük bir para

Seninki de şov olmuş

Bu arkadaşların da neredeyse onunla iş birliği içinde,beraber paralarını yiyorlar diye düşüneceğim.Tabi ki öyle bir şey yok ama arkadaşların kafanı karıştırması,bu adam bildiğin paranı yiyor.Cok da güzel manipüle de ediyor,sen hafif tepki gösterdiğinde.Duygu sömürüsü falan filan.Bu bir duygusal ilişki değil bu sebeple bitmeye mahkum.Ama ben paranızı da alamayacaginizi düşünüyorum.Giden gitti.Borcunu falan ödemeyecek o adam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…