Galiba 6 aylık sevgilim tarafından dolandırıldım.

Sakın bu kadar sakin kalma.Ailesiyle konuşsan sana ücreti ödeyeceklerini sanmıyorum normal bir aile olsa 6 aylık sevgilinin o kadar yüklü bir miktarda ödeme yapmasına izin vermezlerdi ve utana sıkıla kızım kesinlikle ödeyeceğiz derlerdi.Hanfendi kişiliğini kenara bırak çingene ol eğer paranı alamazsan çıkarabileceğin kadar rezillik çıkar.En azından itibarları kalmasın.Gözlerini korkut bela ol.Senelerce bir belayı çekeceklerine 250bini ödemeyi göze alırlar.Çok benzer olmasada ben bir erkeğe harcadığım parayı (aslında harcamamı o istememişti,ben isteyerek harcadım,ayrıldıktan sonra geri istemiştim) cingan çıkarıp zararımı karşılattırmıştım.Ama çocuğa çok büyük bela olmuştum öyle böyle değil.Tüm instagram çevresine ailesine yazmıştım en son illellah edip parayı ödedi düş yakamdan demişti

Evet dolandırmış. Müge anlıda sizin gibi çok kadın var açın izleyin

Sen Türkiye de yasamiyomusun bacım bilmen lazım refarans varsa işin içinde içi boş adamdır o.Malum kimse hakkettigi yerlere gelemiyor refaranslilar sayesinde bunu bilmen lazımdi
referans derken es dost referansi yani ortak tanidiklari varmis.
konu sahibi arasira bilgilendir bizi valla cok üzüldüm konuna.
benim arkadasim da sevgilisine yüklü bir kredi cekti, adam ilk ay taksidi odedi ikinci ay odemedi kiz zar zor odedi ucuncu ayi cocuktan isteyince cocuk "sen busun iste" dedi terketti.

Anladim eş dost referansı onlara güvenmesi de saçma.Mesela çok sevdiğim kardeşim gibi gördüğüm biri var nasıl biri diye sordular çok iyi bı kardeş ama nasıl bı evlat yada nasıl bı eş olur ben bilemem ben kardeşliğine kefilim dedim.Umarim anlatabilmisimdir demek istedigimi

Bu işin iyi niyeti kalmamış artık. Sonuçta siz kartınızdan belli bir miktar para çekmesini söylemişsiniz ve o sizin izniniz olmadan her seferinde daha fazla para çekmiş, bunu dile getirince de pişkince size trip atmış. Bence daha fazla para vermeyin bu adama. Hatta borçlarını bi şekilde ödemesi gerektiğini ısrarla söyleyin.

Bunu yapabildiğin için tebrik ederim. İnşallah paranı da alırsın. Durumdan haberdar et bizi de

Aşkım bir araba beğendim tam şenlik ama 200 bin eksiği var.gonderde arabayı alalım de.parayi gönderince engelle heryerden

Bunu yapabildiğin için tebrik ederim. İnşallah paranı da alırsın. Durumdan haberdar et bizi de
Mahkemede dolandırılma vakasıyla değilde borç-icra ile ilerlemeli bence.Çocuğun üzerine bir şey yoksa pekde bişey çıkmaz zaten anca maaşına haciz koyulur.Çocuk dolandırmamış çünkü,dolandırma olması için o paraları hile-yalan yoluyla alması gerekiyor.Mesela annem için ameliyat parası lazım diyip ortada bir ameliyat yoksa bu bir dolandırıcılıktır ama ameliyat var yalan yok ortada.Konu sahibinin akıllı hareket edip çok büyük bir bela olması gerekiyor. Mesela bu durumu iş yeri öğrenirse orayıda etkiler o yüzden iş yerine bela ol.Baktın pislik yapıyor sen nereye gidersen git nerde çalışırsan çalış her kurumda bu durumu anlatacağım,ya 250binimi verirsin ya da işini itibarını unut de iş bulamaz hale gelir.Eğer işinden olursa yüzbinlerce lira zarara girer.Sen o çocuğa senet falan imzalat.Sözüne tamah etme konu sahibi.

Bi kızdan 250 bin koparan biri buna inanır mı Kızın zaten sitem ettiğini anladı şimdi sıyrılmanın derdinde.
Valla müge anlı da sevgililerini dolandıran bir adam vardı.kizin biri bu taktikle parasını koparmisti.ama tabi biraz geç kalınmış artık inanmayabilir

kocamla 17 yılı evlilik,20 yıllık beraberliğimiz var.Onun yanında sigortalıyım ve maaşımı o veriyor,ne birikimimi söylerim ne de paramı hibe ederim.Bazen 5-10 bin ister borç olarak veririm asla bırakmam.Babam yakın zamanda bi operasyon geçirdi eşim özelde doktor buldu,benimkiler devlet daha iyi diyip kabul etmediler,eşim olmasa ben ödeyebilecekken ne gerek var o parayı vermeye dediler,sizinkiler tam bi dolandırıcı,6 aydır tanıdığım bi adamın anasından bana ne ayrıca.Ben kayınvalidem için bile böyle bir borca girmem ,birikimimi vermem benden önce kendi çocukları düşünsün derim.Umarım paranızı kurtarabilirsiniz gerçekten çok sinir oldum

takım elbise konusuyla kendini patlattı
Ayıp arkadaş!
Bakın hanımlar, erkek dediğin maddi yükü almalı. Hatta kadim bilgi şöyle der, erkeğin ailesi kızın ailesinden asalet (soy) ve maddi açıdan yüksek olmalı. Mutlu ilişki için.
(Ailesi diyor çünkü nesil bağı bir sonraki kuşak için belirleyicidir)
Erkeklerin çalışkan ve hanımına karşı cömert olması duasıyla diyelim ne diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…