Kontakt Lens freshlook lens kullananlar :)

bunlar freshlook haresiz misty grey benim nerdeyse simsiyah olan gözlerimde.
batma kuruma bulanıklık olmadı çift aynayla yandan falan baktım öyle pört durmuyor buz mavisi-gri arası bi renk aldı bende.
göz rengi açık olanlara tavsiye etmem benim gözlerimi bu kadar açtıysa açık renk gözde nolur acaba :) ama doğal duruyo gerçekten

doğla duruyor...benimkilerde gelse de kullansam..ama renkli değiller...bunları bile zor buldum..

Kızlar gözlerinizde bir bozukluk yoksa sırf renk değiştirmek için lens kullanmayın gözlerinize yazık ya.. Lensin de zararları var kuruluk yapıyor bir kere.. Basit birşey gibi geliyor ama o kuruluk bir geldi mi bir daha kolay kolay geçmiyor. Yazık etmeyin gözlerinize..

canım zaten topiğin adı freshlook lens kullananlar kullanmayanlar ve kullananlara akıl dağıtanlar değil

canım zaten topiğin adı freshlook lens kullananlar kullanmayanlar ve kullananlara akıl dağıtanlar değil

Ben 7 senedir numaralı lens kullanıyorum önce bir bunu belirteyim de :) Yani lensin göze ne derece zarar verebileceğini çok iyi biliyorum, bunları yaşadım. Bunu tam bilmeden kullananlar oluyor uyarayım gözlerine yazık etmesinler diye söyledim. Zorla gözünüzden lenslerinizi çıkaracak halim yok sonuçta isteyen takar isteyen takmaz

tamam işte freshlook kullananlar yazıyo ikinci kez tekrar ediyorum :) ben diş hekimiyim çok şükür tıbbi bilgim yerinde bende renkli lenslerin sürekli kullanılmasına karşıyım burda hemfikiriz.
iyi akşamlar :)

canım freshlook kullananlar yazdığını ben de görüyorum:) renkli lens kullananlar buraya bakar diye yazdım zaten :)

uzun süre kullanımı göz kuruluğu yapıyo evet ama gözlükten çok daha rahat kullanıyo bence şahsen 15 yaşında takmaya başladım sürekli gözlüğümü kırdığım için kendime zarar vericem diye doktor tavsiyesi ile başladım çok memnunum yalnız başladığımda numaram 0.75 idi şimdi yaş oldu 25 numaramda 4.25 :)) 60 a gelmeden kör olucam galiba. lensin bu duruma katkısı nedşr pek bilemicem

ben de hareliyesil kullanıyorum asırı dogal ama renk bellı olmuyor galıba ondan dogal,sımdı de zumrut yesıli kullanmayı dusunuyorum kullanan varsa foto koyarsa sewınırım..

merhaba hanımlar bende 3 gün oldu alalı hala tam alışmış değilim ama zümrüt yeşilini tavsiye ederim çok güzel duruyor..

aslaneser zümrüt yesılı almak ıstıyorum ben de senın foton varsa buraya koyarsan cok sevınırım:)buarada harelı mı haresız mı?

Ben 6 yildir freshlook kulaniyorum, denemedigim rengi kalmadi... En dogali hazel rengiydi ama oda uretimden kaldirildi...
Ve ondan sonra green ve pure hazel kulandim... cogu zaman kimse lens oldugunu anlamadi.. ama solotica kulaninca freshlooklara veda ettim..
Ama freshlookun tek avantaji lens olarak cok ince ve cok rahat... saatlerce gozunuzde kalabiliyor ve nerdeyse his etmiyorsunuz bile.. isteyen olursa resimlerde var bende..

Yalniz zumrut yesili dogal duruyor diyenler, ben o lenste herhangi bi dogalik goremedim.. uzaktan resmen ben lensim diye bagriyor.. cok iddali.. :44:

Son düzenleme:
ablaciklar, ben simdiye kadar seffaf lens kullandim ama bu sefer bi degisiklik yapip renkli almaya karar verdim :) iki numarasi da farkli oldugu icin iki ay kullanicam, gozlerim acik kahve bazen sari oluyo ve pure hazel siparisi verdim batma kayma vb seyler yapar mi acaba, simdiden tesekkurler :)

ya ben zumrut yesılını merak edıyorum,harelı yesıl acık kahverengı gozde fazla bellı olmuyor....bana resım gonderırsenız cok sewınırım:)

Gözlerin çok guzel ama lensin bu yapay duruşunu sevmiyorum. Soloticali resim de koyar mısın? Eminim o çok guzel olmuştur. Çok damarli sanki

slm ebru..gri lensler sana çok yakışmış..bende 15 senedir freshlook haresiz gri lens kullanıyorum seninkilerin aynısı..yalnı
z son 2-3 dönemdir aldığım lensler normalinden daha koyu.ayrı yerlerden almama rağmen bu sorunu yaşadım.seninkiler önceden kullandıklarımla aynı..mümkünse lenslerini nereden aldığını öğrenebilirmiyim?

ayy bugun pure hazel larimi aldim, rengini kendime cok yakistirdim ama kayiyo bazen, zamanla falan gecer mi batma yok ayrica :)

merhabalar bana lenslerimi nerden aldığımı sordu bi arkadaşım, ben ankarada bahçeli 7. caddeden bir optikçiden aldım inan adını hatırlaqmıyorum 2 tanesi 40 tl olarak aldım kampanya vardı diğerini arkadaşım almıştı numaralı renkli olarak. :)

anladım canım..ben istanbul'dayım:) ben eğer internetten aldıysan siteni adresini verebilirmisin diyecektim..yine de teşekkür ederim:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…