Kontakt Lens freshlook lens kullananlar :)

cnm bence avatarındaki lensse eğer o çok daha yakışmış bu turkuazdan daha çekici olmuş bakışlar filan :)

cnm avartadaki lens zümrüt yeşili :) ilk lensim oydu arada onuda takıyorum. ama gözüme batıyo o o yüzden fazla takamıyorum :KK43: niye öle oluo anlamadım ki :KK43:

freshlook çok kullandm ve sonunda keşfettm ki freshlookun haresiz renkleri çok gercek ve çok güzel duruyor=)
hareli lenslerini almayın derim, heleki gözleriniz kahverengyse.
bana paso hareli al daha gercek dediler, hep öle alıodm. bi gün haresiz aldım. gören gerçek sanıyor :KK70: eski lesnlrmi taktgmda sahte oldgu hemen belli oluyordu şimdi ise hiç belli olmuyor:KK70:

bide bilmiyrom hiç almadım böle yine haresiz alcamda freshlookta sarımsı yeşil böle daha çok sarıya yakın renk veren bir lensi var mı?

hareli seri haresiz seriye göre daha opak...ondan kaynaklanıyor olabilir..hareli freshlooklarda pupil geçişi daha sert.. opak olması dolayısıyla...

freshlook saf elaya bayıldım ben çok doğal durdu bende mavilerimi bi kenara attım o derece yani =):KK52: akşam resim koyarım

freshlook lens kullananlar memnun musunuz? hangi renk doğal duruyor? batma, kuruma vs. şikayetleriniz var mı? aylık mı kullanıyorsunuz?

resimde eklerseniz şahane olur :)

bende freshlook kullandım ama memnun kalmadım. 1 Ay boyunca gözüm alışamadı sürekli bulanıklık oldu. elegance tavsiye ediyorum 3 ton gri.:KK34: batma kuruma genelde aksam saatlerıne yakın olabılıyo onun için dr'undan damla alabilirsin lens takılıyken gözü nemlendirmek amaçlı damlalar kullanılabiliyor. Suni göz yaşı damlası gibi.. Ben senelık kullanıyorum. :KK61:

9718144974.jpg

Son düzenleme:
freshlook saf ela , bulanık olan flaşsız görüntüsü

Eklentiler

• $241220105250.jpg
    $241220105250.jpg
    100,8 KB · Görüntüleme: 2.801
  • $231220105236.jpg
    $231220105236.jpg
    13,5 KB · Görüntüleme: 2.260
  • $191220105181.jpg
    $191220105181.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 2.992
haresiz yeşil hiç almadım freshlookta. o böle sarımsı bir renk verir mi acaba?:44:

cnm bende freshlook zümrüt yeşili var. en açık yeşil sanırım freshlookta. sarımsı bi renk veren yok bildiğim kadaryla. bal rengi var oda turuncu gibi duruo. zümrüt yeşilini avatarımda görebilirsin.

Son düzenleme:
lens kullanildiginda bulanik görme oluyormu bazen net göremiyorum sanki sisili sisli geliyor cevap yazarsaniz sevinirim. gerci benimki renkli degil ve bugun ilk kez aldim

lens kullanildiginda bulanik görme oluyormu bazen net göremiyorum sanki sisili sisli geliyor cevap yazarsaniz sevinirim. gerci benimki renkli degil ve bugun ilk kez aldim

ilk defa kullanıyorsan eğer gözün alışana kadar oluyor. ama uzun bir süredir varsa lensle ilgili bir sorun olabilir.

ya ben aldım pek beğenmedim ya freshlook die abartıp kek yapıolar.ben elegansı çok beğendim pişman oldm bunu aldığıma:KK20::26::26:

ben de freslook almayı düşünüyorum kendi gözlerim kahve.genelde herkes yeşil tonlarını kullanmıs ama bn mavi istiyorum hangi rengi alsam daha iyi olur ki?

ben de freslook almayı düşünüyorum kendi gözlerim kahve.genelde herkes yeşil tonlarını kullanmıs ama bn mavi istiyorum hangi rengi alsam daha iyi olur ki?

hareli ve haresiz mavisi çok güzel. çok belirgin istersende parlak mavi rengi var. benim albümümde var cnm bakabilirsin. yeşil mavi istersende turkuaz rengide var. onuda kullandım. bende daha çok yeşil gibi oldu ama başka kullananlarda maviye çalıyor.

Son düzenleme:
aa bak grisi çok hoşuma gitti o çok doğal durmuş bn cok parlak bi renk istemiyorum hafif bi mavimsilik de var hoşmuş o memnun muydun sen?

aa bak grisi çok hoşuma gitti o çok doğal durmuş bn cok parlak bi renk istemiyorum hafif bi mavimsilik de var hoşmuş o memnun muydun sen?

evet cnm çok memnundum. her ay ayrı bir lengini aldım :KK1: rahat bir lensti. mavi olarak düşünüyorsan haresiz mavi daha belirgin duruyor. hareli mavi ise daha belirsiz.

kızlarr bende de freshlook pure hazel saf ela rengi var yani çok batma yapmıyor ama tam net göremiyorum buğulu görüyorum hele uzağı hiç göremiyorum göz bebeğinin büyüyüp küçülmesine bağlı sanırım sizde de böyle bir sorun oluyor mu ?? cvğlarsanız sevinirim :KK5:

kızlarr bende de freshlook pure hazel saf ela rengi var yani çok batma yapmıyor ama tam net göremiyorum buğulu görüyorum hele uzağı hiç göremiyorum göz bebeğinin büyüyüp küçülmesine bağlı sanırım sizde de böyle bir sorun oluyor mu ?? cvğlarsanız sevinirim :KK5:

bir defa lens aldım ve kullandım aynı şikayetler bendede vardı uzun süre kullanımda yani sabahtan akşama kadar gözümde kalınca kan bile toplardı gözüm sanırım bizim gözlerimiz hassas kabul etmiyor ve tepki veriyor lense..

ben de freshlook kullanıyorum her rengini denedim gayet doal duruyo göz rengiyle de alakalı bence

X