Kontakt Lens freshlook lens kullananlar :)

ben grisini aldım bu markanın gözlerimde maalesef hiçte doğal durmadı gözlerim koyu kahve ayrıca bulanık gösteriyor ve gözü kavramıyor bir kez daha freshlook alacagımı sanmıyorum

evet bende fresh look grisini kullandım .hiç guzel durmadı kullandım dıemıcem o yuzden.çok yapay mavi gibide durmamıstı bulanık bi renk

renk olarak colorblends yeşil,ela ve gri güzel bence, ama çok rahat lens değil bunlar,ya da benim gözüme uygun değil.

7 yıldır freshlook hareli yeşil kullanıyorum 3 aylık. gayet yumuşak ve bir sorun yaşamadım ne zaman şeffaf lense geçsem batma ve kızarıklık yapıyor. artık şeffaf denemeyi bıraktım

bende uzun zamandır numaralı renkli lens kullanıyorum daha once başka bir marka almıştım ve batmadan duramıyordum resmen gözlerim kıpkırmızı vampir gibi oluyordu freshlook tan çok memnunum ne kızarıklık nede batma yaşamadım şimdiye kadar.

kızlar ben de bugün aldım freshlookun hareli yeşilini gözüm koyu kahve aslında ama aşırı bi yapay durmadı yani çok doğal da diyemem ama bi yanma yaptı gözümde bi de bulanıklık var umarım hep böyle oolmaz acaba ilk takışım diyemi böyle

ilk takmada bulanıklık olur bende olmuştu lens gözüne alışana kadar kapatıp açtıkça kayar falan

Bunlarda harika ama insanın göz yapısı kaşları güzel olunca çirkin durması imkansız zaten :)

teşekkürler canım o senin güzel görüşün. renk olarak bunlar ve yeşil güzel ama dediğim gibi çok rahat edemedim ben bunlarla,ama rahat eden de çok kişi var göz yapısına göre değişiyor sanırım.

Olabilir canım.mesela soloticadan çoğu kişi memnunken bi okadarda memnun olmayan var.Düne kadar solotica alıcam diyodum doğal durmuyo vs diyenler çok oldu.Kişiden kişiye değişiyor bencede :)

merhaba kızlaaarrrr. ben de kullandım lens. 5 yıldır farklı markalar da kullanıyorum. bugün gözlerimi açamıyordum. doktora gittim. lens artık göz damarlarımı (göz bebeğinin etrafını) kesmiş. baya tahrip var. lens çok rahat bir şey. özellikle bayanlar için. ama çok dikkatli kullanılması gerekiyor. aman dikkat !

Hanımlar freshlook kullanıp da bombe şikayetinde bulunan varsa yazabilir mi, bişey sormak istiyorum.. (;

buda freshlook gümüş grisi hareli. ben çok memnunum, çok doğal duruyorlar freshlook dan başka lens kullanmıyorum ben..

Peki bombe şikayetini giderdiğin herhangi bir marka oldu mu canım??

Canım bende freshlook kullandım çok bombeli lens olduğu çok belli şuanda rainbow giallo kullanıyorum freslooktan sonra gözlerime inanamadım dibine girsen bile anlaşılmıyo çok doğal duruyo hatta lensli gözlerimizi paylaşalım sayfasına resimlerimi koydum baya yakından çektim resimleri de ve harbi optikten 86 tl ye aldım yıllık lens :)

BC den mi acaba canım, onun BC daha düşük, 8.6, ondan olabilir mi acep.. ;s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…