Kontakt Lens freshlook lens kullananlar :)

ben 3ayı geçtiği için attım yeşilimsi bişeydi zaten çok seçenek yok.Denemek istedim ama denetmek artık yasaklandığı için seçip aldım.Sonra gözüm mikrop kaptı şişti kanlandı en sonunda attım dikkat etmedim çünkü titiz ve özen göstermediğim için olmuş olduğunu düşünüyorum.Tatildeykende ellerim kirliyken takıp çıkarmıştım.

kızlar bende freshlook kkullandım gerçekten çok kötüydü gümüş grisini aldım renk olarak çok güzel ama çok damarlı doğallıktan eser yok arkadaşımda yeşilini ve zümrütyeşilini kuallandı yeşil hiç belli olmuo çok koyu birenk farkedilmio zümrüt yeşilide çok canlı bi renk çok uzaktan bile anlaşılır lens olduğu ayrıca batma ve yanmada yapıo freshlook alıp paranıza yazık etmeyin bence :)

freshlook un saf elasını kullanıyorum, renk olarak memnunum, gayet güzel, görenler lens olduğunu çok anlamıyor :) gözlerim lens dediğimde şaşırıyorlar :)
ama nemli değil, su bileşeni az içinde, onun için lens genel olarak rahatsız ediyor..

ben elasını kullandım yumuşak ve dogaldı duruşu damarlı olmasına ragmen ama çok bulanık tı 2 gün taktım belki gözüme alışır diye ama cidden önümü göremeyecek kadar bulanıktı aldıgım yere götürdüm temizlettk dediler ama taktım gene aynı yenide aldım öylece kaldı yani bide çok bombeli..ayrıca damarlı olanlar daha yapay sanki bendekilerin hepsi yani elegans b & l ve amazonda ..bidaha alırsam haresiz düşünüyorum rainbowun haresizlerini daha dogrusu tüm renklerini,deneme şansım oldu haresizler daha ii ama onlarsa senelik oldugundan sert.. ..kullanım olarak ve dogallık olarakta amazondan memnunum ama solotikada denemek istiyorum..

ben koyu kahve gözüm ... almayı düşünüyorum fakat takması kolay mı hiç kullanmadım ... birde bana ne renk gider acaba

hareli deneme canım hiç açmaz, mavi ve grisi açıyo onlar da çok pörtler, haresiz yeşili mutlaka dene haresiz griden uzak dur çok çizgi çizgi duruyo haresiz mavi de güzel :)

gözünüz bozuk değilse pek de kullanma taraftarı değilim arkadaşlar.ben miyop oldugu için kullanıyorum açıkçası.

freshlook markasında iki tavsiyem yeşil isteyenlere turkuazı öneriyorum. mavi isteyenlerede grisini :) doğal renkleri elde edebiliyorsunuz ben en çok gri yi begendim

Eklentiler

• $DSC_0067.JPG
    27,6 KB · Görüntüleme: 668
merhaba hanımlar.ben açık tenliyim saçlarım doğal kahve ve gözlerim de kocaman :) büyük ve koyu kahve renk gözlere sahip oldugum için lens hemen ben burdayım diyor.hareli mi almalıyım yoksa haresiz mi?yeşil dışında hangi tonu önerirsiniz.şimdiden teşekkür ederim :)

Merhaba bende freshlook kullanıyorum gözlerim Hareli koyu kahve , Zümrüt yeşili,Hareli gri , ve Turkuaz kullandım. Şimdide Gümüş Grisini çok merak ediyorum kızlar sizce doğal durur ve yakışırmı??
Hangi lensim daha çok yakışmış belki tekrardan almayı düşünürüm.??:44:

Kullandığım lensler fikir edinirsiz sizde.
Zümrüt yeşili

Gri

Turkuaz

ben de bugün zümrüt yeşili için sipariş verdim benim de gözlerim koyu kahverengi. sizin koyduğunuz resimde pek anlayamadım başka fotoğrafınız varsa, gün ışığında çekilmiş olursa daha iyi olur, paylaşabilir misiniz?
bu arada ben en çok sizdeki turkuazın duruşunu beğendim :)

Mrb kızlar fresh look sitesinden resmimizi ekleyip göz renklernı resmn ustunde dene dıe bır secenenek var. Ben aptım vıolet dıe bır renk var onu cok begendım . Gözlerm kahverengı gercekten oyle mı duruo. Buz mavısı gıbı cok hos. Vıolet kullanmıs olan var mı

Durmuyor.sitede kendine denediğin gibi bende hiç öyle durmadı. Viyolet hiç kullanmadım ama gri ve turkuaz değişken renklerdir makyaja göre yeşil yada mavi durabilir.

ben grisini aldım bu markanın gözlerimde maalesef hiçte doğal durmadı gözlerim koyu kahve ayrıca bulanık gösteriyor ve gözü kavramıyor bir kez daha freshlook alacagımı sanmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…