Kontakt Lens freshlook lens kullananlar :)

nerdeyse tum renklerini kulandim freshlookun son 6-7 yilda.. buda kulandigim iki sabit rengi. bence en dogal duranlar.. makyajsiz idare edin

Green

Purehazel

aralarindaki fark..

Son düzenleyen: Moderatör:
saf ela almayı düşünüyorum ama çevremdekiler hiç doğal durmuyor sakın alma gibi şeyler söylediler. burdaki resimlere bakıyorum hiç öyle bi abartısı yok.gözlerim bu arada kahve ama koyu kahve değil .ne yapsam arkadaşlar ?

ben hareli yeşil kullandım 1 yıla yakın çevremdeki bir çok kişi renkli lensim olduğunu farketmiyordu bile ancak şimdi tanita tikaram a geçmeyi planlıyorum gözlükçüde denedim ve freshlook da neymiş dedim :)

acıkcası bende harelı yesılkullanıyorumdogallıgı hıc bellı olmamasından kaynaklanıyor ben de farklı bı lens arıyorum tanıta nasıl bılmıyorum alınca foto koyarsan sewınırım

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, lensler konusunda tecrübeli olanlara birşey danışmak istiyordum :) Benim gözlerim ela, yani şu fotograftaki rengi gözümün doğal rengi:

Ama ben gözümü şu renge çevirmek istiyorum (photoshopta biraz yeşil ekledim gozume)

aklımda olan lensler freshlook colorblends. fakat problemim hareli mi yoksa haresiz mi alayim orda. Hangisi daha doğal durur sizce? Hangisiyle bu ikinci fotoğraftaki hale benzer gözüm? Teşekkürler şimdiden

Bende ankaradayım :))

Birde hangi marka yada tek seçenekmi var ?

Arkadaşlar Ela Gözlüyüm Göz rengim koyu değil çok açıkda değil orta derece ilk defa lens kullanıcam FreshLook Gümüş gri ve hareli mavi aldım Meraklanıyorm sabırsızlanıyorum Sormak İstediğim şey şu gözlerimde Mavi nasıl durur yoksa gümüş gri mi daha iyi durur buğday tenliyim bu arada ve son sorum geldiğinde 2sinide açıp denesem bir sakıncası olrmu yani saklayabilirmiyim atıyorm açtım 3 ay sonra tekrar o açıp denediğimi kullanabilirmiym diernin süresi bittiginde ilk açıp denediğim lensi karıştı sorum ama idare edin :)))

Bence hareli gri kullan sana daha iyi durur canım. Maviyede dönüyor bu renk yeşilede .

freshlook lens kullananlar memnun musunuz? hangi renk doğal duruyor? batma, kuruma vs. şikayetleriniz var mı? aylık mı kullanıyorsunuz?

resimde eklerseniz şahane olur :)

colorblends gri kullanıyorum,solotica kadar doğal deıl cok damarlı..ama idare eder bir lens freshlooklar

freshlooklar loş ısıkta hos ama gün ısıgında yada ısıklı ortamda korkunc

Merhaba arkadaşlar, lensler konusunda tecrübeli olanlara birşey danışmak istiyordum :) Benim gözlerim ela, yani şu fotograftaki rengi gözümün doğal rengi:

Ama ben gözümü şu renge çevirmek istiyorum (photoshopta biraz yeşil ekledim gozume)

aklımda olan lensler freshlook colorblends. fakat problemim hareli mi yoksa haresiz mi alayim orda. Hangisi daha doğal durur sizce? Hangisiyle bu ikinci fotoğraftaki hale benzer gözüm? Teşekkürler şimdiden

Kesinlikle tanita tikaram sarı al canım

Freshlooktan bal rengi veya ela gibi bir renk almak istiyorum ama daha çok bal rengi istiyorum. Deneyen var mı aranızda doğal durmasını istiyorum. Hareli mi haresiz mi almalıyım veya bal renginde böyle bir seçenek var mı? Daha önce hiç kullanmadım ve doğal gözlerim açık yeşil şimdiden teşekkürşer

Freshlook su yeşili alabilirsin canım guzel olabilir. Ben freshlook hareli yeşil kullanmıştm. Hareliler daha doğal bence. :)

benmki freshlook hareli yeşil..kendi rengmde koyu kahve.. :) yardımcı olur umarım ben aylık lenslernden aldm 3 aydır kullanıorm gayet rahat..

bende saf ela gibi bir renk kullanmıştım gözlerimi çok kurutuyordu ve kızarıyordu. renkli lensleri tamamen terketmeme neden oldu bu marka.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…