Fitotellalar

1 su bardağı yulaf ezmesi -2 adet muz -1 yemek kaşığı ham kakao /15 adet fındık yada ceviz yada fıstık/1 yemek kaşığı bal yada pekmez
Öncelikle muzu çatal yardımı ile iyice ezip, sonrada kakaoyu da ilave edip, karıştıralım. Ardından da kalan malzemeleri de ilave ettikten sonra güzelce karıştıralım. Sonra tepsiye bir kaşık yardımı ile düzenli bir şekilde dizelim. En son olarak hazır olan 180 derece fırında yaklaşık 15 dakika kontrollü pişir.
arada içine kuru meyvede ekliyorum ben
1 yemek kaşı kadarda tam buğday unu.yaklaşık 70 kalori civarı 1 tanesi.3 tane yada dört tane rahat gömülür ara öğüne yada kahvaltıya kahveyle çayla.

teşekkür ederiz deneyeceğim

harika duruyor canım eline sağlık ımmmm

hafif tatlımsı oluyor çok güzel her yerde aynı olmuyor ama bazıları çok tuzlu yapıyor kuru oluyor, bizim burada ki simitçide ki çok güzel ama kalorik tabi yememek daha iyi
valla çok oldu poğaça simit yemeyeli

çoktandır canım beyran istiyor onu bile yemiyorum aydan aya atıyorum

harikaa alkışş

kızlar selam olsun,
cumanız ve kandilimiz mübarek olsun.

SUHAN bittim bittim nasıl güzel görünüyor hemen telefona resim çekiyorum ve ilk fırsatta deniyorum yazarım ben de

dünkü menüm.. YOK !!! :)
sadece 3lt su ve bitki çayları
bugün ve yarın da niyetliyim Allah kabul ederse :)

buna rağmen 6.000 adım
30 dk leslie
ufak kaşça omuz hareketleri yapılmıştır efem

Allah kabul etsin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…