Fitotellalar

evet ya benim bu kaçamaklarım bitmiyor pskilojik ya dikkat edicem diyorum daha çok kaçamak yapıyorum sinir oluyorum kendimeeee

Kahvaltı bir yumurta iki lokma Ekmek

Bir Türk kahvesi yasak ama kendime kaçamak yaptım

Öğlen iki adet küçük kabak oturtma bir dilimden az ekmek bir kase yoğurt

Akşam eşim mantı istedi bir kase mantı yedim ekmeksiz
( bununla ilgili bir anım var yıl 2016balıkesir rock festivaline gittik eşimle pansiyon da kalıyoruz aklı başında yiyecek bir şey yok alkol de alıyoruz karın tok olmalı çok pahalı bir de yiyecek yerel halk ta getirmiş bir seyler satıyorlar orda baktım bir hanım abla getirmiş mantı satıyor evinin önünde bimden almış mantıyı baktım temiz güzel iki tabak aldık eşimle abla mantıyı az koydu tabağa plastik tabak zaten altı kaşık zor çıkar yani abla ya döndüm ekmek var mı dedim kadın ve kızının bakışını asla unutmuyorum mantı ile ekmek mi yiyorsun dedi evet dedim bununla doymam ki kızım dedi bu zaten hamur ekmek neden yiyorsun abla dedim alkol alıyorum para kısıtlı benim bi türlü karnımı doyurmam gerekiyor) neyse ben o gün bugündür mantının yanına ekmek yemem kadının bakışı gelir aklıma

2.5LT su

Yarın misafir gelecek eve geldiğimden beri oturmadım temizlik yapıyorum yarın yoğun bir gün olacak

günaydınlarrr

cuma günü: sabah: kepekli sandviç (beyaz peynir, domates, salatalık)
öğle: 1 tabak türlü + profiterol
akşam: 1 lahmacun

su: 2 lt

cumartesi:
kahvaltı: 1 dilim tam buğday + haşlanmış yumurta 4/5 zeytin + lor peyniri + yeşillik...
ara: türk kahvesi + 1 kare çikolata
akşam: 2 yk etli taze fasülye + 1 yk pilav + fırında cipsi tavuk

su: 1,5 lt

pazar:
kahvaltı: ekek + peynir+ zeytin + patatez kızartma + pankek vss - güzel bir kahvaltıydı :)
akşam: pizza 4 dilim kadar
ara: çay + çikolatalı kruvasan

su: 1,5 lt

geçen hafta sonuna göre daha iyi tabi ama
bu arada spor tamamen yok oldu neler oluyorrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…