Fitotellalar

evet hanımlar günaydın herkese tartı günümüz malum başlayalım hadi
79,6 geldim uzun süredir 80-81 rekorumu 3hafta sonunda kırdım ve gördük şükür 79,6 ...

SU HEDEFİ ÜYELER 29-4-03-5.2019PAZARTESİSALIÇARŞAMBAPERŞEMBECUMACUMARTESİPAZARTOPLAM TUTAR
@befer
2,5​
@-SUHAN-
@little dora
@harikamo
denz2010

63.9 u gördüm ama bir daha tartıldığmda 64,5 çıktım.tartım yanlışmı anlamdım ki sinir omaya başladım.

pazaretsi menü
sabah........peynir.zeytin,az ekmek, çay
öğle...........2 kaşık pilavi1,5 kepçe kuru fasulye,az turşu
akşam.......tavada kabak börek(unsuz),1 kase yoğur
yatmadan yoğur zencefil kürü
2 lt su

Son düzenleme:
benimde öyle oluyor.sanırısın regli sancısı

iyi valla dolanıp duruyorum.sen nasılsın
hoş geldin zipzip :)
kızlar çok yoğundum nefes alıyorum

dünkü menüzm,
sabah greyfurt su karışımı
ara bir ıspanaklı börek
öğlen yok
akşam bir küçük yine köstebek pasta bir avuç çekirdek yidim
2 lt su

spor leslie yok

sabah tartı 62.8 gösterdi

Hosbuldum canım nasılsın,
Menünede görmüs oldum da cok sağlıksız olmamıs mı güzel bir kahvaltı yapsan börek yerine yemek yesen daha güzel olurmus :)

Hosbuldum canım nasılsın,
Menünede görmüs oldum da cok sağlıksız olmamıs mı güzel bir kahvaltı yapsan börek yerine yemek yesen daha güzel olurmus :)
valla aynen öyle ama arada sağlık dışına çıkmak lazım zıpzıp.. sıkıldım ay.. yeminle aman onu yemem bunu yemem diye geziyorum..bir de ramazan geliyor hayırlısı ile onunla da iyice sağlıklı beslenme programım var.. nasılsa adet de olmuyorum 30 günü full oruçlu ve sağlıklı beslenerek geçireceğim
inşaallah

Dogru diyorsun aslında sürekli aynı seyleri yemek de sıkıyor insanı,
Bu arada 3-4 kilo vermissin tebrik ederim
Ramazanda nasıl beslencez bakalım daha önce ramazanda diyet modunda olmamıstım :)))

Dogru diyorsun aslında sürekli aynı seyleri yemek de sıkıyor insanı,
Bu arada 3-4 kilo vermissin tebrik ederim
Ramazanda nasıl beslencez bakalım daha önce ramazanda diyet modunda olmamıstım :)))
ayyh evvettt çok şükür bin şükür :)
aynen onu da belirler miyiz acaba ?

ben sıvı ağırlıklı beslenme düşünüyorum.. katı olarak yumurta ve yoğurdun dışına çıkmayacağım inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…