Fitotellalar

eksikler var kızlar dolduralım yanlış olan varsa yollasın lütfen.
ayrıca yarın tartı günü sabahtan tartılıp geleceğiz aklınızda olsun

güzelimsende vur deyince öldürmüşşün köstebek pastalar filan

güzelimsende vur deyince öldürmüşşün köstebek pastalar filan
aynen akşamı onları hüplemeseydim iyiydi ama pişman değilim.. genel olarak çünkü ben akşam hiç bir şey yemiyorum.. arada bir olunca da skınmıyorum kendimi.. aktif olarak yürüyüş ve sporla kendimi desteklemeye devam edeceğim..
bunu çok kez denediğim için yazıyorum buraya günlük 1 saatlik tempolu yürüyüş yaparsam ne yersem yiyeyim kilo sabit kalabiliyor.. tabi hedefime ulaşayım da bir önce

ramazan için ne düşünüyorsunuz.napalım diyet konusunu.alınan kararlar havada kalıyor?

merhaba arkadaşlar,

yazamadım bi türlü bu hafta seyahat de olacağım yazamayacağım haftaya da ramazan zaten ...
artık ramazan sonrası devam ederim ben ama arada yine girerim muhabetee

merhaba arkadaşlar,

yazamadım bi türlü bu hafta seyahat de olacağım yazamayacağım haftaya da ramazan zaten ...
artık ramazan sonrası devam ederim ben ama arada yine girerim muhabetee
yarın bildirim yap bari emeğin bu haftaki boşa gitmesin

ben oruç tutacağım ve devam edeceğim.. hatta tek öğün sadece iftar sahursuz daha da vereceğimi umut ediyorum..iftar sonrası yürüyüş ve yine leslie bütünleştirirsem benden güzeli yok

Kahvaltı
İki kaşık lor dört beş adet yeşil zeytin
Ara sağlıklı atıştırmalık
Öğlen iki kase yoğurt bir lokma ekmek
Akşam mantar güvenç gibi bir şey yaptık kabak patlıcan biber maydanoz ve mantı var bir kase yedim az cacık yedim ve yarım dilim ekmek
Yoğurt kürü ve kapanış
Yoğurt ağırlıklı bir gün oldu hiç iyi olmadı ama belki rahatlatır

2.25lt su
1mil leslie
, 3000adım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…