Femara

Hayırlı olsun canım Allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin. 5 gün kullandıktan sonra kontrole gitmişsin ya aslında 8.gün kontrole gitmişsin ozaman 10 mm olması normal degilmi onu anlayamadın. 3 gün sonra ve 4 gün sonra gitmişsin yani 17.günde catlatma ignesi vurulmus ozaman, döngün uzunmuydu? cunku 17.günden sonra tutması icin biraz zaman gerekiyor, progestan filan vermiş miydi? beklemek cok zor ya, benim kısmetse 2.olacak birkac aydır deniyoruz, inşallah femara bize de iyi gelir

Ben normal şartlarda 30 günde yumurtlamayı gören biriydim. Yanı 46-47 günde bir adet oluyordum. normalde 5 gün femara kullananlar daha erken sonuç alıyormuş benim yumurtalar biraz inatçı olduğu için geç sonuç verdi. çatlatma iğnesi yaptıığım gün rahim kalınlığım 8 mm di doktor kalınlık iyi progesterona ihtiyacın yok dedi.

anladım canım döngün uzunmus biraz, benim normalde 26-27 gün civarı, klomen kullandıgımda nedense benim de 16.günde filan olgunlastı yumurta, bakalım hayırlısı. genelde klomen ya da femara kullandırınca doktorlar progestan veriyorlar da oyuzden sordum. hayırlı olsun tekrardan :)

Rahim kalınlığı ince oluyor normalde yumurtalar erken geliştiği için benim maşallah ağır ağır geliştiği için rahim de kalınlaştı. Ama ilk kontrolden sonra belki progesteron verir cumartesi ilk muayeneme gideceğim bakalım.

ay ben buna masallah deerııımmm,
kuzum bnde ılk defa femara denedım, bes gun kullandım bır gun ara kontrole gıttım 22mm bır yumurtam catlamıstı hemen ılıskı dedı, bır tane daha 22mm vardı onada ertesı gun ıcın ıgne verdı ıste bakalım bugun ıgnedne sınra 4.günüm daha.
sagdakı yumurtalarım kucuktu 13-12 ıkıtaneydı.
belırtın oldumu hıc bıde nezaman test yaptın canm ya?

Canım ben 12.gün kontrole gidicem, senin erken catlamıs yumurta, 7.gün mü kontrole gittiginde catlamıstı? ben de catlamayı kacırırmıyım acaba diye korktum suan

Canım ben 12.gün kontrole gidicem, senin erken catlamıs yumurta, 7.gün mü kontrole gittiginde catlamıstı? ben de catlamayı kacırırmıyım acaba diye korktum suan
ya bende sasırdım benımkı erken buyumus catlamıs,
ıkı asılama oldum ben klomen kullandım anca 14 gunde ıgne olmustum,
9.günde catlamıstı yumurtam, korkma hıc sen anca buyuyodur, bıde gun asırı ılıskıye devam et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…