Femara

ay ben buna masallah deerııımmm,
kuzum bnde ılk defa femara denedım, bes gun kullandım bır gun ara kontrole gıttım 22mm bır yumurtam catlamıstı hemen ılıskı dedı, bır tane daha 22mm vardı onada ertesı gun ıcın ıgne verdı ıste bakalım bugun ıgnedne sınra 4.günüm daha.
sagdakı yumurtalarım kucuktu 13-12 ıkıtaneydı.
belırtın oldumu hıc bıde nezaman test yaptın canm ya?
Hafif kasıkta sızı ile gaz problemim olmuştu ilk günlerde sonra 8. ve 9. günde iki damla kadar uçuk pembemsi kahvemsi bir lekelenmem oldu yerleşme kanamasıdır diye düşündüm ki öyleymiş 11. günde test yaptım hatta 11.den başlayarak 5 gün ardarda test yaptım.
IMG_20220312_155608.jpg
Buraya ekliyorum alttan üste 11.12.13.14.15. günler. Kıyaslayabilirsiniz. Ama 12. günden önce test yapmanızı önermem sizi yanıltabilir. Hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Moral bizim için çok önemli bu süreçte.

Hafif kasıkta sızı ile gaz problemim olmuştu ilk günlerde sonra 8. ve 9. günde iki damla kadar uçuk pembemsi kahvemsi bir lekelenmem oldu yerleşme kanamasıdır diye düşündüm ki öyleymiş 11. günde test yaptım hatta 11.den başlayarak 5 gün ardarda test yaptım.Eki Görüntüle 3033439 Buraya ekliyorum alttan üste 11.12.13.14.15. günler. Kıyaslayabilirsiniz. Ama 12. günden önce test yapmanızı önermem sizi yanıltabilir. Hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Moral bizim için çok önemli bu süreçte.
ya masallah canım ne guze haklısın

Bir tane kimyasaldan sonra günümden geçmeden test yapmayacağıma söz vermiştim kendimce ama doktor test yap deyince koşa koşa yaptım :)
ay bnde bır kımyasal gecırdım asılama yaptırmıstım,
11gun de baslamıstım yapmaya suanda da pek hevesım yok ya bılmıyorum .
yumurtanın bırı catlamıstı sabah aksam degerlendırdık ama, sonrada ıgne ıle
esımın spermlerı bnce ulaşamıyor

ay bnde bır kımyasal gecırdım asılama yaptırmıstım,
11gun de baslamıstım yapmaya suanda da pek hevesım yok ya bılmıyorum .
yumurtanın bırı catlamıstı sabah aksam degerlendırdık ama, sonrada ıgne ıle
esımın spermlerı bnce ulaşamıyor
Sık ilişkiye girmek sperm kalitesini bozabilir. Doktorlar gün aşırı ilişki öneriyor çoğunlukla.

sende hem doğal yolla hem çatlatma ile mi olacak inşallah olursa :)
ay ılk defa oldu boyle ben klomen ıle asılama oldum yumurtam 14.gunde buyumustu hatta ıgne olmustum ıkıncı asılamada gec buyudu dıye.
femara bes gun kullandım adetın 9.günü gıttım cumartesı sabah 22mm catlamıs bıle :KK57:hemen ılıskı dedı
pazar gunu ıcınde ıgne verdı dıger 22mm yumurta ıcın, ıkısıde arka arkayaydı hatta.
ınsallah bırı denk gelır yaaa

ay ılk defa oldu boyle ben klomen ıle asılama oldum yumurtam 14.gunde buyumustu hatta ıgne olmustum ıkıncı asılamada gec buyudu dıye.
femara bes gun kullandım adetın 9.günü gıttım cumartesı sabah 22mm catlamıs bıle :KK57:hemen ılıskı dedı
pazar gunu ıcınde ıgne verdı dıger 22mm yumurta ıcın, ıkısıde arka arkayaydı hatta.
ınsallah bırı denk gelır yaaa
iki yumurta çatlayınca daha yüksek ihtimal oluyor. inşallah olmuştur. Benim de iki yumurtam çatladı. biri tuttu sanırım çünkü hcg artışım normal ilerliyor :) doktor ikizse ultrasonda görürüz dedi.

iki yumurta çatlayınca daha yüksek ihtimal oluyor. inşallah olmuştur. Benim de iki yumurtam çatladı. biri tuttu sanırım çünkü hcg artışım normal ilerliyor :) doktor ikizse ultrasonda görürüz dedi.
ay bır tanesıne razıyım yaaa, ılk olacak ıkı bucuk sene sonra olursa ınsllaahhh.
ınsallah bnde guzel sonuclar alırım senın gıbı

X